Treść opublikowana przez viktor098
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
nooo teraz wyglada zacnie :th:
-
wybielenie tylnych lamp A4 B5
zarombiste
-
[B5 AFN] Tylne przeciwmgielne nie działa
przerwa gdzies na instalacji mialem to samo 2 tygodnie temu tylko elektryk ze znajomoscia instalacji A4 cie ratuje koszt ok. 50, 80 zeta
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
Orfeusz wpelni popieram :th:
-
dylemat tradycyjny czyli które fele (dwa wzory)
1= :>2=
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
no niezle hehehe :>
-
[B5 ADR] Dziwne odgłosy przy energicznym skręcaniu podczas jazdy
moje zdanie uklad kierowniczy
-
[B5 AFN] Wtyczki pod siedzeniem kierowcy (AIRBAG)
moim zdaniem mozna by to polutowac i problem z glowy :>
-
[B5 AFN] Czy lać specyfiki czyszczące wtryskiwacze i usuwające osady w silniku?
STP to dobry specyfik dolewalem do benzyny i do diesla i naprwno sie nic nie pogorszylo
-
[B5 AFN] Co wybrac do srebrnego Avanta
NR; 4 WUGRYWA na srebrnej strzale bedzie supre wygladac .Wysokosc oponki 45 min i powinno byc dobrze
-
[B5 AFN] Akumulator - jaki kupić!!!
JA mialem to samo i wymienilem na bosch 80Ah 380A ,a z tego co wiem to na poczatku produkcji AFN byly wyposarzane w aku 80Ah 380A ale starego typu czyli pelna obsluga ,w dalszej produkcji montowali 72Ah 380A ale juz bezobslugowe czyli posiadajace magiczne oczko Z tego co piszesz to bierz w tej cenie i problem z glowy :th:
-
Urodziła się córka ! ! !
gratulacje i wytrwalosci w nieprzespanych nocach :th:
-
Jakie opony polecacie?
A w moim tdi mam 215/45/17 i jest super
-
[ALL] Jakie felgi
czesc laduj 17 autko odrazu sie zmienia na ladniejsze
-
Audi RS4 by sportmile
Piekny silnik, piekny lakier,piekne felgi =super fura
-
[B5 AFN] Regilacja predkosci dmuchawy
dzieki panowi jestem juz troche spokojniejszy :th:
-
[B5 AFN] Regilacja predkosci dmuchawy
Mam klimtronik i gdy ustawie w pozycji manual np. 2kreski po przejechaniu kilkuset metrow albo zaliczeniu wiekszej dziury odrazu nadmuch zwieksza sie o pare kresek . Troche mnie to denerwuje ,poradzcie co jest grane
-
[B5 AVG] Moje Audi a4 quattro +rns-e
:quattro:to jest to plus ten kolorek no i reszta gratulacje
-
[B5 AFN] moja ślicznotka
maszynka ladna jak przyciemnisz tylne okna bedzie super
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Radek i Ewa mamy a4 TDI 110 KOMBI