Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Muzyka w naszych autkach
Gracjan dobra maniurka:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chętnie do was zawitam z jakąs flaszeczką na przywitanie się
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To próbujesz swoich sił w rudnikach?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Rozumiem , taka elita:decayed:
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
http://zawieszenia-sportowe.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=17:info-ogolne
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
MTS lepszyy
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
Mi też same linki wyświetla w dodatku z małymi zdjęciami..
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na nyske nie ciśniecie?
-
Wybór głosników
Siema , chce zamontowac sobie głosniki w tylną półkę tylko zbytnio sie nie znam na sprzętach. Jakie głosniki kupic o co do tego prócz kabli, potrzebny jest wzmacniacz? Myślałem nad tymi głosnikami, dobre czy średnio? Lepiej dołozyć czy te będą wystarczające? http://allegro.pl/glosniki-hertz-dcx-690-ra-jbl-tweteery-kable-i2318269445.html Czekam na wasze opinie..
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Masz przedliftowe lampy czy mi się wydaje?
-
Jaki Kolor Felg
Całkiem a jak dekielki?
-
Lusterka Chrom ?
Zrób duze zdjęcie całego auta bo teraz ciężko coś powiedzieć
-
Seryjne amortyzatory, a sportowe sprężyny ?
ja jezdze na -40 przy ba i wszystko jest:thumbup1:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Mogłem pomalowac no ale teraz niestety już za późno... Małe porównanie furki
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
Jak zmieniać to tylko na zespolone, efekt wiadomo jaki jest Zawsze mozesz wyrezać halo w zderzaku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
musze go dorwać gdzieś , moze ktoś juz takie kupił i smiga poprostu:eusathink:
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
Komplet na polifty:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie kojarzy ktos może zieloną b5 w ładnym stanie z ledami jak piotrka z tyłu , czarnymi lampami przód i chyba srebrnym ładnym kołem? W ciągu 2 dni widziałem ją 3 razy okolice rędziny/konin i ciekawi mnie kto to:whistling:
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
jesper 140 zeta za maske mi wyszło
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
Ja kładłem na maske taką folie i wyglądalo elegancko, jak masz duzo cierpliwosci i dobrego pomocnika to spróbuj, zawsze mozna zerwać. Tylko nie wiem czy pomalowanie nie wyjdzie cie taniej niż taka folia?
-
Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...
Pewnie kupuje prąd w wiaderkach na allegro:grin:
-
Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...
do afryki hahaha przecież tam prądu nie mają
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Alternatywa dobra tylko ciekawi mnie jak to sie brudzi:whistling:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szampany mnie pokonały...
-
Jakie opony
225/235 40 najlepiej