Treść opublikowana przez viktor098
-
Piłka nożna
stan zoboczymy za tydzien
-
Tacierzyństwo
jakis spocik z wozkami
-
Tacierzyństwo
mlody z 1 tygodniwym poslizgiem sie pojawil
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
a te wywalone bebechy skupuja
- Spoty Katowice i okolice
-
F1, Rajdy i Motorsport
ogolnie w boksach mechaniory sie nie popisali za to wyscig
- Spoty Katowice i okolice
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
fajno
- Spoty Katowice i okolice
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzisiej na kontach wirek b7 na sprzedanie smi czyja grafitowa
-
F1, Rajdy i Motorsport
zas ten v
- Spoty Katowice i okolice
-
[ALL B5] Audi S4
jo tyz chca takie prezenty grac
-
Spoty Katowice i okolice
zas remont czes
-
Piłka nożna
zas sie pyrlandi udalo
-
Piłka nożna
to ci postawia nawet 2
-
Piłka nożna
wolę naszą ekstraklasę i premiership - można częściej piwka się napić ciekawe kiedy na meczach bedom lac piwko
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
3 maj Barcelona - Real Madrid 0-1(1-1) - 0pkt 4 maj Manchester Utd - Schalke 1-3(4-1) - 0pkt 5 maj Braga - Benfica 2-2(1-0) - 0pkt Villarreal - FC Porto 1-2(3-2) - 0pkt razem=0pkt
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Manchester Utd - Everton 4-0(1-0) - 1pkt Liverpool - Birmingham 2-0(5-0) - 1pkt Valencia - Real Madrid 1-2(3-6) - 1pkt Barcelona - Osasuna 3-0(2-0) - 1pkt Leverkusen - Hoffenheim 2-0(2-1) - 1pkt Schalke - Kaiserslautern 1-1(0-1) - 0pkt Stuttgart - Hamburger 3-1(3-0) - 1pkt Moenchengladbach - Dortmund 0-1(1-0) - 0pkt AS Roma - Chievo 2-1(1-0) - 2pkt Inter - Lazio 2-0(2-1) - 1pkt Palermo - Napoli 1-3(2-1) - 0pkt Brescia - AC Milan 1-2(0-1) - 2pkt Juventus - Catania 2-2(2-2) - 3pkt Marseille - Montpellier 2-0(1-0) - 1pkt Shakhtar - Metalist Kharkiv 3-0(2-1) - 1pkt 24 kwietnia Atl. Madrid - Levante 3-1(4-1) - 1pkt Sevilla - Villarreal 2-0(3-2) - 1pkt Feyenoord - PSV 1-2(3-1) - 0pkt Bucaspor - Fenerbahce 0-2(3-5) - 2pkt razem=20pkt
-
[ALL B5] Audi S4
grac co to za spocik bezemnie jo tyz chca tako folia
- Spoty Katowice i okolice
-
Piłka nożna
za duzo gwiazdorow DOBRYCH gwiazdorow
-
Piłka nożna
jo tyz jakies 2-1
-
[ALL] GRAN DERBY
ale kere no real
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: nie kapusto ,bark wyebałem a ten twoj klamor jeszcze jezdzi ???? [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 21:31_________________________________________________miron nadrabia jaki 1 abo 2