Treść opublikowana przez banan1993
-
jadę na finał EURO 2012 do Kijowa!!! Pytanie.
Dokładnie. Wiele ludzi pied.... tylko z opisów a naprawde tam nie był. Prawdą jest to że czasem są tam niezłe akcje i trzeba byc ogólnie potulnym ale bez przesady ... Moim zdaniem jest to samo co zachodnie państwa mówią o Polsce, a sami wiemy jak jest
-
Wybór CB radia :)
Ja osobiscie polecam bez zadnych bajerów proste i tanie radio Stabo - Uniden Pro 520Xl - President 520XL wszystko to samo ale legalnie nowe mozna kupic Stabo - zaje... ste radio i do tego antenka President Florida - okolo 100 - 150zł - badziewie po 30 nawet nie kupuj. Komplet to około 500 - 600zł
-
jadę na finał EURO 2012 do Kijowa!!! Pytanie.
Nie jest strasznie i praktycznie nie ma nic prawdy co piszą UP. Zielona karta musi być !!! Opisuje przejscie Dorohusk - Jagodzin Nie raz byłem na ukraninie nawet ostatnio. Wbijasz sie na polskiej na zielony pas jedziesz do budki do nas biora polacy paszport i dowów rejestracyjny otwierasz bagaznik chwile czekasz. Przynosi celnik dokumenty i jedziesz kila metrów dalej. Podchodi ruska menda i robisz to samo co u polaków i pewnie spyta czy na mecz ty mówisz tak i daje ci kartke i na kartce ma BYC PIECZĄTKA !!! jedziesz przez most podjezdzasz do budki z typem spisuje ci blachy mówisz ile osób podbija ci pieczątke i zielony pas (EURO 2012) i jedziesz dalej. Nas końcy oddajesz kartke i witamy na UKRAINIE. Nie ma żadnych kolejek - przejechanie przez granice max pół h. Odrazu włóź w dowód 20Hrywien na wypadek policji i miej zapięte pasy bo czepiaja sie cholernie. Dorgi nie są złe - coś podobnego do naszych. Teraz na Euro policja i wszyscy maja kije w d*pie i chodzą jak przecinaki wiec nie ma co sie bać. Inaczej jest jak nie było Euro ale to inna historia ... Nic sie nie bój tylko jedź i zazdroszcze biletu
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
a powiedzcie mi czy da sie cos takiego wyrezać w polifcie ?? chodzi mi o to że w polifcie są chowane w zderzak:kwasny:
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Mmam pytanie odnośnie tego oklejania. Jezeli mam wytartą gume tu kolo gałki zmiany biegów az do plasitku gdzieniedzie duze placki to trzeba wszystko papierem jechac i odtłuścić i dopiero czy jak bo tego nie wiem. Koleszko zdradź patent na ta gałke bo mam wytartą w wygląda to kozacko :wink:
-
Spociki Chełmskie
będe będe ---------- Post dopisany 21-06-2012 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2012 at 02:16 ---------- chyba dzis nici ze spocika bo deszcz będzie
-
Ile pali Wam gazu?
No to mój APR 2.8 v6 30v Quattro instalacja ZenitPro wtryski HANA i inne pierodły pali mi w miescie z 19 - 20 gazu !!! krece go do 2,5 tyś czasem przyśpiesze ostrzej. Nie wiem czym jest to spowodowane. szarpał mi wymieniłem świece i ustało - po 3 tygodniach czyli teraz znów szarpie. Nie wiem juz co to moze byc ;/ i to spalanie
-
[B5 LIFT] Brak sygnalizacji otwartych drzwi na FIS
no i wszystko jasne. Dzieki koleszko
-
[B5 LIFT] Brak sygnalizacji otwartych drzwi na FIS
Witam. Mam problem tego typy, że na FISie nie wyświetla mi otwartych drzwi. Jezeli otworze bagaznik to sie wyświetla. Lampki po towarciu kazdych drzw sie zapalają. W czym moze tkwić problem? ---------- Post dopisany 15-06-2012 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2012 at 19:34 ---------- ????
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
iw ktoś jak zakodować moduł komfortu by na liczniku było wyświetlane jakie drzwi są otwarte. wyświetla sie tylko otwarcie kalpy oraz działaja światła po otwarciu drzwi. ---------- Post dopisany 12-06-2012 at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 22:36 ---------- iw ktoś jak zakodować moduł komfortu by na liczniku było wyświetlane jakie drzwi są otwarte. wyświetla sie tylko otwarcie kalpy oraz działaja światła po otwarciu drzwi.
-
Guma do quattro
a mam jeszcze pytanie. da sie wymienić samą poduszke czy trzeba całą z łapa ??
-
Guma do quattro
uzywka
-
Spociki Chełmskie
no widziales juz
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
- [A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
ja nie wiem juz jak to dodawac. klika ten Insert Image wklejam link i d*pa- [A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
juz?- [A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
no tez mi sie zdaje ze chyba najlepszy motor lecz martwi mnie jego apetyt oleju lub wycieki. Będę musiał to zrobić bo spierdziela Jutro rezanko kierunków US ;] dam fotki:naughty: USA style + xenon 6000K [/img]- Guma do quattro
łoooooooooooooo a mi tłucze jak głupia. Uzywki trzeba szukać i tyle. ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- juz mam cena 50ZŁ- Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
no i zrobilem tak jak napisales i w 1 lampie przy otwieraniu drzwi mruga mi tez żarówka postojowa a w 2 nie . Podłączone jest tak samo ;D- Guma do quattro
gdyby fotka nie byla taka mala to bym wyczaił ale chodzi mi o tą ca jest metalowa łapa taka z przodu widać ją chyba na zdjęciu ui o tą gume mi chodzi.- Guma do quattro
Siemka. Moze wie ktos jaki nr. seryjny lub jak sie nazywa tak guma która mocuje dyfer w przedniej częsci??? Przy puszczaniu sprzęgła strzela mi tam. Patrzyłem i ta guma jest wywalona. Prosze o pomoc- Spociki Chełmskie
- Spociki Chełmskie
juz dogadalem sie z typem z allegro będe mial nową. zrobilem pod wyłącznik ale to h*jowo wygląda tak kable i jednak zrezygnuje i wymysliłem co innego w razie miśków lub przeglądu:naughty: ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ---------- Wie ktoś moze kto przyciemnia szybki w Chełmie za normalne pieniądze ??? Trzeba mi cały samochód oprócz przedniej czołowej i jaki koszt tego ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- Wie ktoś moze kto przyciemnia szybki w Chełmie za normalne pieniądze ??? Trzeba mi cały samochód oprócz przedniej czołowej i jaki koszt tego- Spociki Chełmskie
solar nie masz gdzies na stanie żarówki dwuwłóknowej bo przyszły mi 2 a jedna zdewastowana i mam teraz pół USA- Odkryte chromy ciekawostka.
pauel, jestem tego samego zdania. 1 słowem z gówna bata nie ukrecisz - [A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993