Treść opublikowana przez viktor098
-
F1, Rajdy i Motorsport
no pamietamy
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
no to będzie uszczelka ja jezdzilem dlluuugo na walniętej i jak zaczelo wywalać przez zbiorniczek to uszczelka do zrobienia była przy okazji szklanki do wymiany się zrobilo
-
Pompka centralnego zamka
jo wymienil wirnik z pompki golfa 3 jest 2 razy grobszy
-
Spotkania na drodze
wczoraj na czarnym lesie w rudzie sl czarna b6
-
Spoty Katowice i okolice
siemka
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
no co jest
-
Spoty Katowice i okolice
Januszek 100 lat
-
Spoty Katowice i okolice
siamanko
-
WOT - World of Tanks
jaro5 jak by co
-
[ALL B5] Audi S4
kezor pokosz twoja hehe
-
24h Le Mans
no i ostalo się 1
-
Spoty Katowice i okolice
siema
-
Koniec DWUMASY I SPRZĘGŁA co robić ? można wymienić na normalne KOŁO ZAMACHOWE ?
a jo mom wsadzone do afn zwyle potym jak się dwumas skaczyl i papierdzielal silnikiem ijest elegancko wyszlo 800+350 robione jakiś miesiąc temu
-
Wymiana dwumasy sprzegła
w moim trzeszczalo z okolic sprzegla ipo demontarzu luz jak h..
-
Wyrzuca płyn chłodniczy
uszczelka pod glowicom
-
Spoty Katowice i okolice
siamanko
-
Dobrzy chiptunerzy
a jakies firmy z Zabrza zacie
-
Spoty Katowice i okolice
witam
-
Spoty Katowice i okolice
sie ma
-
Spoty Katowice i okolice
SIEMKA ale sypieeee
-
Spoty Katowice i okolice
siemka
-
Spoty Katowice i okolice
siemka
-
jaki kolor Zaciskow S4?
ziulte
-
Spoty Katowice i okolice
dzienki za spota nastepny mojom Q podjada
-
Dakar 2014
no cisnienie to on musiol miec spooooooooooooooore