Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Wiadomo:naughty:
-
Dare LM
Witam , ma ktoś te felgi lub jest coś w stanie o nich powiedzieć? http://allegro.pl/felgi-dare-lm-18-nowe-8j-9j-5x112-i2348858083.html
-
Hertz 160mm na przód + Concert I
Czytałem że do 58mm wchodzą.
-
Wybór głosników
Przemyślałem to i dołoże głosniki w tylne dzwi:wink:
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Na zewnątrz sprawuje się bardzo dobrze , tylko uważajcie żeby pastą polerską nie najechać na to bo przesrane wyczyścić potem:kwasny:
-
Gdzie moge kupić takie lampy do Audi B5 SEDAN ?
Mi się wydaje że to folia:kox:
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
nakładki w sam raz do calibry:facepalm:
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
W takim razie czekam na efekt Zmierz długośc i szerokosc wszystkich dekorów to mniej wiecej będziesz wiedział ale wydaje mi się ze 30x150 powinno starczyć
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
No ja pędzelkiem malowałem i jest dobrze:wink:
-
Głosniki przód i wygłuszenie
Lepsze Helixy czy Hertze? Lub moze jeszcze co innego?
-
[B5 AFN]Audi, fajne rzeczy do kupienia po niej:)
Ładna sesja
-
Które lampy?
Siana trzeba wyłozyć sporo ale efekty są no i jakby nie patrzeć to wydatej jednorazowy na grube lata
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
A ile warstw musiałes dać żeby ładnie pokryło?
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
Kupiłem mała puszke mini , pomalowałem , pózniej kolorem i masz pewnosc że nie zacznie rdzewieć
-
Samochód skacze jak piłka-pomocy
Pewnie amory już siadają , jedz na stacje z tym i się dowiesz..
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Robił ktoś dekory aluminium szczotkowanym ? Ciekawi mnie efekt bo bym sobie zrobił
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
Polecam ,tanio i szybko
-
[B5 AEB] Moja niunia ;)
Miałes wczesniej głosniki z tyłu czy rezałeś od podstaw? Jakie głosniki wsadziłes?
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
valeo, wszystko elegancko działa
-
[ALL B5] czerwone TDI
Ładnie siedzi
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Prysnąc napewno łatwiej niż kleić i lepiej trzyma;)
-
Które lampy?
Bierz zespolone valeo , najlepszy wybór , jeśli chcesz czarne z to wybór prosty - Gwerty:wink:
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
ŁAdne są , niestety na allegro brak ;/
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
Ja ledy mam juz prawie 4 miechy i nadal ładnie świecą , mam nadzieje że jeszcze troche pożyją
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
Kolego co to za felgi?