Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej! Arek, do popołudnia muszę szlifować te pieprzone rurska dla Pucka i innych... m. in. Więc mój weekend zacznie się od soboty po południa No ale mam nadzieję, że jak się z tym wyrobię to będę miał spokój bo nie przewiduje podobnych robót w najbliższym czasie. A już na sobotę po południu jak na razie nie mam planów. Masz coś w zanadrzu? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!! Nieźle płacą teraz w tej Holandii Pucek ja też w to nie wierzę Swoją drogą BMW nie jest złe, ale to kwestia po prostu Gustu i wyznawanej technologii. Jak razz w coś uwierzę tak łatwo się sprzedać nie dam ,przynajmniej ja tak mam.
-
Spoty Katowice i okolice
Jak nie potrafię wsadzić wtyczki ??? Mówiłeś, że nawet Gregor nie umiał a ja dałem w końcu radę... :gwizdanie: A jeśli chodzi o zakręt to nie każdy ma Quatrro... Witam! No niektórych nie idzie wtyknąć bo są o dupe rozczaś, do tego służą "pin-y" w takim wypadku. Krolu widzę, że kozaczysz oj kozaczysz Pozdrawiam was panowie i może za jakiś czas do was wpadnę
-
AUDI S4 SID
Poziek pojemność robi swoje z 2L nie będzie tyle Niuta przy tych obrotach A co ty się taki fioletowy stałeś, z tego co wiem to, to uczucie powoduje, że staje się człowiek zielony Fajny wynik i ten wykres momentu tak pięknie rośnie i rośnie, a o opadaniu to nie ma mowy Pięknie [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:34_________________________________________________ Stara prawda co ma już długą brodę
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
Nie mowie ze nie, baki puszcza ale moc jest To swiadczy o tym ze jednak sie da wyrezac grubo 2.5 Nie mowie ze nie, baki puszcza ale moc jest To swiadczy o tym ze jednak sie da wyrezac grubo 2.5 Wierz mi, że się nie da, przynajmniej do jazdy na co dzień Tak....tak..., A 1.8T reza się na 400KM bez wymiany tłoków i korb (tak jak to niektórzy na audizine eksperymentowali) i też pojedzie jakiś czas może, ale spróbuj tym jeździć na codzień.
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
Tego to już widzieliśmy, wódz czarna chmura z Republiki Czeskiej
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
Nawet jeśli obroty przy danej prędkości będą te same w 1.9 i w 2.5 to silnik mniejszej pojemności będzie się bardziej męczył aby ją utrzymać, chodźby dlatego że w 1.9 moc i moment jest uzyskany na wskutek wyższego doładowania, a w 2.5 moc jest większą zasługą pojemności. W 2.5 moc produkuje 6 cylindrów, a w 1.9 tą samą moc np. produkują już tylko 4 cylindry. 1.9 jest bardziej wysilony. Mam nadzieję, że ci to wytłumaczenie wystarczy Swoją drogą nic się nie bierze z nieba i nawet dzisiaj w świecie wysokich doładowań i rezania pojemność ma znaczenie.
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
Widzę, że temat się ciekawie rozwinął :> Odnośnie tych obrotów to zależne są one od tego czy skrzynia manual czu automat no i 5 czy 6 :gwizdanie: W automacie zawsze obroty są niższe przy tej samej prędkości niż w manualu.
