Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i to właśnie trza zmienić, bo odnoszę wrażenie że obojętnie kto żartuje to jest ubaw, a ja nie mogę żartować bo mnie za poważnie odbieracie, czemu tak jest?? Guru, a gdzie twój dystans? Który masz jak se docinacie z Puckiem?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oprócz Nurburgringa jest jeszcze Nord Schleife , ale ja bym tam nie wjeżdżał, za dużo kierowców tam zginęło. Wpuszczają tam niekiedy kogo, ale tylko okazyjnie. Od jakiegoś czasu jest ten odcinek zamknięty bo stwierdzili, że jest zbyt niebezpieczny ze względu na ilość ofiar. Niektóre firmy super sportowych samochodów testują tam swoje nowe auta, bo wiedzą że jest to najbardziej wymagający odcinek toru który ujawnia wszystkie niedociągnięcia w aucie. Nurburg Ring Nord Schleife to legenda.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko wierzę ci przeca. Zaimponowałeś mi Ale pewnie wpadłeś tam po drodze z holandii dla rozładowania emocji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może coś w tym jest .......ale zobaczymy qr** co to za kierowca, póki auto wogóle jedzie(obojętnie jak) to sobie nim nie zawraca głowy. Musiałoby ci kiedy tak auto stanąć gdzieś na trasie z dala od domu to byś pewnie bardziej dbał. Niektórzy muszą się chyba tylko tak nauczyć A tak jesteś dla mnie(bez urazy) szczurem lądowym co nie wykracza poza promień 50km od swojego miejsca zamieszkania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zapominaj, że Guru od roku(zapewne) ma zepsuty czujnik Hall-a No i przez to gówno wczoraj jak śmigałem po parkingu mi 3 razy zdechł chyba jednak trzeba będzie wymienić Guru przez to "gówno" spaliłeś już tyle więcej paliwa że zapłaciły by ci się pewnie ze 3.....4 takie czujniki. No ale szkoda ci na nowy [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 20:19_________________________________________________ Faaajnie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłeś na Nurburgringu swoim paździochem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zapominaj, że Guru od roku(zapewne) ma zepsuty czujnik Hall-a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3 litry to w diesli będzie 5 h sie po tym parkingu kręcił... :polew: Znaczy jak, że 5 godzin będziesz szukał swojego auta jak go zasypie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie pokazuje wstydzę się Guru no pokaż kolegą , zrobią zrzutkę na wachę przeca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przypomnę ci to jak znów będziesz się żalił, że cię Egon-owa ośka objechała na autostradzie :tongue4: Poza tym to właściciele osiek z jajem wyciszają się w zimowym czasie (coś jak niedźwiedzie) i przygotowują się do nowego sezonu rezając w garażu :polew: A jak już skończycie się napawać wielkością swojego............................... napędu i wrócicie do rzeczywistości to być może wróci koszmar objeżdżającej was ośki na autostradzie :polew: Nie ważne i tak cię objadę, czy na jednej desce czy na dwóch A tak na poważnie to ja jestem z tych dwu deskowych i chętnie się wybiorę. Nie mogę się w sumie doczekać pierwszego szusowania tej zimy Nie, możliwe Choć czyżbym pomylił go z olejem do frytek Ja bym go pomalował dopiero po zimie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czekaj jak założysz opony takie z bieżnikiem co silnik będzie miał jakieś wogóle obciążenie to od razu cały zejdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mironku to jest Air Ride , on tak na codzień nie jeździ. Gdzie on by tym przejechał. Na postoju opuszcza jak chce, a podczas jazdy może podnosić od takiego niskiego do wozu drabiniastego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mówisz Pucek, że miałeś niskie auto No co ty : No i RS-ka Zdjęcia z VW-Mania 2008. Chcecie więcej bo coś nudnawo tu, są też z laskami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za duża dla ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Bezrobotne luje Wczoraj zaś się pospamowało idzcie na gg i zróbcie se konferencję Człowiek chce coś sensownego poczytać Już tego czytać nie będe na takich lyskach to nie bedzie zadna zabawa, pierwszy zakret i wylatujesz bokiem i nwet Q ci nie pomoze Guru przecież jeździ jak pitka, sprzęgła mu szkoda na asfalcie więc upala na śniegu na łysolach Guru bez urazy, sprzedaj to 1.8T i kup se AFF-a. Tak? A ja myślałem że jeszcze APU w rowie To chyba nie aż tak dużo jak za odlot :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To było bardzo mocno zmodyfikowane 2.2T[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 21:26_________________________________________________ No i prawidłowo Po co mam zaś czytać tyle stron. Ja już też uciekam, narka do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz już wiesz co tak świszczało :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
2.2T oczywiście. Nadrobiłem to ze wczoraj i dziś.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie spamujcie tyle bo gonię was
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie spoufalaj się , na Newbie już byłeś dziś? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Guru Powiem wam tak. Jakbym był biurkowym molem, czyli miał taką pracę co niektórzy z was to na pewno byłbym na bieżąco, co większa wyprzedzałbym to co napiszecie Ale nie pracuje przy komputerze, a więc mam czas co najwyżej na forum jedynie wieczorami. Jak przychodzi weekend to czasem już wogóle nie siedzę przy kompie, jak mam ciekawsze rzeczy do roboty A jak na forum przybywa za jeden wieczór 20 stron to ręce opadają..
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W weekend miałem nawet dopisać dalszą część projektu, czyli wymiana sprzęgła na mocniejsze i wymiana wałków na ostrzejsze, ale okazało się że brakuje kilku ważnych fotek i mi się odechciało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moje auto już jeździ ponad rok na modach, a twoje jeszcze nie zaczęło no może liznęło trochę powietrza jakbym czytał po 15 stron dziennie to miałbym tydzień czytania :gwizdanie: a w między czasie przybyłoby nowe 60 albo lepiej, po prostu za szybko lecicie z tym koksem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oojjj, chłopaki może dacie mi jakieś streszczenie, 90 stron w pigułce jak za starych czasów w szkole :>
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE