Treść opublikowana przez D4NTE
-
Jakie Końcówki wydechu
http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Panowie dajmy koledze popracować przy projekcie, może nas jeszcze swoją kreatywnością zaskoczy Baza do modów jest, więc do roboty Dobrze by było gdybyś opis wyposażenia i więcej zdjęć zamieścił.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Dzięki za spota Panowie
-
S4 B8 - Czerwony Cichociemny
Młody graty zakupu. Końcówkami się nie przejmuj każda benzyna tak ma (niestety) Felgę tylko faktycznie wymień. Po za tym autko kompletne w ekstra setupie i kolorze Życzę dobrej zabawy
-
[A4B8 CDNC] Seiko - Monzasilver Family Wagon
Autko dobrze się prezentuje, widać że zadbany egzemplarz. Koło wyróżniające się w tłumie. Duży plus, że benzyna w Quattro Kolor zbliżony do mojego (jaki masz kod lakieru) Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności życzę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Skupienie poziom expert
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1965517493719686&id=1510579555880151 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jest Pięknie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Widzę, że zbrojenie trwa fajnie dupka się z tą lotką prezentuje Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za odwiedziny [emoji1] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Bez napisu rs et 43 ze znaczkiem et 40 wszystkie 8W0 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
polecam Ci MIO MIVUE C320 używam jej od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolony. Cena przystępna a przekonała mnie jakością nagrań w nocy.
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Też jestem ciekaw jaki koszt i jak to czasowo wyglądało? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Miałem Ci właśnie pisać, że supercharged by pasowało idealnie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Moja S4 B8 upragniona :)
8K0853651D VMZ http://www.ebay.at/itm/Original-Audi-A4-FL-8K-ab-2012-Kuhlergrill-S4-schwarz-mit-Einparkhilfe-8K0853651-/251292855342?hash=item3a8238ac2e:g:KgMAAOSwY45USDgc Tu masz etkę gdzie wszystko znajdziesz co potrzebujesz: http://pl.realoem.me/Audi/RDW
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Piękna eSka , gratulacje zakupu no i bezawaryjności Szkoda tylko, że nie ma nakładek pedałów i podstopnicy aluminiowych ładnie się z nimi prezentuje wnętrze. Dopatrzyłem się jeszcze, że nie masz emblematów na błotnikach V6T.
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Przy tych kołach to tarcze hamulcowe min. Od s4 345x330mm bo te są strasznie malutkie i optycznie znikają. Gibons z tego co kojarzę miał secik na handel Poza tym wszystko zmierza w dobrym kierunku Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Wrzucić foty jak to na aucie wygląda Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
A jednak Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Parametry pasują mi do A5 może nie będą Ci wystawać Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Na fb wyczytałem... Zapowiada się ciekawie: http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-nowe-obowiazkowe-wyposazenie-samochodow,nId,2397404 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Fajny wzór zakładaj szybko bo jestem ciekaw jak będą się prezentować :-), jakie one mają parametry?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od poniedziałku wchodzą nowe taksy... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka