Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Mają różne grubosci pinów.
  2. Jechałem obok spod świateł
  3. wczoraj na Jana Pawła
  4. Magik ścigać sie chciałes?
  5. Panowie mam pytanie , po każdym wyłączeniu zapłonu radio gubi mi stacje,co należy zrobić/kupić?
  6. 2.0 może jako tako by chodziło ale bez cudów
  7. Raczej nie bo niedługo planuje zmiane samochodu
  8. Miałbym słuchać twoich hejtów na temat 1.6? Zmienie to będziemy mogli pogadać , może tym razem coś dobrego podpowiesz...Z 3 razy postawiłem auto wśród waszych , że was nie znam to nie wiedziałem gdzie co i jak , przy autach nie stoicie tak jak 'vagowicze' to poszedłem sobie a auto stało.
  9. Więc dla ciebie a4 klub to tylko temat 'Spoty Częstochowskie' ? Według mnie pasją jest już auto samo w sobie , w wielu wątkach sie wypowiadam więc jakieś poglądy wyymieniam lecz oczywiście łatwiej odrazu napisać niż sprawdzić że napisze tutaj raz na rok i chce być w klubie:facepalm:.. Spoty, kolezeństwo- tak , taką postawą bardzo zachęcasz..
  10. Weź magic ogarnij , zapytałem poprostu o jeba*ną ramke a Ty odrazu spinasz
  11. Wybaczcie że zapytałem o głupią ramke..
  12. Naprawde zabawne.. Aż tak mnie lubisz że chcesz mnie na spocie?
  13. b15 odrazu.. chcieć a móc to co innego , auto ładne i zadbane to ogarnij to co konieczne żeby służyło..
  14. Jeśli zauważyłeś to pisze o ramke na tym forum a nie tamtym więc łatwo się domyślić że chce ramkę tego forum.
  15. Nie ma ktoś na zbyciu ramki forumowej?
  16. Nie żeby było o tym 20 postów wyżej.. Dla odmiany proponuje 20cali
  17. Parę fotek: Większa rozdzielczość ==> Postimage.org / A4 b5 AFN
  18. Myśle że w środe już będą na aucie
  19. Kółka przymierzone na szybko Imageshack - img9792s.jpg
  20. Załóż neony , lambodoorsy i bedzie bajera:whip2:
  21. Magik a może jakiś oporniczek na 300km?
  22. Te co podałeś będą dobre , przy et 35 będziesz mieć koło mniej wiecej równo z błotnikiem , na 42 tak ja te będą lekko schowane.
  23. Że o co ci chodzi bo nie rozumiem?
  24. Tak , wrzucisz dystans 5mm i będzie malina:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.