-
[B7] S4 V8 Supercharger
wszystko zależy od kierowcy. jakby się przesiedli to evo9 zostało by z tyłu i to dalej niż o 1 dł. auta co ty za bzdury opowiadasz ?? na wprost jechać furą i zmieniać biegi potrafi każda tresowana małpa... w zakrętach liczy się kierowca, na prostej liczy się auto No, ale i tak nie każdy tak super sprawnie te biegi zmienia, jeden lepiej drugi gorzej :gwizdanie:
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
bardziej rozwojowy póki co od 2,5 To się już raczej nie zmieni. Jeśli auto do tras gdzie się jeździ z większymi prędkościami to może lepiej 2.5 V6, bo wiadomo silnik mniejszej pojemności bardziej cierpi na wyższych obrotach. Jeśli do jazdy po okolicy to AWX też ok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witaj! na forum Wkońcu ktoś z porządnym motorem, bo te klekoty się ostatnio rozpanoszyły Pucek jest APU ośka, może jakaś kreska dla porównania osiągów Przywieziesz skrzynkę z browarami (sztuk 20 w skrzynce) to pomyślimy o gorącym przywitaniu Joke oczywiście Wpadaj a na pewno nie będziesz żałował Powinieneś dodać, że jak dostarczy skrzynkę przed spotem jeszcze to przywitanie będzie jeszcze gorętsze, bo wtedy to już będziemy po Nie no żartowałem a Gurego nie słuchaj on to bez alkoholu nie może na trzeźwo i wszędzie sępi piwo (menel jeden), jak nie na Katowickich to na Gliwickich :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
BRY!! Coś macie nie tak z tymi dieslami, bo moje 260KM przy spokojnej jeździe spali 8
-
[B5 S4 APB] 310 KM / 425 Nm by Jetronic
chłopak z forum robił nawet porównania na hamowni i na seryjnym filtrze było lepiej niż na K&N ja ze swojego doświadczenia też mogę powiedzieć że najlepiej jeździło mi auto na seryjnej puszce i filtrze knechta a dolot był czyściutki Poziek znów siejesz tą propagandę anty stożkową i anty K&N-ową Bawełniany filtr jest dobry jak jest nowy. Ja jeżdżę ponad rok na filtrze stożkowym gąbkowym ITG i nie narzekam Opowiedziałbym o swoich doświadczeniach ze stożkiem rozwiewając niektóre mity, ale nie będę zaśmiecał tego tematu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeśli tarcza się skończy to tak może się zdarzyć, że nity będą jechać po zamachu.
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
Yes. Bierz ze Skody
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
06A 145 710 N
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!! A tu znów słowo Gregor na tapecie Może TurboGreg Można jeszcze dodać w podpisie Otwieracz, turbo mentor :> Dzięki Arek za namiary, ale kumpel chyba już coś gdzieś podziałał. Mam coś dla was do obejrzenia: Audi 80 ma silnik 4.2BiT z starego RS6 550KM No to moczyć się dziewczynki [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:57_________________________________________________335i to 3.5L wolnossący bodajże. BMW nie stosowało turba w benzynach, większość BM-ek jest wolnossąca.[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:58_________________________________________________Pucek ja jestem na delegacji A net tu jest, nie jestem w 3-cim świecie :gwizdanie: Pozdrowienia z Wiednia
-
Spoty Katowice i okolice
Co tu się qr** dzieje?? Chwile cię na forum nie ma i już zrobią z ciebie devila Tak.... tak to wszystko ten spokojny Gregor To on nam polewał ... itp.. Tak na prawdę to ja wam tylko otwierałem drzwi Mnie niestety nie będzie we wtorek w Kato
-
Spoty Katowice i okolice
To w końcu padło ci turbo czy tylko się poluzowało? Bo nie rozumia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Spoko K. jest z nami na pewno. Może słabo się udziela bo ostatnio dopiekło mu jego audi, może trochę zwątpił w markę Audi :gwizdanie: Na pewno wróci!!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki, 200 to drogo, jeszcze pewnie zależy od rodzaju i rozmiaru uszkodzenia. A4;B5 - A6; C5 Odpowiednikiem A6; C4 jest B4: 80 [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:43_________________________________________________ A jechałeś dynamiczniej z powrotem czy bardzo spokojnie cały czas?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie możecie kogoś polecić na prostowanie felg na Śląsku, najlepiej w okolicach Tarnowskich Gór...Gliwic... Katowic...Częstochowy. Kumpel wczoraj alu felgę skrzywił na dziurze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki kiedyś to były inne auta budowane, z większym zaangażowaniem i z myślą o tym aby były bezdyskusyjnie bezawaryjny, niemiecka precyzja. Ja już słyszałem o mercach "beczkach" które robiły grubo ponad mln km.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten wynik 9-9-9 to jest jakiś dowcip, pewnie sabotaż. Ktoś głosuje tak aby zrobić zamęt chyba. Pewnie jacyś wandale z zewnątrz Piękne. Kiedyś już chyba widziałem ten klip. Poza tym te kawałki z RS6 są urywkami programu Top Gear: http://www.youtube.com/watch?v=udNihQqg6j4 Ja jestem fanem tego programu. Widziałem wszystkie odcinki Miron oglądaj do końca. W autach z wielllllką mocą zapalająca się ta kontrolka to norma Kup mi lecytynę lepiej dla pewności, abym nie zapomniał że to byli jednak słowacy - Spoty Katowice i okolice