Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No widziałem właśnie, że jak polewali to ci się oczka świeciły
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie, że wpadłeś A się nie zapowiadało.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te lebry, a tak nikt nie pomyślał, żeby jakąś grupową fotkę cyknąć, to by można było dociepnąć do nagłówka Ale d*pa zmyta. Co ty wszyscy zdrowi
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Już były projekty B5 z wyciętą ścianą grodziową, ale rezanina niezła. Przy 320 pewnie zaczną przepuszczać uszczelki w drzwiach i będzie wichura w środku. To V10 ma aluminiowy blok co go odchudza i nie jest jakoś mega ciężki jak na V10 chyba. By the way, jeszcze się projekt nie zaczął, a już 4 strony napisane. Nieźle się ludzie nakręcają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to tak Nawet puszczę ciepłą wodę :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej ty .............<geju> może w tym tygodniu znajdę czas na ten rozrząd w twoim paściu :gwizdanie: Musisz mi tylko przywieźć auto, no i nie będzie kibicowania, ani podglądania. Jakby co PW. naszykuj sobie karcher i płyn do mycia silnika No trza będzie jakoś to zrobić żeby się za bardzo o tą stertę kurzu nie ubrudzić. Bo na mycie chyba go nie stać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej ty .............<gieju> może w tym tygodniu znajdę czas na ten rozrząd w tym twoim paściu :gwizdanie: Musisz mi tylko przywieźć auto, no i nie będzie kibicowania, ani podglądania. Jakby co PW.
-
[B5 AEB] Obróciłem panewkę w swoim Audi
Miszcz :> Mam na sprzedaż blok, tłoki i korby od AEB jakby co. Glowice też tam jakieś leżą dwie.
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Wkladając ten silnik podwoicie jak nie potroicie wartość tej B5-tki :> Ale ja też jestem ostatnio zdania, że warto swapować nowsze motory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jedź tam swoim bez maski, na miejscu zamontujesz i będzie gitara. Najtańsza opcja :gwizdanie: Możesz jechać po południu jak już ciemno, żeby se siary nie robić że pod maską APU
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co za nastawienie, jakbyś wesele brał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To teraz musisz zorganizować jakąś imprezę w piątek, nie masz wyjścia. Bo inaczej Olka powie, że pitka jesteś, że coś mówisz a potem grzecznie w domu siedzisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i tak w 4 chłopa bokami nie polatasz :> Nie bądź taki pewny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to ciekawe czy będzie śnieg na zlocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łoooooo....., Hula Hop! :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!! no to co poczekam na dole z piwkiem bo ty bedziesz kierowal [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:01_________________________________________________ Ja nie pamiętam, żebyś zrobil imprezę pożegnalną :gwizdanie: A co do kwietnia to będzie mocno imprezowy coś czuję, bo ja też mam w kwietniu urodzinki
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Nie mam pojęcia jak się ten smar nazywa. Brat dostał go do młota udarowego jak kupował :> Pożyczyłem se trochę i tyle Ważne, że działa. Smar z Forge na pewno jest ok, bo Forge na bank dopasował smar do materiału na jakim pracuje, czyli aluminium. Jak ja kupowałem Forge to miałem taki gratis, że mogłem sobie wybrać z jaką sprężyną chce.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mmmmmmhhhhhh...... GT30r
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Ja używam smaru który stosuje się do smarowania urządzeń pneumatycznych, świetnie się spisuje Po 1,5roku użytkowania nie widać śladów zużycia na Forge.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Seves świat się dziś nie kończy Jeszcze może będą jakieś akcje :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Dlatego jak się już kupi ten zaworek to się go nie opłaca sprzedawać. Ja dałem za mojego 450zł z przesyłką u Respect bo $ wtedy wysoko stał. Jakbym miał go teraz pogonić za 270zł to wolę se go zostawić. Dlatego się rozmyśliłem ze sprzedażą, bo nikt mi za niego nie da tyle ile bym chciał. A pewnie niewiele osób o tym wie, że Forge 007 ma dożywotnią gwarancję producenta bo się wogóle nie zużywa, jedyne co się wymienia to oring gumowy (koszt 50 groszy) jak się już zużyje co nie prędko następuje bo chodzi to na smarze. Reszta to aluminium. Dlatego Forge nie traci na wartości, czy nowy czy używany jest taki sam i działa tak samo.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To były czasy świetności gt2x ;( i 260 kucyków, a teraz taki zamulas, tylko okolice 200
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
23 strony Chyba wzieliście se to do serca do Mirek pisał :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 21:45_________________________________________________Małe przypomnienie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!! Muszę zobaczyć ileście tego napisali tym razem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
knajpa jest sprawdzona, ale nie powiem, można sprawdzić inną Najpierw spot, potem knajpa, a po jedzeniu balety Mega piątek się szykuje oby plany nie umarły - to może być przypomnienie se starych czasów Noooo, totalnie odjechana impreza, eehhhhh czasy Zielonej się przypominają