Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mnie wtorek też pasuje. I w sumie też mi to obojętnie gdzie. Pisałem o Pilsku bo tam jest najbliżej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na Słowacji się teraz wogóle nie opyla bo od kiedy oni mają Eur dużo się tam pozmieniało :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co wogóle bierzecie pod uwagę jakis stok, może Pilsko :gwizdanie: Tam jest dość taka szkoła przetrwania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Gejasy, napinacze, rezacze i ci normalni. Nie przypisuję nikomu żadnego z tych tytułów:decayed: Ja jestem przeziębiony trochę i to mniej więcej z tego powodu nie było mnie wczoraj w Jastrzębiu. Nie wiem jak to dziś ten sylwester będzie wyglądał ale może mnie alkohol wyleczy Odnośnie nart to mnie by pasowało: sobota, poniedziałek, albo wtorek. Chętnie się wybiorę, mogę się nawet z kimś zabrać jakby co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O jaka tu cisza i spokój Ja się niestety nie wyrobiłem do Jastrzębia ;( No ty..ty Pucek kupuj tą deskę i nie marudź, na pewno się nauczysz. Jak już będziesz miał deskę to se powiesz, że muszę.... nie ma że boli. Chyba, że nie chcesz należeć do naszej bandy śnieżnych pocisków :gwizdanie: ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mój Mistrz to mistrz wszystkich mistrzów [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________Guru a gdzie to ten klubowy jest, bo ja myślałem że mu chodziło wczoraj o Śląskie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dołączę do was w Pawłowicach, będę tam na 18:15 bo polecę prosto od strony Czechowic Dziedzic od mojego mistrza Nawet mistrz ma swojego Mistrza Ps. Miron napisz proszę mi sms-em adres gdzie się spotykacie w tych Pawłowicach, jaka tam jest ulica i numer. 500 196 056.
-
[ALL B5] Ciśnienie sprężania
Dodaj jeszcze do tego kanał 006, sprawdzimy sygnał obciążenia silnika jeśli twierdzisz że nie jedzie tak samo na 3-cim jak na 4-tym biegu.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:03_________________________________________________ Nie dostałem ostrzeżenia w tym temacie, a w innym za Off Topic
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
Jeśli chcecie aby moc max była wyżej na K03/K03s to faktycznie walka z wiatrakami, bo to raczej niemożliwe. K03s jest mała i moment w miarę wzrostu obrotów spada bo spada doładowanie, bo to małe turbo nie jest w stanie utrzymać przecież wyższego doładowania u góry, a dzieje się tak bo silnik w miarę wsrostu obrotów pochłania coraz większe ilości powietrza aż w końcu malutki wirnik nie nastarcza pompować, ale to zapewne wiecie(piszę jak zwykle dydaktycznie) Do tego K03 grzeje już mocno powietrze jak się chce jak najwięcej załadować u góry. Jakimś rozwiązaniem może być jakiś monstrualny FMIC( nie było takiego projektu chyba jeszcze), aby mocno schłodzić powietrze, ale może to zaś być przerost formy nad treścią. U nas na Śląskich budują się dwa 1.8T -APU jedna ośka drugie Q, gdzie założeniem jest uzyskać jak najlepszy wynik bez zmiany turba i wszystko co będzie powyżej 200 będzie sukcesem. A może nas APU miło zaskoczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spadam już, Dobrej nocki Ps. w sumie umówiłem się tutaj z Poźkiem, ale się gapa spóźnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niedawo , to znaczy 100 , 200 stron temu ? bo bym chciał zobaczyć woszczyce 2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten Fiacik to jest od Sajmona, tego gościa który ma tego Golfa II VR6T co się ścigał z tym Bentleyem co A-rek filmiki wklejał niedawno.
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
Jasne, że tak. 218 kuca samym programem z tip-em jest dobrym wynikiem Fakt K03s, jest jeszcze DSMIC i większe seryjnie wtryski od wersji 150, no i podwójny wydech od połowy jak to w BEX, to daje przewagę
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
Z tym kolorem kolektora to żarty przecież. Dobry tuner przecież posiada sprzęt do mierzenia AFR na który może zlogować AFR lub przedstawić go na wykresie i szybko korygować dawki paliwa itd.. - o to mi chodziło. Bo wyliczanie to trochę przedpotopowe metody prawda? Co do zapłonów to szczerze ja się jeszcze nie spotkałem z tym, żeby cofanie zapłonów było czymś normalnym i naturalnym. Na bank jakiś feler w osprzęcie silnika.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niech ktoś poskłada te literki od Krola, bo on chyba stara się nam coś powiedzieć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam go w .... Nie zna się co to sensowna dyskusja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć SoMeS rówieśniku
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
GT2X
-
[ALL B5] Ciśnienie sprężania
Zrób na 3-cim biegu od 1500Rpm-6500Rpm z gazem w podłodze kanały osobno: 002 005 009 013 i 001 razem ze sobą Poza tym to wogóle co się z tym twoim autem dzieje, bo nie rozumiem co diagnozujemy. Napisałeś tylko, że niby sprężanie za niskie, ale z czym masz problem? Auto nie jedzie czy co?
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
Sukcesywne strojenie bez wiedzy o AFR nie jest możliwe. co ty opowiadasz :naughty: jeszcze niewiele widziałeś :tongue4: Może tak w Warszawie stroją, ale na Śląsku stroją inaczej W Warszawie to na kolor kolektora
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
Co do wyższej temp. spalania LPG przy poprawnie wystrojonej instalacji to też bym polemizował... :gwizdanie: Każdy tylko gada i gada o tej temp. spalin na gazie, a ja jeżdżę już prawie dwa lata ze wskaźnikiem EGT i zarówno na LPG jak i na PB temp. spalin jest identyczna. Problemy zaczynają się kiedy kat się zapycha i dusi wszystko, albo/i jak gazownik nie potrafi dobrze instalacji wystroić :gwizdanie: Wtedy można przeczytać posty typu: " czerwona turbina pomocy! "
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
...teraz to nikt sie nie przyzna... :gwizdanie: Jak to kto, nasz były Moderator OT w dziale technicznym zawsze konczy sie ostrzezeniem.
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
Nie polecam spawanie klapki WG(ona musi mieć trochę luzu aby mogła pracować pod wpływem wysokich temp.) bo może odpaść. U mnie przy starej K03 po złapaniu klapki spawem upaliła się i wypluło klapkę wydechem(miałem przelotowy wydech) [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 22:34_________________________________________________ zapewne okoliczny giej jakiś Ciekawe kto mieszka w Ruścu koło nadarzyna Co do tematu jeszcze to nawet jak skoczy to nic się nie stanie i może tak być. To przeca nie GTRS i nie doładowanie 1,5Bar w górę :gwizdanie:
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
Sukcesywne strojenie bez wiedzy o AFR nie jest możliwe.
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
Miike Jesteś gość. W tej odpowiedzi potwierdziły się wnioski do jakich już sam doszedłem 3....4 elektrodowe to odpust i tyle.