Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Piękne autko a plany zacne. Powodzenia w modzeniu
  2. No to łatwo zweryfikować kto z naszego rejonu oddał gdzie głos i kto się pojawia na spotach
  3. D4NTE odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    wydaje mi się że będzie zbyt rzadki, poszukaj 5W40 ewentualnie 10W40
  4. Cuber ma chyba podgląd kto jak głosuje
  5. Siemka w końcu dziś piątek
  6. Dzięki za rady. Kupiłem Nokiany zLine /klasa premium za rozsądne pieniądze/ 245/40/R18, doczytałem że taka szerokośc jest zalecana. Zresztą felga jest 8" więc podobno powinny być 245. Pozdrawiam Ja na 8,5 J mam naciągniętą 225/40 z rantem ochronnym Cenna uwaga, następnym razem /mam nadzieje ze z 4 sezony wytrzymają/ musze to wziąc pod uwage bo na dużych koleinach to kierownicę czasem ściąga. Wiesz co na 245 masz większy balon więc felga 'teoretycznie' bezpieczniejsza ale opory są zdecydowanie większe a na nierównej drodze 'koleinach' pewnie jazda jest jak tramwajem po torach
  7. D4NTE odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    ja już 2,5 roku jeżdżę z lotką przyklejoną na kleju do szyb firmy wurth, cosik takiego http://allegro.pl/wurth-klej-do-szyb-spojlerow-samochodowych-310ml-i4280468002.html polecam
  8. Trzeba by założyć i spasować ale pewnie jakiś 7-10 mm by wszedł
  9. Dzięki za rady. Kupiłem Nokiany zLine /klasa premium za rozsądne pieniądze/ 245/40/R18, doczytałem że taka szerokośc jest zalecana. Zresztą felga jest 8" więc podobno powinny być 245. Pozdrawiam Ja na 8,5 J mam naciągniętą 225/40 z rantem ochronnym
  10. D4NTE odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. Nexen bardzo fajna firma wchodząca coraz odważniej na rynek, sam miałem dylemat przed wakacjami jaką opone kupić i wybrałem Nexen N'Fera SU4 225/40R18 92W, bardzo cicha oponka z rantem ochronnym i niskim oporem toczenia, dobrze odprowadzająca wodę, mogę to stwierdzić po przejechaniu na nich jak dotąd ponad 2,5 tyś km. Z czystym sumieniem polecam. Kupowałem na allegro u tego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=16694884 dobry kontakt i ceny mają bardzo dobre Dzięki za odp. ale teraz to dopiero zabiłeś mi klina co kupić Wybierz to co Ci zdrowy rozsądek podpowiada i kieszeń Cię puszcza Ot taka ciekawostka: Hyundai wypuszcza swoje auta z salonów na Nexen-ach
  12. Nexen bardzo fajna firma wchodząca coraz odważniej na rynek, sam miałem dylemat przed wakacjami jaką opone kupić i wybrałem Nexen N'Fera SU4 225/40R18 92W, bardzo cicha oponka z rantem ochronnym i niskim oporem toczenia, dobrze odprowadzająca wodę, mogę to stwierdzić po przejechaniu na nich jak dotąd ponad 2,5 tyś km. Z czystym sumieniem polecam. Kupowałem na allegro u tego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=16694884 dobry kontakt i ceny mają bardzo dobre
  13. Zajedziesz obczaić czy mam się tam przejechać? (przyznam że mi się nie chce ) podjadę
  14. Zajedziesz obczaić czy mam się tam przejechać? (przyznam że mi się nie chce )
  15. ostatnio było tyle wiary w GK że nie było gdzie stanąć, lepiej było by gdzieś indziej się ustawić
  16. kolego a ile płacisz za te olej ja też jeżdze na 10w40 tylko mobil i wydaje mi sie że jest trochę lipny Około 100 zł za bańke 4 litrową
  17. Nie mogę dojść do siebie po tym dłuższym weekendzie
  18. Ja śmigam od 2012 r na 10W40 tyle że na Valvoline max life, dokładnie mam takie same odczucia jak kiko79 pisze. Oczywiście dolewam olej ale mniej więcej co 2000 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.