Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

viktor098

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez viktor098

  1. kezor slyszales andzejo stracil robota katastrofa
  2. jo tyz jezdza i jest spokuj troszka jak by lepszy miol dol
  3. kezor umisz wymienic nagrzewnica bo ta szmata sie rozciekla
  4. potwierdzam mam zaslepiony egr od 1,5 miesiaca i jak bylo w okolicach 0 zagrzewal sie dosc szypko a jak jest tera -15 to 90 i spada 85 i zas 90
  5. nagrzewnica do wymiany i bedzie cieplutko przy 23 st na klimatroniku i 4 kreskach nawiewu
  6. płyn Liqui Moly popieram
  7. no maja grzac a sprawdzic zawsze mozesz
  8. ciekawe jak zareagowaly na te 3 mm kezor mo chyba sinaki na udach jak go zlapaly ze strachu
  9. czes jo wczoraj po hali na wieczor tez nie moglem sie obojetnie przejechac obok pustego parkingu z kauflanda
  10. a czyli autko stoi przez caly 2010 na kanaleSkromne cele: najszybszy diesel w Polsce, rezacz roku 2010 :gwizdanie: a czyli autko stoi na kanale caly 2010
  11. a to lepi nie potwierdzej mosz byc
  12. tylny tyfer chca obejzec i te skur czujniki abs na przodzie a co z sobotom
  13. no to niech sie uwinie z tym rezaniem [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:03_________________________________________________no to zes poszol po bandzie
  14. czes szefie autko stoi na kanale bo mom zamiar odwiedzic monster garaz
  15. no nie moga mody mo urodziny[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 10:27_________________________________________________ a wolfik zrobil ta zawiecha
  16. ori lem nie mo wytloczonych ringow audi
  17. no widza ze mega kolumna na czewa sie szyluje
  18. mam to samo ale jak masz przod wlaczony na czasowe to chyba tyl tez
  19. czes
  20. zalewaj trocha powyzej max i pilnuj tego u mnie bylo podobnie i sie uspokoilo ja trzymam non stop plyn na kresce max
  21. ja dzisiaj nie moglem wpasc a widza ze ziomal z rudy byl
  22. to bedzie ten czujnik g85
  23. w ten wtorek bedziesz mial komuterek
  24. kezor szefie wybierosz sie na wyrazow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.