Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

viktor098

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez viktor098

  1. CASTOR napisz ile cie ten zabieg kosztowal i reszta planow
  2. JA mam Eibachy pro-kit -30 i kola 17 cal 215/45 jezdze po slaskich dziurach jak dla mnie to max gleba sprezyny dosyc konfortowe czyli miekkie
  3. Wczoraj pomylilem sie tylko o jedna linie ale zato ktorą szoook :gwizdanie:
  4. klubowicze pomorzcie w razszyfrowaniu co to za sprezyny przepisalem z nich takie symbole EIBACH przod lewy 15/98 1531 przod prawy KBA 90492 EW532001VA Tyl lewy 07/98 FW1538002HA Tyl prawy 07/98 FW1538002HA chcial bym wiedziec jaka maja twardosc i o ile autko zblizaja do ziemi zgory wielkie dzieki za kazde informacje
  5. zobaczymy kfalifikacje licze 2 linia
  6. pozbadz sie tego wynalazku i lej TYLKO G-12
  7. kolego podaj (orientacyjny) przebieg twojego quattro to sie psychicznie przygotuje na taka wymiane
  8. kolego nr. 1 to numer 1 (oczywiscie 17 cali )
  9. Robert pokazal klase :th:
  10. Ja testuje wycieraczke typu AREO kupilem w Auchan za ok. 45zl 53cm i JEST spoko :th:
  11. JA mam ten ori http://allegro.pl/item328011022_subwoofer_aktywny_audi_a4.html wewnatrz masz zwrotnice i moim zdaniem na ori radiu daje spokojnie rade
  12. kiedys slyszalem ze prawie wszystkie oleje pakowane w 4,5 litr banie to sa rozlewane w rafinerii gdanskiej oprocz inportu z USA puszek z Texaco
  13. Zas niemiec przed robertem
  14. robert pudlo to pewna sprawa :notworthy:i rano 1.5 godz nerwowki
  15. piekny kolorek no i avancik a pod maska siedzi ladna maszynka
  16. viktor098 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    popieram kolege ale lepiej zeby nasze a4 sie nie psuly
  17. piekna robota ,ale mogles kolorek rzucic na klocek widac by bylo jeszcze wiecej czerwieni :>
  18. Z tego co pamietam to ten Ceramizer testuja w programie Jazda Polska tv turbo zaplikowali go skodzie favorit i maja zamiar jezdzic bez oleju zobaczymy efekt
  19. ja wlalem to cudo do tylnego mostu poldka i niccc wyje az milo
  20. z tym szarpaniem to cos podobnego mam u siebie zobaczymy czy ktos z klubowiczów rozwiazal ten problem
  21. SILNIK Mobil 5w 50 fulsyntetyk z beczki za ok. 30zl i jest spoko :th:
  22. miec 1 z 25000 czesci od R8 to juz jest cos
  23. fajny pomysl z tym rusztem dobrze wykonana robota przy autku 6 za caloksztalt :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.