Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Stasiu, a ty przecież taki spokojny koleś
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Jak będzie potrzeba silnik odrzutowy to dajcie znać, wiem skąd skombinować silnik od Iskry :gwizdanie: powinien wystarczyć na Audi TurboJet Stage 1 Eeeeee, tam niby po co. Wcale to nie jedzie tylko huczy, no i nie ma katalizatorów to by przeglądu nie przeszło :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie
-
Spoty Katowice i okolice
spełniam wymogi i mi nie działa Może masz jakiegoś robaka, co ci system spowalnia :gwizdanie: Zobacz se w menadżerze zadań ile pamięci i ile procka używa system jak nic kompletnie nie robisz i wszystko jest powyłączane
-
Spoty Katowice i okolice
mogę Ci przesłać na maila W następny wtorek mogę Ci dać tą grę bo już zainstalowałem Lepiej będzie przez Gadu Gadu [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 23:19_________________________________________________Ja mam w laptopie Intel Core I3 2.26, 3Gb Ram, Ge Force GT240M. Obadamy czy ruszy.
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu ma mi pochytać Need 4 Speed nowy Ten tego "gorący pościg"
-
Spoty Katowice i okolice
aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie: Sprzęgło poszło, bo Pucek z Krol-em wsiedli na tą lalunie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:01_________________________________________________I na roz gaz ciśli
-
Spoty Katowice i okolice
A skąd wiesz jak ci się będzie B7 jeździć w ośce, może jak przeładowaną taczką
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziwny dziś dzień... [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:09_________________________________________________ pączek żyje jak w maśle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To mi pasi, z ASO i jeszcze w kosmicznej cenie Nie chce jakiejś taniochy z intercarsu, to nie jest mnie godne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaki nick ma koleś co sprzedaje u nas na forum części w dobrych cenach?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:good: :good: Seves, nie ciesz się tak, bo tym razem wyjątkowo wpadnę sam, nie jak przeważnie z 3 d*pami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo tak naprawdę to są trzy szkoły, ja należę do tej trzeciej - Jebie mnie to czy RS4 ma silnik 2.7 czy 2.8BiT, wiem, że zasuwa i na pewno w najbliższym czasie sobie nie kupie :polew: Mają ludzie fiołka [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:39_________________________________________________ aaaaa szkoda ze nikt inny tez nie chce do nas wpasc to bys sie z nim zabral i mozna by Ja mogę wpaść do ciebie Dimek w sobotę, potem możemy jechać do Rybnika, a potem.... Wiadomo o co chodzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja reprezentuje tą pierwszą szkołę, podpartą danymi technicznymi podzespołów silnika. Nigdy nie słyszałem o 2.8BiT i nigdy nie słyszałem o dwóch szkołach.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak może być inna pojemność jeśli średnica tłoka jest ta sama, skok tłoka ten sam, długość korby ta sama. Tłoki te same, głowica ta sama.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tam nie ma uturbionego 2.8 tylko na pewno są zmienione głowice i nie ma żadnego wałku w tym ogłoszeniu Miron możesz śmiało kupować :kox: Ja też nie wiem kto takiego dymu narobił, że coś tam ma być nie tak To pewnie z zazdrości panowie przeciez w RS4 oryginalnie wychodzily dwa silniki o tej samej mocy 2.7 BiT (oznaczenie ASJ) i 2.8 BiT (oznaczenie AZR). 2.7 byl produkowany w 2000 roku, a w 2001 byl juz 2.8 AZR jak i ASJ mają pojemność 2.7 Arku Nie wiem gdzie to wyczytałeś :gwizdanie: Wszystkie silniki S4/RS4 B5 miały pojemność 2671ccm AGB/ASJ/AZR/AJK/ARE/AZA/AZB/BES Stopień sprężania: 8,5:1 średnica tłoka: 81,5mm wykorbienie wału: 86,4mm sworznie tłoka: 21mm Jeszcze jakieś pytania :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie wogóle są wymagania sprzętowe tej gry? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym też nie pogardził nowym speed-em :gwizdanie: Jak ktoś ma to chętnie zassam. Tera mam kompa do gier to może pociągnie tą gierkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jest właśnie jak laicy kupują auto Jakby ktoś postawił R8 za 30tyś zł, wysmarowane gównem całe to by go nie wzięli tylko dlatego że chwilowo brzydko pachnie.[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 14:23_________________________________________________Krolu ile zajmuje zainstalowny Win 7 Ultimate? Bo home premium zajmuje 13Gb już :gwizdanie: Chyba zrobię ze partycję z 50Gb na sam system.[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 14:26_________________________________________________ Pucek nie przejmuj się, ja cię powoli gonię bo na budziku już mam 244tyś. Co z tego że to już 3 blok i 2 głowicę mam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak chcesz zformatowac dysk kompletnie to podczas wyboru partycji do wgrania widnowsa - klikasz na przycisz "zaawanosane" i dopiero tam pojawia się ta opcją Ja zawsze klikam ikonkę zaawansowane Tak będę robił nowe partycje, bo fabrycznie ktoś utworzył dziwne partycje tam. Jest jedna 250Gb na której jest wszystko pomieszane misz masz system itd.. i druga 30mb gdzie są same sterowniki sprzętowe :> Jakaś porażka.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tam nie ma uturbionego 2.8 tylko na pewno są zmienione głowice i nie ma żadnego wałku w tym ogłoszeniu Miron możesz śmiało kupować :kox: Ja też nie wiem kto takiego dymu narobił, że coś tam ma być nie tak To pewnie z zazdrości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się zaraz wyłączam bo robię formata dziś :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie chodziło o uturbianie 2.8, a nie o zmianę głowic. Zmiana głowic to akurat pozytywna modyfikacja.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to zapewne chodzi o to :gwizdanie: bo nie wierzę, żeby ktoś uturbił 2.8 :> I co miałby taką wydumkę 2.8T wsadzić do RS4?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Grzesiu ty też mnie nie załamuj.... ;(