Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Gratuluje cierpliwości i podjęcia sie napraw , auto wyszło pięknie i oby służyło jak najdłuzej i bezawaryjnie:wink:
  2. Jest luz , miałem też ten problem że soczewka gasła przy długich, 5 minut roboty i działa:banan: pasowało by tylko włozyć ładne ledy w postojówki bo za zółto jest
  3. Jakby nie patrzeć auto wyjątkowe pod pewnym względem na forum:whistling:
  4. a jaki masz rozmiar?
  5. Mi aż się cięzko patrzy..
  6. Mi to wygląda na chinczyki co nie zmienia faktu że felga ładna:wink: Orginały mają z tego co pamiętam et ok 30
  7. Nie mam pojęcia , dziwi mnie troche że też świecą ;p Skoro tak ma być to nie ruszam:wink:
  8. Co może być przyczyną świecenia mi się postojówek przy właczonych mijania i dlugich?
  9. Grill na początku tez był malowany i odpadało więc obkleilem go carbonem i mam spokój:decayed:
  10. Grill raczej wysokich temperatur nie osiąga, lakier bardziej odpada przez mycie auta.
  11. Zmatowiłem lekko i pomalowałem sprayem
  12. A no schodzi
  13. Nowe lampki valeo
  14. Panowie potrzebuje coś więcej do załozenia lamp polift bo wybieram się do salonu i nie chce czegos zapomnieć? http://allegro.pl/8d0973734-wtyczki-wtyczka-lampa-lampy-audi-a4-i2274220748.html x2 http://allegro.pl/gniazdo-iso-13pin-uniwersalne-zasilanie-glosniki-i2288201036.html i wyciągam z tego piny ?
  15. Ładne a4 powodzenia w modach:wink: lampy bez jakiejkolwiek przeróbki pasują?
  16. Pozazdrościć pięknego avanta:thumbup1:
  17. Też się dziś pobawiłem i oto efekt U kierowcy świeci po przekręceniu zapłonu a pasażera kombinowałem i nie udało mi się ( chciałem zeby świeciło po otworzeniu drzwi pasażera) i świeci po otwarciu drzwi kierowcy
  18. Zapytam mieszkanców częstochowy , przerabiał ktoś lampy przed lift na lifty w b5? Nie ogariam tego zbytnio i nie pogardziłbym pomocą co i jak
  19. Waszkiel łap http://moto.allegro.pl/sprezyny-sportowe-audi-a4-b5-sedan-40-mm-mts-i2232401059.html ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- Juz nie moge się doczekać ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- Który lepiej wrzucic? http://moto.allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2262416018.html http://moto.allegro.pl/grill-gril-atrapa-audi-a4-b5-bez-logo-95-01r-i2217397334.html
  20. Haha BMXer zgadza się Lampy tył kiedys pójda do wymiany bo jakoś przestały mi się podobac ale najpierw wymienie przód
  21. Witam wszystkich:hi: Przedstawiam moje a4 Audi a4 b5 z 1995 r z silnikiem 1.6 101 KM Nabyte na początku marca 2012 Wyposażone w : * Full korbotronik:facepalm: * Elektr lusterka * Klime która nie działa No i wsumie tyle Zmiany od zakupu: * Czarny grill * Wywalenie haka * Tylne lampy Depo * Ledy wewnątrz i zew. * Radio jakieś LG na usb * Gwint TaTechnik * Polifty valeo pomalowane na czarno+ Hidy 5k * Pomalowanie dokładek , lusterek i klamek w kolor * Skręcane alu 17'' na oponach 205/45 - Sprzedane Plany : * Swap 1.8t Zrobione :jerk::jerk::jerk::jerk: * Dobre koło * 4el szyby Zrobione * Kiera z S4 Zrobione * Grill polift Zrobione * Skórzane kubły Były - sprzedane * Lekkie kubełki * Czarny sufit Zrobione * Poliftowa duża lampka Zrobione * Osłony tylnych słupków z lampkami Zrobione * Samopoziom Zrobione * Licznik poliftowy z fisem * Heble 288 Zrobione * Heble 312mm * Klapa US * Konsola polift 1din + tunel z łokciem Zrobione * Konsola 2 din * Wnętrze LED Zrobione * Alarm + scyzoryk Zrobione * Wywalić kata i wsadzić DP Zrobione * Duże lusterko z angola Zrobione * Grzanie lusterek Zrobione * Pakiet zderzaków z S4 * Ręczny w skórze Zrobione * Większe turbo itd:decayed: * Obrysy US Zrobione * Dolna rozpórka Zrobione * Górna rozpórka * Podświetlane kratki z lifta Zrobione * Przyciemnienie szyb Zrobione * Poliftowe poszycia drzwi * 4 boczki w skórze * Czarna decha z polifta Zewnętrzne mody Wnętrze SWAP 1.8t AJL Mody mechaniczne Ciąg dalszy w dalszych postach:decayed:
  22. OLI_B5 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    Możesz załatwić te pierwsze czarne ? Trzecie sa dobre w tym że nie musze nic przerabiać ale jak juz tyle płacic to mogły by być zespolone.
  23. OLI_B5 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    No własnie a nowe to nowe.. Te które podałeś są własnie najładniejsze i chętnie bym wyrwał tylko obawiam się tej przeróbki wtyczek:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.