Treść opublikowana przez viktor098
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
ma zjechane logo audi i dlatego nazywa sie lem.
-
Spoty Katowice i okolice
no wnerwiles mie trocha z tym spoznieniem
-
Spoty Katowice i okolice
a jo zapomniol do tutwy nendzy
-
Spoty Katowice i okolice
to co krolu w kato majom spoty same mechanicy
-
Spoty Katowice i okolice
kezor jo juz te styki przeczyscil
-
Spoty Katowice i okolice
szefie zoboczymy jak skasujesz ja co to grzej lutownica
-
Spoty Katowice i okolice
no jak mi skasujesz tom czerwona diode to bede bo zas zaczyno mnie wkur..ć
-
Spoty Katowice i okolice
szefie od ktorej rezacie jutro w kezors garaz
-
Spoty Katowice i okolice
szefie a bedziesz mia vag i do kery godz bedziesz siedziol pod go sport
-
Spoty Katowice i okolice
no i jak po spociku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w szombierkach
-
Spoty Katowice i okolice
dawajcie foty zobocza czy byliscie grzeczni
-
Spoty Katowice i okolice
szefie a moga na spociku zamontowac hidy znaczy sie bedziesz nadzorowac robota no i ten vag na lapka mojego z vistulom
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
sreberko fajne sie klaruje
-
Spoty Katowice i okolice
hiba z ekipom obadomy
-
Spoty Katowice i okolice
- [B5 AFN] Ubytek płynu chłodzącego
mam pytanko jak dlugo mozna jezdzic z takimi objawami 1000 .. 2000 ..km..?- Spoty Katowice i okolice
jo licza na odpalenie vaga na moim lapie z vistulom- Spoty Katowice i okolice
szef ciekawe co za atrakcje przewidujesz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czes grac- [B5 AJM] Wyciek płynu chłodzącego - pytanie
odkrecasz termostat wyciagasz go i plyn schodzi z silnika- [ALL] Tarcze przod 345 mm S4 b6 do czego jeszcze pasują ?
do b 5 raczy napewno nie chyba ze mosz jarzma tez od s-y- Spoty Katowice i okolice
znaczy sie ze robisz sobie wakacje no niezle- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nora jo tryz ida w kimonko- [ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
no to decydowac sie i zbierac kasa jak jo - [B5 AFN] Ubytek płynu chłodzącego