Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tak czem bywa, że nie idzie tak jak by się chciało. Ja już się nauczyłem, że jak chce gdzieś pojechaćto najpierw dzwonię i się pytam czy oby na pewno... . Diman musi znaleźć taką blachę która się mniej walała po budowie A ja wiązkę wymieniłem, poszło nawet nawet. Ta moja była zdziebko inna bo była pod Tiptronic jeszcze, więc dwóch kostek nie było przy tej nowej. Musiałem dwie wtyczki przeszczepić. Ale wiązka założona auto jeździ. Teraz mam pewność, że z powodu wiązki się już nic nie będzie działo Z tego co się zmieniło to podłączenie instalacji lpg. Wcześniej wiązka idąca do wtrysków PB była porozcinana i tam gazownicy się wpięli ze swoimi kabelkami. Ja to zrobiłem teraz tak, że kabelki od lpg idą do kompa a wiązka jest nienaruszona, czyli oryginał
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
jak masz kase to wzmacniaj tego jednomasa, bo też nie pożyje długo(zobacz do wątku kolego Mekto ) Jak można wzmocnić jednomasa?? Bo nie rozumiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek więc jednak nie wyszło nic z grzebanka :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to tak samo jak ja tyle ze ja znalazlem baaaardzo podobna i nawet ma oznaczenia S-line jak ja Fele z mesia do Audi Lekkie to one nie są na pewno. i to jest dobra droga, pieknie ona wyglada i bardzo wyjatkowo zime mamy na przemyslenia co na wiosne kupic Coś takiego ma Nosb na swoim aucie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oooooo.... co za laleczka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No więc Mateuszu, Adamie, Arku, Mirku, Patryku, mam nadzieję że nikogo nie pominałem oznajmiam, że idę spać Dobrej nocy i do dziś po południa.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mateusz na prawdę, byłbym mile zaskoczony tym i cieszyło by mnie to No i nic się nie martw po jakiś dwóhc latach czytania tych projketów i rezaniny nabierzesz do tego dystansu :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noo bez kitu nawet się mylę przy liczeniu baranów przed zaśnięciem :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 23:48_________________________________________________swoich czy Pucka Moje są szybsze, licząc od Pucka barany to można umrzeć z nudów a nie zasnąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wy się tam nie znacie, macie obrotomierze do 4k Rpm a ja mam do 7 i przez to mi się myli :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noo bez kitu nawet się mylę przy liczeniu baranów przed zaśnięciem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek się hardy coś zrobił A jak jego APU wołało o pomoc po butowaniu to mina była kwaśna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aha...aha tak masz rację . Przeliczyłem to jak kasę w Chacie Polskiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz weźmiesz szczotkę, ale drucianą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron eSa ma po programie okolice 300KM więc to jest ok. 40KM więcej, zdarzają się egzemplarze co wyplują 310 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak jeszcze z 2 razy napiszesz ( że wiesz co Gregor napiszesz ) to pomyślę że Ty mieszkasz u niego No i wydało się A miał o tym nikt nie wiedzieć. Pucek zgodził się mi gotować sprzątać, i myć auto jeśli mu oddam trochę swojej wiedzy i doświadczeń
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widać, że turbo jest nieco rozwiercone bo ma większy wirnik, ale teraz pytanie czy zostało to dobrze zrobione i ile pochodzi. Jak będzie źle wyważone to długo nie pochodzi. Ja osobiście bym się za takie wynalazki nie brał.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz tam raczej jakiegoś kosmosu nie będzie kilka KM. Ale jak on by miał nawet 265KM a ty 285KM w Dieslu to powinna być właśnie wyrównana walka, z powodu że benzyna się wyżej kręci. Pamiętaj tylko, że ty już jesteśpo programie a on jeszcze nie :gwizdanie: Jak eSa będzie po programie to cię wciągnie :gwizdanie: Mnie mocno ciekawi jak moje będzie jeździć 100% i będę miał takie drag slicki to nasz pojedynek może być ciekawy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zależy jakie K04 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro już mnie wkręcili to niech tak będzie W końcu postawię i ja Tylko pytanie czy dam radę dotrzeć na spota za tydzień. Zresztą za tydzień to spot będzie w Częstochowie czy jak ot będzie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Koleś robi niezłe czasy tą Octą, bo jakoś niskie 13-tki[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:24_________________________________________________Coś czuję, że za tydzień będzie browar bo ta 1100 strona zbliża się wielkimi krokami :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idzie w niższą masę Wiosna będzie ciekawa masz rację Ale na razie myślę o zimie [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:36_________________________________________________Powiem szczerze, że jak zobaczyłem tą octe w Kamieniu Śląskim to pomyślałem że tam jaki potwór jest pod maską. Ale okazało się potem że lekko zmodzone 1.8T a pomysł z masą wporzo nawet, tyle że gośc pewnie sam tego nie robił :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________Przypuszczam, że to polo 1.8T może kręcić podobne czasy do tego V8 bo będzie miało niższą masę, choć przypomnij mi jeszcze jaką moc miało to 1.8T? Bo nie pamiętam dokładnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to Polo 1.8T+ to od Pol-a ?[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:26_________________________________________________Mówisz o tym co ma też Nos na pokładzie?[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:27_________________________________________________Choć powiem ci, że tak to do mnie nie docierało w sumie, ale jak to napisałeś Polo V8 to dotarło że nie było jeszcze takiego projektu i dlatego to będzie ciekawe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiem tak, to Polo będzie za***rdalać!! no i pobawić się będzie można też, pokręcić bączki itp.. Zaletą tej jednostki jest to, że jest mało awaryjna nawet przy ostrzejszym traktowaniu, w takiej lekkiej budzie to to wogóle nie będzie miało obciążeń :gwizdanie: Szkoda, że nie było polo 4x4 [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:17_________________________________________________Zastanawia mnie jedno. Skąd ci ludzie biorą na to kasę. Bo Sajmon to miał już kilka projektów, więc czy sprzedał poprzednie za dobre pieniądze, że znów jest siano na rezanie. Ja raz wydałem $ na mody i z trudem by przyszło mi znów taką kasę w inne auto wpakować po raz kolejny bez sprzedania poprzedniego i odzyskania choć części. Musiałbym nie mieć innego życia, albo dużo kasy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozumiem, że Clima chce włożyć to V8 do Polo i RWD . Mam nadzieję, że przemyślał wszystko bo auto zyska na masie i to nie trochę, no i będzie miało kłopoty z trakcją jak każde FWD/RWD, choć RWD o wiele lepiej sobie radzi z trakcją. Ten motor jest trudny w rezaniu więc ciężej będzie się rozwijać, no ale Clima ma już doświadczenie w rezaniu wolnossaków więc pewnie silnik nie pozostanie długo serią :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaka tu cisza można by na niej kapelusz powiesić Ja też nadrabiałem, ale tak na lajcie se czytałem i miałem nie raz polewkę. Chłopaki dają radę z humorem czasem. Jakie przecieki ? Sam się coś dowiem :gwizdanie: Aaaaa...., ja tak na południu ten weekend, nie chce mi się tyle km jechać więc siedzimy tu. Jutro impreza gdzieś w centrum Wien