Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hgrzegorz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hgrzegorz

  1. jak jedziesz na biegu i weźmiesz nogę z gazu to spalanie rzeczywiście wynosi 0.wtryski nie podają wtedy paliwa.wtedy masa rozpędzonego auta kręci silnikiem a silnik hamuje .
  2. jak ściągasz wał z auta i później jak rozkładasz na dwie części to zaznacz sobie jak był ustawiony żeby złożyć w tym samym miejscu.oryginalne podpory są drogie,słyszałem że przerabiali podpory z opla omegi http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/wymiana-podpory-walu-quattro-269491/
  3. witam.luz na wałku nie ma tu nic do rzeczy,olej w skrzyni też, jak pompa sprzęgła i wysprzęglik są w porządku to zostało łożysko oporowe (popiskiwania) ewentualnie coś z dociskiem się dzieje,ale ciężko zdiagnozować przez internet.
  4. mam ten silnik w b7 i da się jeździć,wiadomo że do wyścigów się nie nadaje ale do normalnej jazdy jest ok,pali 8l w mieście.jak w wyposażeniu m.in. jest climatronic ,tempomat , czujniki cofania, to taki golas to nie jest,chyba że w audi jest taka definicja golasa.
  5. w pierwszym poście kolega ndjaro pisał o przewodzie,czytać ze zrozumieniem.szkoda że nikt nie kazał nalać motula.
  6. jak jest wyważone to ok.możesz jeździć.
  7. żeby zobaczyć tą rurkę z kanału to musiałbyś odkręcić osłonę termiczną rury wydechowej.pod koniec tygodnia postaram się zrobić zdjęcia.
  8. od parownika schodzi w dół po prawej stronie tunelu,pod lewą nogę pasażera i wychodzi na zewnątrz.czyli woda na ziemię leci pod pasażerem ,bliżej środka auta.dokładniej wytłumaczyć nie mogę.
  9. jak chłodnica była zimna to prawdopodobnie termostat.Wywal termostat , zalej woda i sprawdź. bez termostatu na próbę możesz jeździć .
  10. jechałem z niemiec z prędkością 130 km/h i spalił 7 litrów, to było w marcu więc klima nie chodziła.
  11. obetnij go powyżej pęknięcia i załóż w miejsce gdzie pokazał kolega gurban6
  12. jeżdżę na LL i nie dolewam nic. A masz silkik tfsi? piszesz że nie nadają się do benzyn
  13. Pacjent Renault Laguna.Wiem że to nie forum renault, ale może ktoś rozbierał i wie jakie jest uszczelnienie w miejscu oznaczonym na zdjęciu. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  14. oryginalny castrol jest bardzo dobry, ale jak ktoś kupi podróbę to jest problem. ---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ---------- jeżdżę na LL i nie dolewam nic.
  15. I co w związku z tym? Przeprowadzałeś jakieś testy? Odgrzybiam tak klimę kilka lat i jest wszystko w porządku. Zobacz jak grube są listki parownika. Wylej domestos na folię aluminiową, po dobie nic się nie stanie, poza ciemnym nalotem - DOBA, odgrzybianie trwa z 2 godziny maks z przepłukaniem typowa polska przypadłość, kombinowanie na siłę.bardzo dobry i przeznaczony do czyszczenia klimy jest np. WURTH A0893 764 10
  16. moze woda na dywanik pasazera leci z podszybia ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-czyszczenie-odplywow-wod-podszybia-fotostory-20840/
  17. z tym chlorem i domestosem to nienajlepszy pomysł, bo parownik jest delikatny a te specyfiki reagują z aluminium.
  18. jak sie konczą szczotki to wlasnie jest brak reakcji,kontrolki nie przygasają , bo szczotki nie podają prądu na rozrusznik.(szczotki sa juz za krotkie, i nie dotykaja komutatora. niekiedy ułożą sie tak ze rozrusznik zapali ale juz sa na wykonczeniu)
  19. przekrec kluczyk na rozruch a w tym czasie niech ktos puknie mlotkiem w rozrusznik , jak zakreci to masz szczotki do wymiany.
  20. na czterech śrubach możesz jechać, ale wiadomo że spokojnie bez szaleństw.koło powinno się ułożyć na piaście.można dla pewności dokręcić równo wszystkie pięć i później jedną wykręcić, wtedy na 100 procent koło się ułoży.
  21. hgrzegorz odpowiedział(a) na cipiur80 temat w 1.8
    może czujnik ABS-u masz zabrudzony , albo źle ustawiony.Prawidłowa odległość 0.6 - 0.8 mm od koronki.
  22. knecht z intercarsu ,miał luz i to spory.
  23. nie wymienia się . W benzynie to filterek weglowy oparow benzyny Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.