Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Panowie miał ktoś tak że na trzecim kablu jest napięcie po otwarciu drzwi kierowcy a nie obojetnie jakich?
-
Zmiana foteli i kanapy z polifta do przedlifta w Audi A4 B5 Avant
Podobno pasuje.
-
USA look like - pozycje w kierunkach bez żarówki 2-włuknowej
Nie powinno byc w ''how to''?
-
[Felgi] Pytanie o to czy warto.
Te są ładne:wink: http://moto.allegro.pl/felgi-17-audi-s-line-oryginalne-niemieckie-i2323959388.html
-
Na jaki kolor pomalowac felgi RS4?
Ja bym zostawił takie ale jeśli już chcesz malować to grafit byłby dobry, biały nie bardzo według mnie podejdzie:wink:
-
Znaczenie ET Felgi
10 mm powinno wejść bez problemu, masz 1be ta? bo chyba cie sie pomyliło:grin:
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Dobry i pomocny temat , na dniach trzeba się za to zabrać
-
Moje pierwsze Audi A4 2.6 V6,ale dlugo sie nie nacieszylem:((((
Nieco dziwna ta historia ale najwazniejsze ze nikomu nic sie nie stało..
-
Moje pierwsze Audi A4 2.6 V6,ale dlugo sie nie nacieszylem:((((
Szkoda auta w dodatku ten sam kolor co ja mam, opisz co i jak było z tym wypadkiem bo jak na taka prędkosc to jakos strasznie rozwalone nie jest.
-
Szkło reflektora, jak wymienić?
Kup nowe lampy bedzie ci łatwiej..
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Trzeba odkręcić obudowę kolumny , wypiąć kostkę i przełożyć pin w miejsce obok , masz link do tematu na pierwszej stronie w opisie
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
Witam , nie znalazłem na forum a może się przydać. Chce przedstawić sposób na montaż lamp po liftowych do auta z przed liftu za jedyne 9zł i materiałów dostępnych raczej na miejscu a więć. 1.Na początku wiadomo postępujemy według tej instrukcji wycinamy błotniki i montujemy lampy. http://a4-klub.pl/showthread.php?t=9427 2. Ucinamy stare wtyczki w aucie i nowych lampach. 3. Kupujemy w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym wtyczki elektryczne najlepiej na 4 lub 8 wejsc jeśli chcemy odrazu z silniczkami. Mnie taki zestaw kosztował 9zł na dwie lampy 4.Zakładamy na kabelki wsuwki , najlepiej parami i wpinac w kostki aby się nie pomylić. 5.Gdy wszystkie wsuwki są założone możemy zamontowacje w kostkach 6.Spinamy kostki i cieszymy się przeróbką wtyczek w szybki i prosty sposób za jedyne 9 zł bądz nawet taniej. Oczywiście róznice widać odrazu
-
Led w postojówce
Pewnie gościu się pomylił i takie ci wepchnał.. Nie. Sam wybierałem i na opakowaniu pisze kolor światła:wallbash: Hmm nieco dziwne , kup w innym sklepie, białe powinno być białe:grin:
-
Led w postojówce
Pewnie gościu się pomylił i takie ci wepchnał..
-
Led w postojówce
Zależy jaki byś chciał kolor? Najlepiej kupić białe o zimne barwie, najładniej wyglądają i nie są przypałowe. Co to chinszczyzny to bywa róznie
-
[Felgi] Pytanie o to czy warto.
W a4 nie będą ładnie wyglądac:thumbdown:
-
POMOCY co myslicie o tym zestawie
Niski profil jak na 16 , wydaje mi się ze nie będzie pasowac ale pokaz felge to sie okaże.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Kolego kup zespolone efekt o wiele lepszy a roboty wcale tyle nie ma , sam się bałem przerabiania i zwlekałem ponad 2 tyg aż zaryzykowałem i teraz nie żałuje
-
[ALL] Znaczek dope na tylną klapę
Nie przesadzajcie bo nie jest az taki duży, ja bym go założył
-
[ALL B5] Grill bez znaczka Audi
I w przed lifcie ta chrom ramka jest wyciągana, w po lifcie już jako całośc.
-
Led w postojówce
Napewno lepiej niz stara żółta żarówka, tylko nie jestem pewien czy są ledy na to stare mocowanie.
-
Led w postojówce
Gościu miał tylko niebieskie , nie myślałem że aż tak mocny:confused4:
-
Led w postojówce
Co myślicie o postojówce tak ''wiszącej'' że oświetla soczewke na postojówkach?;>
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Komplet starych lamp:smiley:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Na sprzedaż lampy przód i tył przedlift https://picasaweb.google.com/114972652127142790439/NaSellAUDI