Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie ma ktoś roboty po znajomości?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mesiok wolny to może kreseczki?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Daj ktoś maila i wyśle bo próbuje 20 raz na yt i ni h*j ;/ 2 nagrywki ważą prawie 400mb
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
MVI 0162 - YouTube
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
W końcu udało mi się dotrzeć na spocik Filmy zaraz wrzucam:wink:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mam dobry nagrywator to dajcie znać jak coś , bo z tym spotem coś cięzko mi idzie:facepalm:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piątek wieczór a w alejach pusto:facepalm:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Póki co dobre i 15gr. Widzą , że jest drogo a ludzie i tak tankują to po hu*j mają zmniejszać cene i mniej zarobic, przebitke mają niezłą i nikt im nie zabroni..- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wacha poszła w dół:kox:- Wyprostowane felgi alu? Czy nabity w butelkę?
Może coś zdziałasz ale wydaje mi się że cięzko , nie wiem jak krzywe miałes felgi ale ja po prostowaniu i idealnym wyważeniu też miałem wibracje kiery przy prędkościach od 70-80km/h , możliwe że opony masz nierówno starte i tez będzie wibrować.- [A4 B5] Lampy tylne.
Co wniósł twój post na ten temat? Widziałes kilka odpowiedzi wyżej?- Syto, bez kitu...
Takie bajery to do R8.. szkoda siana- Power box pd - kilka pytań
Szmelc i oszustwo PowerBox do TDI- [A4 B5] Lampy tylne.
To nie lepiej kupić odrazu ledy i mieć spokój niż po dwa razy zmieniać?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzięki- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co to za czarne a4 jeździ na czarnej feldze , obniżone z tami naklejanymi pasami na chyba przedniej albo tylnej szybie?- A4 B5 AEB 1.8t Początki czy cuś :)
Zmenić grill i lampy na polifta, jakieś springi -40lub gwint jak masz siano i ogarnąć te felgi bo troche cyrk- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mega ładny avancik:wink:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co sie stało co co co sie stało- [B5 1Z] Wiśniowy traktorek Gwint / 17 /
Ładne auto , spoko kolor , na początku wiadomo program żeby to jechało , pózniej lampy przód i tył po lifcie , grill poliftowy, wywalić to RBK:thumbdown:, końcówki w polerke , lusterka klamki i dokładki w kolor, kiera od eski, na glebe go , wypolerować lakier i będzie malina:wink:- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
cycki z avataru H4mm3R idealnie bansują pod tą nute:polew:- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Jego ten srebrny:kox:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
dolej oleju:polew:- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Miażdzy mnie ten gościu kompletnie:polew: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]