Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. hehe dzięki Panowie
  2. D4NTE odpowiedział(a) na Wojto temat w Małopolskie
    Czaja http://www.felgi-naprawa.krakow.pl/kontakt.php
  3. Fajny czarnuszek, powodzenia w modach
  4. Dziękuję chłopaki za miłe słowa Powoli się zbroje :-P Dekory piano i włącznik świateł chrom I LedCree w halogeny Poszukiwania nadal trwają
  5. Piękne autko a środek.... :slina: :slina: :slina:
  6. Tak też pomyślałem ale warto dopytać... Piłka na com-com zonie o 19:30 za friko (hutnik - suche stawy) jakby ktoś miał ochotę pokopać jest termin i szukam chętnych
  7. Nie wyrzucało Ci błędu?
  8. No we mgle nie dają wiele :-/ ale wyglądają b. dobrze
  9. Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W? Jak Wam się sprawdzają te CREE? W B6 śmigałem jak na ledach w dzień, 2 lata miałem je
  10. Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W?
  11. Autko mega :slina: :slina: :slina: Rejestracja tam przeszkadza, reszta ok ;-)
  12. Robi robotę ;-)
  13. Też nad tym ubolewam Panowie taki włącznik http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-8k0941531as-audi-a4-b8-8k0-lift-i5307204989.htmlu mnie będzie działał bo cena chyba śmieszna? Jakie Ledy proponujecie w rejestracje by błędu nie wyrzucało?
  14. Ja się go dopiero uczę jak to jest trzy strefowa to taka jest :-) zaraz poprawię dzięki za do informowanie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Zdjęcia musiałem zrzucić z aparatu ☺Coś było robione w serwisie w tym temacie ale czy pije dużo to czas pokaże na razie zrobiłem 800 km i cicho, teraz oddałem go na serwis na pakiet startowy :-) Fotele będę szukał ale to zależy od budżetu. Bo w pełnej elektryce s-line kosztują sporo... Na razie opłaciłem akcyzę, recykling, ubezpieczenie i rejestrację :-) Trzeba ciułać złocisze :-P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.