Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. D4NTE odpowiedział(a) na jedrekx temat w Inne marki
    Gratulacje potomka Jędruś Auta oczywiście również, coś innego na pewno niż audi. Jakby coś nie grało, pretekst do zmiany auta na avanta już jest
  2. Zimowy setup na pokładzie Felgi z B9 Allroad a Opony Nokian wr d4 ??
  3. Na razie MiB3 jest wielką niewiadomą nawet w serwisie audi, wiem bo byłem ostatnio na update nawigacji (przeszło dwie godziny chłopina się motał) MiB był już odblokowany przez WRC. Nikt się nie kapnął że było grzebane. Zresetowanie navi zrobią Ci wówczas, gdyby coś padło. Wówczas nie bawią się w szukanie tylko pierwszą rzeczą jest przywrócenie do ustawień fabrycznych.
  4. Dzięki za dobre słowo. Może kiedyś trafimy się na trasie. Dziś Rzeszów - Kraków Liftowy Biały allroad trafiłem z uśmiechniętą kierowniczką na pokładzie.
  5. Dziś odwiedziny u @wrclagunai rezanko w postaci dynamicznych kierunków w lusterkach, odblokowanie mib3 podczas jazdy profi robota kto ma lifta śmiało niech uderza do Grzegorza ma odpowiednie programy i wiedzę
  6. Powitać kto dziś się spoci? Ostatnio było skromnie ale sympatycznie
  7. 20 min tak jak Krystian pisze,a jak coś mokrego wieziesz przekładasz pokrywe w podłodze na drugą str i masz plastikowe małe korytko przy pełnej funkcjonalności szyn i taśm
  8. By nic nie latało po bagażniku polecam zestaw szyn
  9. D4NTE odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A6/S6/RS6
    Gratulacje Rysiek to Rysiek
  10. Graty zakupu ładnej a4 świetna baza do modów. Najważniejsze że masz plan na swoje auto i realizuj to krok po kroku. napiszesz mi nr części tej osłony? Ciekawe czy do B9.5 podejdzie Powodzenia w dopieszczaniu czwórki
  11. Fajny ten kolor w świetle dziennym się prezentuje, większe koło i auto będzie bardziej błyszczeć :-) jak ta osłona się urwała, zahaczyłeś o coś?
  12. To było demo salonu z wyprzedaży rocznika, trzeba było się potargować żeby za tyle wyrwać. Kupione za gotówkę ?
  13. Ciężko policzyć, z każdych wakacji czy wyjazdów mamy zawsze bardzo dużo fot ?
  14. Design konkretnego modelu zawsze będzie miał swoich zwolenników oraz przeciwników. Jak to mówią o gustach się nie dyskutuje ✌️ Kilka fot z wycieczki
  15. My jeszcze tydzień ale nie chętnie będziemy wyjeżdżali ? Zakładaj nie marudź kilka minut i będzie zrobione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.