Treść opublikowana przez viktor098
-
Spoty Katowice i okolice
kezor slyszales andzejo stracil robota katastrofa
-
[B5 AFN] Zaślepiony EGR ,a duże mrozy
jo tyz jezdza i jest spokuj troszka jak by lepszy miol dol
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
kezor umisz wymienic nagrzewnica bo ta szmata sie rozciekla- [B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
potwierdzam mam zaslepiony egr od 1,5 miesiaca i jak bylo w okolicach 0 zagrzewal sie dosc szypko a jak jest tera -15 to 90 i spada 85 i zas 90- [B5 AFN] Brak ogrzewania;(
nagrzewnica do wymiany i bedzie cieplutko przy 23 st na klimatroniku i 4 kreskach nawiewu- [B5 AFN] Dolanie denaturatu do ON?
płyn Liqui Moly popieram- [B5 AFN] Wydłużył się czas grzania świec - co to oznacza?
no maja grzac a sprawdzic zawsze mozesz- Spoty Katowice i okolice
ciekawe jak zareagowaly na te 3 mm kezor mo chyba sinaki na udach jak go zlapaly ze strachu- Spoty Katowice i okolice
czes jo wczoraj po hali na wieczor tez nie moglem sie obojetnie przejechac obok pustego parkingu z kauflanda- Spoty Katowice i okolice
a czyli autko stoi przez caly 2010 na kanaleSkromne cele: najszybszy diesel w Polsce, rezacz roku 2010 :gwizdanie: a czyli autko stoi na kanale caly 2010- Spoty Katowice i okolice
a to lepi nie potwierdzej mosz byc- Spoty Katowice i okolice
tylny tyfer chca obejzec i te skur czujniki abs na przodzie a co z sobotom- Spoty Katowice i okolice
no to niech sie uwinie z tym rezaniem [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:03_________________________________________________no to zes poszol po bandzie- Spoty Katowice i okolice
czes szefie autko stoi na kanale bo mom zamiar odwiedzic monster garaz- Spoty Katowice i okolice
no nie moga mody mo urodziny[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 10:27_________________________________________________ a wolfik zrobil ta zawiecha- [ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
ori lem nie mo wytloczonych ringow audi- Spoty Katowice i okolice
no widza ze mega kolumna na czewa sie szyluje- [ALL B5] Jak to jest z tą wycieraczką?
mam to samo ale jak masz przod wlaczony na czasowe to chyba tyl tez- Spoty Katowice i okolice
- [B5 AFF] Mój AFF pije płyn chłodzący
zalewaj trocha powyzej max i pilnuj tego u mnie bylo podobnie i sie uspokoilo ja trzymam non stop plyn na kresce max- Spoty Katowice i okolice
ja dzisiaj nie moglem wpasc a widza ze ziomal z rudy byl- [B6 AVF] Świeci ESP i czasem ABS
to bedzie ten czujnik g85- Spoty Katowice i okolice
w ten wtorek bedziesz mial komuterek- Spoty Katowice i okolice
kezor szefie wybierosz sie na wyrazow - Spoty Katowice i okolice