Treść opublikowana przez FLB
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
mi tam się lepiej lata na springach przynajmniej na zakrętach dobrze trzyma przy kapciach 225
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
były momenty że na 1BA się zajeb**ło xD
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
to wszystko wyjaśnia
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Ty go na lawecie wozisz ? bo w mojej okolicy to byś tym 100 metrów nie przejechał xD
-
Audi A4 B5 1.8 1998r Silver Porszaki 18`, MTS ;)
Tez myslalem o samych springach ale chyba lepiej wlozyc 60 na przod 40 na tyl bedzie lepiej lezec tylko kwestia amortyzatorow podobno szybko sie sypia... :/ ---------- Post dopisany 19-05-2014 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 10:24 ---------- mały setup letni
-
Zawias Gwintowany Mts ? Pomóżcie !
Mam sprężyny MTS i muszę Ci powiedzieć że wcale tak miękko nie jest w porównaniu do zwykłych. może dlatego że latam na 18` i oponie 35
-
Po wymianie sprężyn na nowe tył nadal nisko siedzi - help
Pewnie że tak.. Weź firmy KYB i i będzie okej a sprężyna nie jest taka droga bo około 100zł.
-
1,8 125KM 98r
Troche nie bylo czasu dodac nic nowego w temacie ale w aucie zostaly zrobionetakie rzeczy jak oleje filtry 1 wachacz Oraz troche poszla w dol taki setup letni ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 18:09 ----------
-
Springi -40mm do sedana b5
Oki:) przymierze w tygodniu jak będzie leżał jeśli za wysoko to trzeba będzie szukać gwintu
-
Springi -40mm do sedana b5
byłbym wdzięczny jak słabo to odsyłam
-
Springi -40mm do sedana b5
Witam wszystkich. Szukam fotek dla porównania jak sedan b5 zejdzie na springach -40mm . Sam zakupiłem i czekam na montaż ale mam mieszane uczucia Podrzuciłby ktoś fotki kto jeździ na takich springach ? THX:)
-
sprężyny obniżające
zakupilem -40mm teraz mam pytanie czy ma ktoś zdjc dla porównania jak wyglada zwykle zawieszenie i -40mm ?
-
Czy ktoś jeździ na 19 calowych kolach?
Jaa laptam na takim zestawie: RH TURBO PORSCHE 5x130 8.5x18 ET 52 + 2 x 215/35/18 TRACMAX F106 2 x 225/35/18 PIRELLI P ZERO NERO Nie oszukujmy się trzeba omijać każdą studzienkę każdy większy dołek. O jeździe po koleinach nie wspomnę bo ciąga jak sku**** Ale za to na dobrej drodze przy większych prędkościach dobrze przyklejona
-
sprężyny obniżające
To są 225/35/18 zawieszenie 1ba .. aj tam amorki szybciej padną ja i tak max 60 po nierównościach ze względu na profil 35 ma ktoś zdjęcia dla porównania 1ba i potem -40mm ?
-
sprężyny obniżające
Sprężyny obniżające Audi A4 B5 55/40mm Supersport (4117178621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Witam, co myślicie o takich sprężynach do mojej kozy ? Nie mam kasy na razie na gwint kosztujący 2k bo kupiłem nie dawno te felgi+oponki a chce żeby to jakoś wyglądało.. gwint myślę na następny sezon czy te sprężyny coś pomogą?
-
gdzie kupic zawieszenie 1be do audi a4 b5
tak jak w temacie najlepiej nowe. Chce obniżyć go delikatnie, ale nie przesadzać bo niestety drogi u nas jak to drogi... latam na 18` i mysle wlasnie na 1be.
-
Nowy funpage na facebook`u - szukam osób które chcą pochwalić się swoim projektem :P
https://www.facebook.com/pages/Rezamy-modzimy-kasy-nie-szcz%C4%99dzimy/742718329093937 jestem w pracy i z nudów wpadłem na taką ajdije ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 16:43 ---------- dzięki j4s2c2vr mamy pierwsze fotki! Zapraszam!
-
Nowy funpage na facebook`u - szukam osób które chcą pochwalić się swoim projektem :P
Witam szukam osób które udostępniłyby mi zdjęcia swoich cacek żeby dodać je na funpage, chce dodawać fotki tylko naszych użytkowników a nie znalezione w google Funpage : rezamy modzimy - kasy nie szczędzimy Dzięki ;P
-
Zawieszenie gwintowane
Dzięki Panowie, hm.. przydałoby mi się również rozrząd zrobić to może na początek same sprężyny a potem dokupimy do tego amortyzatory ? co sądzicie? 60mm na przód i 40mm na tył będzie okej ?
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
No no mody na + ,śledzę temat bo też mam srebrną koze co do felg.. kupiłem 18` i dla mnie małe
-
Zawieszenie gwintowane
1,8 adr bez Q
-
Zawieszenie gwintowane
szukam gwintu do mojej kozy.. mam na to mAX 1500zl.. autko lata na 18` porszakach oponki 35m.. Zaproponujcie jakieś rozwiązanie bo chu.. to wyglada
-
Audi A4 B5 1.8 1998r Silver Porszaki 18`, MTS ;)
---------- Post dopisany 09-10-2013 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2013 at 21:45 ---------- [/color]Kilka fotek dla uaktualnienia tematu Zacznę od fotek 2 kózek jedna moja , a jedna rodzinna do ganiania + doszedł gadżet z Audi oryginalny breloczek Jakiś jeleń ułamał mi reje pod Biedronką :<< Wsadziłem taką dla beki :polew: + Następnie przyszły Hamulce na tył Bosch`a od TOM77 ( czekam teraz na kuriera i przednią partie :D) [ dzięki serdeczne:) ] Po weekendzie zamawiam białe boczne migacze oraz poszukam prawego lusterka z anglika ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 13:22 ---------- No to na wiosnę wpadły dosyć fajne fele Ciekawe jak podejdzie z kolorem, jak nie to trzeba będzie prysnąć na biało Fele od kolegi z forum ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 19:42 ---------- mału upgrade szukam teraz jakiegoś dobrego gwintu.. co polecacie ?
-
Kontrolka niskiego poziomu oleju
Proponowałbym sprawdzić ciśnienie oleju, może pompa niedomaga
-
wahacz ?
Wyszło że mam do wymiany lewy dolny krzywy, mógłby mi ktoś podać jakąś aukcje na allegro żebym wiedział który to ?