Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Mają różne grubosci pinów.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jechałem obok spod świateł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wczoraj na Jana Pawła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magik ścigać sie chciałes?
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Panowie mam pytanie , po każdym wyłączeniu zapłonu radio gubi mi stacje,co należy zrobić/kupić?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
2.0 może jako tako by chodziło ale bez cudów
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Raczej nie bo niedługo planuje zmiane samochodu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Miałbym słuchać twoich hejtów na temat 1.6? Zmienie to będziemy mogli pogadać , może tym razem coś dobrego podpowiesz...Z 3 razy postawiłem auto wśród waszych , że was nie znam to nie wiedziałem gdzie co i jak , przy autach nie stoicie tak jak 'vagowicze' to poszedłem sobie a auto stało.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Więc dla ciebie a4 klub to tylko temat 'Spoty Częstochowskie' ? Według mnie pasją jest już auto samo w sobie , w wielu wątkach sie wypowiadam więc jakieś poglądy wyymieniam lecz oczywiście łatwiej odrazu napisać niż sprawdzić że napisze tutaj raz na rok i chce być w klubie:facepalm:.. Spoty, kolezeństwo- tak , taką postawą bardzo zachęcasz..
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Weź magic ogarnij , zapytałem poprostu o jeba*ną ramke a Ty odrazu spinasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wybaczcie że zapytałem o głupią ramke..
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Naprawde zabawne.. Aż tak mnie lubisz że chcesz mnie na spocie?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
b15 odrazu.. chcieć a móc to co innego , auto ładne i zadbane to ogarnij to co konieczne żeby służyło..
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jeśli zauważyłeś to pisze o ramke na tym forum a nie tamtym więc łatwo się domyślić że chce ramkę tego forum.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie ma ktoś na zbyciu ramki forumowej?
-
Jakie felgi 17 czy 18??
Nie żeby było o tym 20 postów wyżej.. Dla odmiany proponuje 20cali
-
[b5 AFN] Moja czarna
Parę fotek: Większa rozdzielczość ==> Postimage.org / A4 b5 AFN
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Myśle że w środe już będą na aucie
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Kółka przymierzone na szybko Imageshack - img9792s.jpg
-
Pakiety z allegro kontra oryginał
Załóż neony , lambodoorsy i bedzie bajera:whip2:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magik a może jakiś oporniczek na 300km?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
No ładnie siedzi:thumbup1:
-
Znaczenie ET Felgi
Te co podałeś będą dobre , przy et 35 będziesz mieć koło mniej wiecej równo z błotnikiem , na 42 tak ja te będą lekko schowane.
-
Znaczenie ET Felgi
Że o co ci chodzi bo nie rozumiem?
-
Znaczenie ET Felgi
Tak , wrzucisz dystans 5mm i będzie malina:wink: