Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hgrzegorz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hgrzegorz

  1. w moim przypadku Knecht był luźny w obudowie ,wiec zamontowałem Boscha i jest ok.wchodzi na ciasno.
  2. w fabrycznym zestawie narzędzi jest ten haczyk
  3. a silnik nagrzewa się do 90 stopni , bo były opisywane problemy z nieoryginalnymi termostatami .na ciepłym silniku powrót z nagrzewnicy tez musi być ciepły ,jak nie jest , to znaczy ze coś jest przytkane (może zapchana nagrzewnica ) , a jak nagrzewnica jest ciepła to problem w sterowaniu nawiewami.
  4. a nie sypałeś czasem jakiegoś środka do uszczelnienia wycieków , bo tym można sobie nagrzewnicę zatkać.
  5. a poziom płynu dobry ,czy nagrzewnica ma obieg ,ewentualnie sterowanie klapami nawiewu.
  6. nie wiem czy jest tempomat w b5, czujnik sprzęgła wyłącza tempomat po wciśnięciu sprzęgła.jak jest uszkodzony to tempomat nie działa.czujnik jest nad pedałem sprzęgła.
  7. przyczyny szarpania mogą być różne,miałem taką sytuację. silnik lekko szarpał w czasie jazdy po puszczeniu gazu,niezależnie czy jechałem szybko czy powoli ,nie przejmowałem się tym.po jakimś czasie ,z powodu braku tempomatu, wymieniałem czujnik położenia sprzęgła i tu niespodzianka szarpanie ustało.opisuję moja sytuację jako ciekawostkę, nie twierdze że w tym przypadku też tak musi być.
  8. auto na kanał albo na podnosnik i szarpiesz wałem, z przodu , z tyłu ,koło podpory.może jest jakiś luz.
  9. może to wina koła , na szybko to zamień koła z lewej na prawą stronę zobaczysz czy jest różnica.albo zamień przednie z tylnym
  10. Jak słyszę o wymianach na większe a później ten płacz że kasy na dobre klocki szkoda ,to ręce opadają.standardowe hamulce też będą brzytwa ale pod warunkiem że są dobrze zrobione.
  11. witam.według książki w manualnej skrzyni "sprawdzić poziom oleju drutem zagiętym pod kątem prostym, poziom oleju powinien sięgać do 7mm poniżej dolnej krawędzi otworu wlewowego.Dopuszczalne jest napełnienie olejem do dolnej krawędzi otworu wlewowego. Należy stosować syntetyczny olej przekładniowy G 052 911 A 1 SAE 75 W 90. korek dokręcić momentem 25 N.m. "
  12. 1.6 alz 2007.w marcu przywiozłem z niemiec z przebiegiem 57.300.teraz 60.038 km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.