Treść opublikowana przez viktor098
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
czesc będzie jutro jakiś spot
-
Zbyt długa praca pompki zamka centralnego
a wirnik nie konczy sie
-
Różnica zawieszenie 1be i 1ba
bedziesz zmienial szam czy mechanik
-
Spoty Katowice i okolice
sie ma i zdrowych wesoltych
-
Strefa motocyklistów
no i fazerka stoi w garazu
-
Piłka nożna
jak na razie slask jest w szoku hhehe
-
Strefa motocyklistów
ekipa chce kupic XJR 1200 lub Fazerke 1000 w cenie ok 12 tys możecie mi opisac te motorki jakies plusy ,minusy
-
Nagle nie odpala.
zaworek na powrocie przy pompie może zlapal
-
[S4B6] nogaro blue nowa zabawka
kolorek koksik
-
Wyrzuca płyn chłodniczy [FOTO]
miałem to sam problem uszczelka pod głowicom padnieta
- Ceramizer
-
Spoty Katowice i okolice
dobre
-
porownanie sterownikow
działo ino swieci abs i swiece zarowe zapinie się vaga zobocza co to będzie
-
Luz na krzyżaku czy co to jest? [filmik]
Drążki do wymiany
-
WOT - World of Tanks
wielki brat czuwa
-
a4 b5 quattro stuka zawieszenie tył
to to grubo będziesz wymieniol te tulejki metalowogumowe
-
porownanie sterownikow
to kwas
-
porownanie sterownikow
czes mam pytanko czy mogę zalozyc kosci ze sterownika o nr VW AUDI 038 906 018 S i nr Bosch 028 1001 721 do 038 906 018P BOSCH 028 1001 720
-
Spoty Katowice i okolice
czesc
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
biesz jak najtanszom z golfa 3albo 80 na forum jest to fajnie opisane
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
standard ta z afn jest ciensza od golfa jakies 2 razy
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
no ladnie
-
Strefa motocyklistów
no kasy będzie około 10 tysi a co z bandit suzi
-
Strefa motocyklistów
ekipa co sadzicie o fazerce chce kupic i nie wiem czy 600 czy 1000
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
no przegoniłem jom z rudy do katowic i z powrotem i szusza w zbiorniczku a w podwiesznej butelce 0,3 plastikowej pod zbiorniczkiem fol