Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Gracjan dobra maniurka:naughty:
  2. Chętnie do was zawitam z jakąs flaszeczką na przywitanie się
  3. To próbujesz swoich sił w rudnikach?
  4. Rozumiem , taka elita:decayed:
  5. http://zawieszenia-sportowe.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=17:info-ogolne
  6. Mi też same linki wyświetla w dodatku z małymi zdjęciami..
  7. na nyske nie ciśniecie?
  8. Siema , chce zamontowac sobie głosniki w tylną półkę tylko zbytnio sie nie znam na sprzętach. Jakie głosniki kupic o co do tego prócz kabli, potrzebny jest wzmacniacz? Myślałem nad tymi głosnikami, dobre czy średnio? Lepiej dołozyć czy te będą wystarczające? http://allegro.pl/glosniki-hertz-dcx-690-ra-jbl-tweteery-kable-i2318269445.html Czekam na wasze opinie..
  9. Masz przedliftowe lampy czy mi się wydaje?
  10. Całkiem a jak dekielki?
  11. OLI_B5 odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    Zrób duze zdjęcie całego auta bo teraz ciężko coś powiedzieć
  12. ja jezdze na -40 przy ba i wszystko jest:thumbup1:
  13. Mogłem pomalowac no ale teraz niestety już za późno... Małe porównanie furki
  14. Jak zmieniać to tylko na zespolone, efekt wiadomo jaki jest Zawsze mozesz wyrezać halo w zderzaku
  15. musze go dorwać gdzieś , moze ktoś juz takie kupił i smiga poprostu:eusathink:
  16. Komplet na polifty:naughty:
  17. Panowie kojarzy ktos może zieloną b5 w ładnym stanie z ledami jak piotrka z tyłu , czarnymi lampami przód i chyba srebrnym ładnym kołem? W ciągu 2 dni widziałem ją 3 razy okolice rędziny/konin i ciekawi mnie kto to:whistling:
  18. jesper 140 zeta za maske mi wyszło
  19. Ja kładłem na maske taką folie i wyglądalo elegancko, jak masz duzo cierpliwosci i dobrego pomocnika to spróbuj, zawsze mozna zerwać. Tylko nie wiem czy pomalowanie nie wyjdzie cie taniej niż taka folia?
  20. Pewnie kupuje prąd w wiaderkach na allegro:grin:
  21. do afryki hahaha przecież tam prądu nie mają
  22. Alternatywa dobra tylko ciekawi mnie jak to sie brudzi:whistling:
  23. Szampany mnie pokonały...
  24. 225/235 40 najlepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.