Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Beny

  1. Beny odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    jest kocur graty!!!
  2. Mnie wystarczy ze trzyma 1 dzien wiec super szukam i zamawiam
  3. Pakiet danych masz caly dzien ON? Jesli tak i masz 30% to go biore
  4. Tomek a ile ci trzyma bateria? Nie jest zbyt duza jak na wyswietlacz 5.2 zastanawiam sie nad nim albo nad innym chinczykiem lenovo
  5. Podpowiedzi w sprawie mechaniki są od nich, a elektronikę będą robić właśnie Oni. Pisz meila, bo rzadko telefon odbiera. http://genowefagarage.pl/ Dzieki!
  6. To zapodaj mi jakies namiary moze byc na PW stronka internetowa badz email Tobie "te spece" pomagaja?
  7. Wiem wiem w b7 jest inna motorownia. Na jakim kompie to bedziecie odpalac? Z b5 chyba tego nie ogarnie Jak by mi ktos do 12tysi wsadzil ten motor do B6 chyba bym sie nie zastanawial
  8. Pewnie jak bym sprzedal swoje b6 plus to co bym musial wylozyc na silnik (jak typisales okolo 18tys) to bym kupil zdrowe b7 3.0TDI
  9. Pali? jezdzi ? Chetnie wsadzil bym taki silnik do B6
  10. Na jakim poziomie swap?
  11. grubo a jesli mozna zapytac, czemu swap na 3.0TDI a nie jak wiekszosc na 2.7bi?
  12. Beny odpowiedział(a) na Beny temat w Audi A4 B8
    ok super dzieki! nr sterownika mam te same tylko różnią się nr pompy ale może podejdzie:)
  13. Beny odpowiedział(a) na Beny temat w Audi A4 B8
    Czyli moge smialo kupowac uzywke z allegro i serwis miec gleboko w....? to git:) a mozesz mi powiedziec czy jesli mam quattro musze szukac pompy i sterownika pod quattro? znalazlem 2 pompy na allegro ktore maja taki sam nr na pompie ale nie wiem czy sterownik moze sie roznic? I jesli ja bym zmienial na inna pompe tez musze cos kodowac czy tylko wkladam i jazda?
  14. Beny odpowiedział(a) na Beny temat w Audi A4 B8
    dzwoniłem do roznych aso i ceny np w krakowie od 300 do 320 w katowicach min 400 za sciagniecie. powiedzieli mi ze jest szansa ze nie ma jesli to przed lift wiec powiedzialem ze przed, podalem vin i powiedzial gosc ze jest ochrona. W aso pompa 9300zl
  15. Beny odpowiedział(a) na Beny temat w Audi A4 B8
    ok dzieki Muskel! Podzwoniłem po aso i jednak jest ochrona teraz niech mi ktoś powie czy jeśli kupię pompę z nie pewnego źródła a nie pojadę na ściągniecie ochrony to czy ona w ogóle będzie działać? orientuje się ktoś?
  16. Siema, chłopaki mam takie pytanie czy pompa ABS/sterownik posiada ochrone komponentu? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/279791-aktywna-ochrona-podzespolu/ ale czy ktoś może potwierdzic czy na 100% nie ma ochrony? Mam uwalony chyba sterownik abs w 2.0tdi quattro. Ktoś na forum miałby do sprzedania?
  17. obydwoje macie sprawdzali napędy? Podporę? Koledze coś stukało i wymienił własnie nią i jak ręką odjął ale w jakich okolicznosciach mu to stukalo to nie wiem
  18. Beny odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemano nie ma ktoś do sprzedania pompy wspomagania do 1.9tdi avf? Pytałem w dziale kupie ale słabo z odp
  19. Beny odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wariat powodzenia
  20. Beny odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Konrad na mase lecisz? To jaka chcesz osiagnac? Kawał chłopa bedzie z Ciebie
  21. Beny odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To ja wylece pierwszy Siłka w domu, max co posiadam to 96kg x 12 powtorzen. bicek 42,5 waga 83 wzrost 175
  22. Ciekawe ile mocy wykrecisz z tej S5 [emoji57]
  23. chyba ci sie zacial jakis silownik przy kierownicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.