Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu rezasz takie hamulce jakie my mamy w serii To mi pochlebia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i słusznie 1.8T to 1.8 T i nie musi niczego udawać [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:10_________________________________________________Miron jest połączony swoimi falami muzgowymi z forum i od razu wie co kto gdzie napisał Coś jak w Matrix-ie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aby się wam nie nudziło to pooglądajcie to: VW Golf 4 Dahlback W tym Golfie widać, że jest pospawana specjalna rama, żeby się to nie rozleciało No i silnik z Audi. Ciekawe jakie emocje musi generować jazda takim autem Przecież tam czas między zmianami biegów trwa po 2...3 sekundy Kto nie lubi Golfów i kto powiedział że nie są szybkie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron Golf R32 brzmi podobnie do eSy na zmienionym wydechu, tyle że R32 to wolnossący jest [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 19:49_________________________________________________Ten Veyron to pewnie od jakiegoś bogatego gostka to kupi se nowego No ale i tak takie auto utopić w jeziorze to marnotrawstwo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po programie to może mieć 280-310KM ale za to 440-470Nm więc mocna jednostak Wszystko zależy od tego jaka seria będzie :gwizdanie: serie ma chyba zdrową To powinno być Ale moja ośka z rolki i tak pokaże co potrafi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po programie to może mieć 280-310KM ale za to 440-470Nm więc mocna jednostak Wszystko zależy od tego jaka seria będzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ojjjj biedna ta eSka co ma 2.7L pojemności i dwie turbiny, boi się mojego 1.8 na gazie :gwizdanie: Dogi jak ty zrobisz chociaż program to już nie będziesz się miał z kim ścigać u nas więc powinieneś docenić fakt spróbowania się Jeszcze seryjną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
2003 rok opona to nadaje się tylko do spalenia, lub przetopienia bo jest już mega sparciała ale ja mam tylko 75 koni... już trudno Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? LOL Adamie. Kupując opony patrzy się nie tylko na bieżnik, a na rok produkcji opony i czy nie jest "poząbkowana" co dzieje się jak ktoś poprzednio jeździł ze zużytymi amorkami. Bierznik poząbkowanej opony jest nastroszony jak łuski od ryby. Co do opon starej daty to przyjęło się, że opona do max 4 lat nadaje się do użytkowania. Guma zużywa się nawet leżąc w magazynie bo traci swoją giętkość i staje się spraciała, a to jej giętkość daje jej przyczepność. Nie ma tu znaczenia czy masz 75KM czy 260 bo podczas normalnej jazdy można wpaść w poślizg na śniegu czy lodzie. Następnym razem będziesz już wiedział. Mam nadzieję, że pomogłem, a nie odebrałeś tego jako krytykę Qri jakiś czas Kto wie ile to sprzęgło poklei, jakiś czas na pewno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tarcza organiczna jest nieco łagodniejsza od spieku choć i tak twardsza od zwykłej. Ja bym na twoim miejscu dał tarczę zbrojoną i wzmocnił docisk o 60% i tyle. Powinno kleić jakiś czas :> Narka Miron
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się jeszcze zastanowie, bo późno jedziecie do tej Cze-wy. Jakbyście jechali tak w południe o 12 to na bank bym jechał. A tak czasu mało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie pasuje Trasa Częstochowa-Katowice w godzinach wieczornych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Qri tu masz namiar: http://www.sprzegla.com/ Ja tam swoje sprzęgło wzmacniałem. Gość dorobi ci co tylko zechcesz. Spieka, wzmocni samą tarczę, wzmocni docisk, wyważy wszystko aby dobrze śmigało. Ty masz ten plus, że już ktoś u ciebie wymienił na skrzynie 6bieg to masz sprzęgło 240mm, które jak wiadomo jest mocniejsze. W 5bieg jest sprzęgło 228mm więc pilniejsze i mocno wyrezane quattro z 5bieg skrzynią mają często problemy z uślizgami. U ciebie jak mówię już ktoś pomyślał o tym wcześniej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
2003 rok opona to nadaje się tylko do spalenia, lub przetopienia bo jest już mega sparciała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja też chce, też chce :drool: swoją ośką pogonić Taaaaaaak i nikt się nie kapnie. 1.9TDI i dwie potężne rury z tyłu :gwizdanie: To musiałbyś jeszcze je zmienić na cieńsze, ciekawe jakby wtedy jechało :> Radzikowski twoim przyjacielem teraz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widać, że Pucek ma jeszcze pełną flaszkę a ja już pustą
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
W praktyce nikt takiego czegoś nie robi. Przerost formy nad treścią byłby. Poza tym to 1.9TDI nie modzi się od wczoraj i mniej więcej wiadomo jaki IC włożyć do tego motora do danej mocy. Moc to przepływ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja już stąd spadam , paputki bo nudnawo tu i Miron/Krolu się stracił bez słowa :gwizdanie: Do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To będę teraz rezał wolnossące Jak na emeryturze to nie chcę, bo takie to tylko na drutach robią i narzekają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeśli to jakieś laseczki to biorę
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
Ileż to można gadać o rurkach, jak już FMIC to średnica najlepiej 54mm ma być do tego niewielki cooler 14-18cm wysokości i tyle, temat wyczerpany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko turbo za całe twoje auto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
los tak chciał [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 22:50_________________________________________________no i Gegor mi na PW pisał - że jak to ja będę to stawia po 2 browary :gwizdanie: Może być Ciekawe kto wymięknie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz to kązde piwo jest zimne, wystarczy że leży w grabażniku Pisać się wam nie chciało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma gdzie sprawdzić, tutaj miasto. Pociągnę na dwójce to już 100 na blacie a radary czekają :gwizdanie: Jak znajdę jakiś kawałek bezpiecznej drogi to sprawdzę co się zmieniło. Ale teraz po odłączeniu kompa silnika od zasilania na jakieś 2...3 godziny skasowały się wszystkie wyuczone wartości ECU i auto chodzi nieco inaczej jakby nie było więc trudno wyczuć co z czego się zdziało. Teraz zaś ECU będzie się na nowo uczyło korekcji. Muszę trochę pojeździć to na pewno coś wyjdzie w praniu co się zmieniło. Ja będę jeszcze pompę oleju wykręcał i czyścił jak ci już pisałem bo te niedomaganie jest prawdopodobnie spowodowane zbyt wysokim ciśnieniem oleju. A co do imprezy to hhmmm.... nie wiem czy wypali. Tobie się grzebanko nie udało, a u mnie impreza może się nie udać Chcesz całego kata z rurą wyciągnąć w stronę komory silnika?
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
jak masz kase to wzmacniaj tego jednomasa, bo też nie pożyje długo(zobacz do wątku kolego Mekto ) Jak można wzmocnić jednomasa?? Bo nie rozumiem widocznie można, nawet Rtocki ma załozone wzmocnione sprzegło do jednomasa, swego czasu sprzedawał na forum :gwizdanie: Sprzęgło z dociskiem można wzmocnić, ale koło jednomasowe nie, bo to jedna całość wykonana w całości ze stali, więc można to jedynie zahartować, ale po co skoro jednomas daje rade zawsze i się wogóle nie zużywa. Zastanów się co piszesz :gwizdanie: