Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luzik Diman już dzisiaj u Ciebie limit dobroci wyczerpałem napewno to odrobimy bo cza jeszcze cos pochytac bo przyszly rok bedzie nalezal do cichych raczej Co ty gadasz......, jak dziecko nauczysz do hałasu to nawet na takiej imprezce będzie spać co policja wpadła wtedy Ja tam coś wczoraj poimprezowałem Mirek ta RS4 z wyglądu przepiękna, lakier nawet ciebie by chyba zadowolił Widziałem ją już dwa lata temu na VW-Mania w Pruszczu Gdańskim, trochę się tam też ścigała. W życiu nie słyszałem o silniku 2.8 T Jest 2.7T i nie ma innego.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek z serii "znajdź różnice" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śmiejesz się, ale kumpel na allegro kupił kiedyś używany dysk twardy i ktoś mu kamień przysłał :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym ją na allegro sprzedał. Zrobił zdjęcie całej, a wysłał -"spakowaną" Jakby się kupujący rzucał to mógłbyś powiedzieć że nikt nie chciał przyjąć przesyłki i musiałeś dobrze spakować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To kiedy wysyłka?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Następnym razem zaś tam idziemy, ciekawe na co będziemy mieli smaka Łoooo, ale rzeźnia Ciekawe czy Keżor zdoła se ją wyklepać tera [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 19:07_________________________________________________ Ty waliłeś z baniaka pewnie, a Dimek z czego?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze raz dzięki No problem, Grzegorz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i po robocie, glut poskładany \ Majki to mowisz ze warto zaciążyć bo wtedy nie trzeba wyciągać Arek te 9 miechów to dla mnie był najlepszy czas A teraz to lata mała łobuzica i jeszcze kur...a do mnie mama woła Jak dajesz pic na imprezach swojej kobiecie, to potem się małej myli kto nosi spodnie w tej rodzinie A-rek ja bym był chętny na ta imprezkę, jeśli będą tam jakieś panie Bo impreza andrzejkowa bez pań Ale tak na 95% ci mogę powiedzieć że jestem chętny.
-
[B6 AVF] Wydech przelotowy a żywotność turbiny
Ja nic z tego nie kumać Góra nie pasuje do dołu. Najpierw piszesz, że silnik spalinowy powinien mieć tłumienie na wydechu 2 suwowy jak i 4 suwowy, a potem reasumujesz że uwolniony wydech pomaga :> Jeśli już ciągniecie temat to silnik turbo idąc w osiągi powinien mieć jak najbardziej uwolniony wydech. Ale z kolei w silnikach wolnossących charakterystyka wydechu musi być bezwzględnie dopasowana do samego silnika. Czasem właśnie "uwalniając" wydech w wolnossaku traci się osiągi. Tak więc nie można ogólnie mówić o wolnossakach i turbo, bo akurat wiele ich dzieli i między innymi jest to wydech.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spam nadrobiony
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Jak Dodge Viper [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 09:05_________________________________________________ Także tego........., tylko w tym to są 4 cylindry w rzędzie a z nowego to jest 5.
-
[B6 AVF] Wydech przelotowy a żywotność turbiny
W turbo benzinach jak i w tdi przelotowy wydech nie szkodzi ani silnikowi, ani turbinie, a nawet pomaga
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślisz, że będzie w grudniu na tyle ładna pogoda żeby się poopalać? Jeśli tak to biorę jeden
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Pierdyknąłem :polew: Silnik wystaje poza podłużnice, nie będzie lekko. Jeśli miałby być przód przedłużany to już wolałbym grodzie przesunąć.
-
[B5 AEB] Obróciłem panewkę w swoim Audi
Pewnie oba na palecie i w przebieg trzeba uwierzyć na słowo Znam te historie.
-
[B5 AEB] Obróciłem panewkę w swoim Audi
To powodzenia :gwizdanie: Może uda ci się trafić jakąś sztukę testową która zaległa w magazynie audi i tera się kapli i na allegro ją wystawili :> ps. Śrub od korb nie musisz wymieniać po każdym rozkręceniu silnika. Śruby od głowicy owszem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no, robi się ciekawie, ~800 konne A4 B5 na jednej turbinie, w Polsce i to na Śląsku. Jak projekt wypali to szacun
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spostrzegawczy wiec juz wiesz ze to Quattro Znaczy, że jak Sajmon poszedł w bardziej cywilizowaną furę na mało cywilizowanej turbinie Powiedz jeszcze czy B5, czy B6 to będzie wiadomo jak bardzo cywilizowana fura to będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to fajowo :> Trochę zaniżyłem wielkość, ale jak później popatrzyłem na wielkość tego laczka, co na tym zdjęciu widać to się śmiać chce Ale ja tu widzę pas przedni A4 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hhhmmm......., o jaką fotkę chodzi bo nie pamiętam do końca, od wódki rozum krótki. Jak podeślesz to mi się przypomni zgadni co to :?: :> GT35r i w górę [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:43_________________________________________________Alllleeeeeee........., nawet 40r to będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym na waszym miejscu sprawdził czy ma być jutro wietrznie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hhhmmm......., o jaką fotkę chodzi bo nie pamiętam do końca, od wódki rozum krótki. Jak podeślesz to mi się przypomni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Doszły mnie słuchy, że chcecie jutro pofruwać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podział, według mnie sprawiedliwy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahha mało powiedziane I coś diabelskiego było w tych oczach