Treść opublikowana przez Beny
-
Audi A6 C7 by 7ups
jest kocur graty!!!
-
System operacyjny Android
Mnie wystarczy ze trzyma 1 dzien wiec super szukam i zamawiam
-
System operacyjny Android
Pakiet danych masz caly dzien ON? Jesli tak i masz 30% to go biore
-
System operacyjny Android
Tomek a ile ci trzyma bateria? Nie jest zbyt duza jak na wyswietlacz 5.2 zastanawiam sie nad nim albo nad innym chinczykiem lenovo
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Podpowiedzi w sprawie mechaniki są od nich, a elektronikę będą robić właśnie Oni. Pisz meila, bo rzadko telefon odbiera. http://genowefagarage.pl/ Dzieki!
-
Audi A5/RS 5 8T gtperformance automat 3.0 400hp 750 nm quattro lift czarnulka
za***ista! powodzenia w modach!
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
To zapodaj mi jakies namiary moze byc na PW stronka internetowa badz email Tobie "te spece" pomagaja?
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Wiem wiem w b7 jest inna motorownia. Na jakim kompie to bedziecie odpalac? Z b5 chyba tego nie ogarnie Jak by mi ktos do 12tysi wsadzil ten motor do B6 chyba bym sie nie zastanawial
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Pewnie jak bym sprzedal swoje b6 plus to co bym musial wylozyc na silnik (jak typisales okolo 18tys) to bym kupil zdrowe b7 3.0TDI
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Pali? jezdzi ? Chetnie wsadzil bym taki silnik do B6
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Na jakim poziomie swap?
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
grubo a jesli mozna zapytac, czemu swap na 3.0TDI a nie jak wiekszosc na 2.7bi?
-
Pompa ABS ochrona podzespołu ?
ok super dzieki! nr sterownika mam te same tylko różnią się nr pompy ale może podejdzie:)
-
Pompa ABS ochrona podzespołu ?
Czyli moge smialo kupowac uzywke z allegro i serwis miec gleboko w....? to git:) a mozesz mi powiedziec czy jesli mam quattro musze szukac pompy i sterownika pod quattro? znalazlem 2 pompy na allegro ktore maja taki sam nr na pompie ale nie wiem czy sterownik moze sie roznic? I jesli ja bym zmienial na inna pompe tez musze cos kodowac czy tylko wkladam i jazda?
-
Pompa ABS ochrona podzespołu ?
dzwoniłem do roznych aso i ceny np w krakowie od 300 do 320 w katowicach min 400 za sciagniecie. powiedzieli mi ze jest szansa ze nie ma jesli to przed lift wiec powiedzialem ze przed, podalem vin i powiedzial gosc ze jest ochrona. W aso pompa 9300zl
-
Pompa ABS ochrona podzespołu ?
ok dzieki Muskel! Podzwoniłem po aso i jednak jest ochrona teraz niech mi ktoś powie czy jeśli kupię pompę z nie pewnego źródła a nie pojadę na ściągniecie ochrony to czy ona w ogóle będzie działać? orientuje się ktoś?
-
Pompa ABS ochrona podzespołu ?
Siema, chłopaki mam takie pytanie czy pompa ABS/sterownik posiada ochrone komponentu? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/279791-aktywna-ochrona-podzespolu/ ale czy ktoś może potwierdzic czy na 100% nie ma ochrony? Mam uwalony chyba sterownik abs w 2.0tdi quattro. Ktoś na forum miałby do sprzedania?
-
Metaliczne stuknięcie przy skręceniu s4 b6
obydwoje macie sprawdzali napędy? Podporę? Koledze coś stukało i wymienił własnie nią i jak ręką odjął ale w jakich okolicznosciach mu to stukalo to nie wiem
-
B6 DIVISION
siemano nie ma ktoś do sprzedania pompy wspomagania do 1.9tdi avf? Pytałem w dziale kupie ale słabo z odp
-
Siłownia
wariat powodzenia
-
Siłownia
Konrad na mase lecisz? To jaka chcesz osiagnac? Kawał chłopa bedzie z Ciebie
-
Siłownia
To ja wylece pierwszy Siłka w domu, max co posiadam to 96kg x 12 powtorzen. bicek 42,5 waga 83 wzrost 175
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Ciekawe ile mocy wykrecisz z tej S5 [emoji57]
-
Audi A4 b8 120bhp
G42?
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
chyba ci sie zacial jakis silownik przy kierownicy