Treść opublikowana przez OLI_B5
-
czy to ori felgi?
Szukaj podobnego wzoru jeśli Ci się podoba o normlanych wymiarach bo te będą lipa:thumbdown:
-
Jaki Kolor Felg
Pokaż jak to wyszło:decayed:
-
Lusterka Chrom ?
W kolorze nadwozia najlepsze , chrom na lusterkach zalatuje mi wsią i neonami:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek spoko te lampy tył co masz? Chętnie bym wsadził takie u siebie:whistling:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Mała sesyjka.. I lampy na czarno
-
[ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
Kolego ja zauważyłem, że jest kilka rodzajów replik rózniących się małymi szczególami, niektóre wręcz są obrzydliwe..
-
czy to ori felgi?
Też wątpię że ori , zagadaj do goscia żeby zrobił zdjęcie od środka , może będzie wytłoczka audi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Śpieszyłem się , mam nadzieje że następny spocik zalicze:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widziałem furke w pod donem ,świeci tłumik z daleka:decayed:
-
Malowanie dekielków S line
A oddać do chromowania?
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Zbieraj na lampy jak najszybciej , ogólnie ładne auto wygląda na zadbane, pokaż jeszcze środek.
-
Znaczenie ET Felgi
Dobrze wiedzieć , przyda sie
-
Na jaki kolor pomalowac felgi RS4?
To maluj na grafit i powinno być dobrze , będzie lekki bandyta
-
Malowanie dekielków S line
Dekielek na lustro i znaczek na czarny mat:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Juz rozkradzione:grin:
-
Szukam lappek rejestracji
Wystarczy ogarniać allegro i z pamieci wiesz gdzie co jest
-
Szukam lappek rejestracji
Niemożliwe żeby nie było głupich żarówek http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=audi+a4&category=18800
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie a co polecicie do pielęgnacji w troche niższych kwotach na początek? Troche czytałem i mniej więcej wiem że potrzebne 2 wiaderka( juz mam) do tego rękawica zamiast gąbki i szampon ( nie wiem jakie kupić) lakier wyglada na czysty i nie ma żadnych osadów więc glinka wydaje mi się nie potrzebna( może się myle)no i coś pózniej , polerka ,wosk, politury?
-
Dziwny problem z kierownicą
U mnie też piszczy przy max skręcie , podobno w audi to norma, tylko dziwi mnie to że obroty mi spadają na ok 700/800:kwasny:
-
Dziwna praca silnika
Kurde mam ten sam problem , obroty falują i często na zimnym go szarpie i muli , jak sie rozgrzeje to jest lepiej.
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
No nie najlepiej to wygląda , szczególnie w srebrnym aucie..
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Dobre zmiany , ładnie odmłodziły auto:thumbup1:
- S4 BBK Sedan
-
Na jaki kolor pomalowac felgi?
To wsadz takie jak są i bez kombinowania, na srebrnych moze nawet łatwiej sprzedasz:wink:
-
Na jaki kolor pomalowac felgi RS4?
Albo wypoleruj:naughty: