Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Miała w Bukowinie(w tym sensie) A ty co wszystkich po łbach tłuczesz faceta trzeba do pionu ustawić, inaczej wymyka sie spod kontroli :kox: Taaak, tak jak Monika w Bukowinie nawet mi nie przypominaj :doh1: bo normalnie stracilam w oczach Pucka .... :decayed: Konkurencja co
  2. Jeszcze cię pogonią jak sms-a :gwizdanie:
  3. Miała w Bukowinie(w tym sensie) A ty co wszystkich po łbach tłuczesz faceta trzeba do pionu ustawić, inaczej wymyka sie spod kontroli :kox: Taaak, tak jak Monika w Bukowinie
  4. Chodziło o krok choć tamto też
  5. Miała w Bukowinie(w tym sensie) A ty co wszystkich po łbach tłuczesz
  6. No i Pucek dostał w łeb [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 01:46_________________________________________________ dobrze zes sie poprawil No poprawiłem, zostało zaadresowane ale Baska jest spostrzegawcza i to dostrzegla :gwizdanie: Baśka miała skoczny krok........... :> bracie chyba Baśka miala fajny biust Baśka wie o co chodzi, chyba że nie pamięta :>
  7. dobrze zes sie poprawil No poprawiłem, zostało zaadresowane ale Baska jest spostrzegawcza i to dostrzegla :gwizdanie: Baśka miała skoczny krok........... :>
  8. chciałbyś :tongue4: Cokolwiek to znaczy brzmi kusząco
  9. dobrze zes sie poprawil No poprawiłem, zostało zaadresowane
  10. Dobrej nocy
  11. Pucek
  12. Pogadajcie se...................., wcale o tym nie myślałem, tylko źle zinterpretowaliście żart A to że mi czegoś brakuje nie potwierdzam nie zaprzeczam
  13. jak tylko mogę- to z Tobą zawsze Nowe ciepłe braciszki
  14. niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie: to może tym razem Miron będzie prowadził ? Ps. NA MNIE NIE LICZCIE :polew: :polew: :polew: a ja nawet jakbym chciał to nie dostanę :evil: :evil: Czego, wódki ci polejemy
  15. Jak dobrze, że jutro można pospać Bo wczoraj siedziałem do 2, a o 8:00 obudzono mnie brutalnie na rodzinne śniadanie wielkanocne
  16. a ja już sie boję tak czy siak redsów nie będzie ... :polew: ale Ty po wódce w garażu słabo wyglądałaś :gwizdanie: - bo ja głównie o Ciebie się boję Impreza garażowa to jest to
  17. a ja już sie boję Dobrze, że już po pisankach
  18. lepiej żebyś był .... bo mam pewien pomysł No to będę :naughty:
  19. Koks da znać na pewno w piątek po spocie jak już w domu będzie
  20. Ja jestem za tym piątkiem, bo następny może mnie nie być
  21. w piątek, w piątek Potwierdzam
  22. No to jeszcze kiedyś musisz do Onyx-u wpaść
  23. a mi już królu nie musi nic udowadniać ma u mnie RESPEKT :gwizdanie: czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :polew: I do tego wymiotował :>
  24. No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić
  25. pucol ja tez mam jutro gosci dasz rade sie wyspac do popoludnia Dimek ty to jak na swój wiek masz czasem szalone pomysły, nie wyszalałeś się za młodu wystarczająco :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.