Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bombelm7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bombelm7

  1. Na razie zrobiłem jak napisałem no bo i tak nie ma takiego obciążenia znów żeby się martwić bardzo i nie używam tego w czasie każdej jazdy. Ale rozwiązanie z przekaźnikiem też jest ok. I warto się będzie nad nim pochylić.
  2. Wolę go nie ruszać. Zrobiłem mostek z bezpiecznika 30A z tyłu skrzynki na tulejkę zaciskowa i puściłem dwie gałązki na kolejne 30A i 15A. Podłącze pod pierwszą DRL a pod drugą moduł lusterek i będzie lux. Podobnie zrobię z ledami od lusterek na małym bezpieczniku też wyciągnę ze 2 gałązki. Jutro przyjadą ori piny do skrzynki bezpieczników i będzie przepięknie a nie jakieś bajpasy. U mnie już za dużo tych bajpasów a że muszę ledźwia podłączyć to trzeba zrobić miejsce i uporządkować trochę. I niczego nie lutowalem. Wszystko jest zaciskane praską. Z resztą chyba jedyna słuszna metoda bo lutowanie do mnie nie przemawia. @Tomnik dziekuje za pomoc.
  3. Nierozumiem. Szukam po prostu miejsca skąd wziąć prąd po stacyjce tak żeby to zrobić w slocie bezpiecznika w oryginalnej skrzynce po zapłonie. I ja nie rozumiem takich schematów. Myślałem że to jak z normalnym plusem. Kabel do gniazda bezpiecznika i na zasilanie urządzenia i po sprawie ale po zapłonie to chyba nie ogarnę sobie sam.
  4. Aha. Czyli przecinam przewód przy skrzynce i robię mostek od niego na nowe sloty. Ale faktycznie ta szyna z tym kablem zasila 5-10A. A ja mam DRL na bajpasie po stacyjce w 30A 🙈 hmm... Czyli będę musiał złapać się mostkiem chyba z bezpiecznika 30A -przewód doprowadzający napięcie do skrzynki bezpieczników i rozdzielić już na nowe sloty. Będzie bezpieczniej. Wtedy z takiego przewodu jak wezmę prąd na nowy slot mogę wstawić już bezpiecznik no 15A.
  5. Boże ja się aż tak na tym nie znam. Można łopatą? Gdzie we wnętrzu to znajdę?
  6. No czarny, czarny i na szynę w skrzynce podaje +12 po zapłonie. No mam tam podłączyć no modół DRL. Tak chciałem. Ale nie tylko. Potrzebuje podłączyć też ledźwia i jeszcze chyba 2 rzeczy bo są na bajpasach. A to mi się nie widzi. Chcę sobie zrobić kilka nowych slotów z bezpiecznikami z prądem stałym i po zapłonie o ile z prądem stałym jest banalna sprawa o tyle po zapłonie nie wiem gdzie złapać źródło.
  7. Poddaje się. W A4 B7 gdzie jest plus po stacyjce? Do skrzynki bezpieczników dochodzi gruby czarny przewód na listwę do kilku bezpieczników z plusem po stacyjce. OK ale nie na wszystkie sloty. A ja chcę dołożyć kilka slotów w ori skrzynce z plusem po stacyjce. Gdzie jest źródło tego czarnego przewodu?
  8. ja mam obie z alegro jedna siadła a druga widzę że zaczyna więc niedługo idę na zakupy to możesz podać mi sprawdzone źródło
  9. to ja się pytam gdzie kupić pewną? 🧐
  10. Jak kojarzę to nie ma tak, że Ty chcesz kamerę firmy takiej i takiej i ta jest polecana. Akurat w tej kwestii jak szukałeś temat jest zawężony. Montowane są albo oryginalne kamery albo chińszczyzna, która i tak idzie do góry cenowo. Na forum były moduły pod taką chińską kamerę ale pod radio MMI. Poszukaj. Co do wyboru to jedynie masz czy w lampkę oświetlenia tablicy czy w klamkę bagażnika. Obiektyw płaski czy rybie oko. ja mam w klamce i obiektyw płaski i jakoś działa to już chwilę ale chińskie kamery lubią się wysypać w niskich temperaturach i jest to moja 2 na przestrzeni 4/5 lat.
  11. No i dobra. Po wymianie czujników ultradźwiękowych problem zażegnany. Alarm toleruje jakieś czujniki za 60 parę PLN chińskie z sieci i działają poprawnie. Może ktoś będzie miał podobny problem to się posili.
  12. Cześć. W Fordzie żony... Ford Fiesta 2015 rok mam zamontowany alarm od chyba nowości LOGIC LC 5. Alarm działał cały czas prawidłowo od dnia zakupu auta do minionych nocy. Mianowicie kiedy zamknę samochód, nieważne gdzie.. Na podwórku, w garażu, na parkingu, czy jest sucho czy wilgotno czasami po dłuższym czasie około 1h czasami po 15 min, czasami po 5 włączy mu się alarm. Kiedy przycisnę na pilocie oryginalnym nie akcesoryjnym bo takiego nie mam przycisk otwierania auta alarm przestanie działać a syrena odezwie się jakby 3 razy i otworzy auto. Nie ma innej sytuacji kiedy alarm się sam włącza w dzień może stać cały na podwórku zamknięty i się nie włączy. Mam wszystko od tego alarmu wszystkie książeczki itp ale nie mogę się tam dodzwonić nie wiem w ogóle czy ta firma jeszcze istnieje. W tych książeczkach jest napisane że jako akcesoria alarmu są to: czujnik ultradźwiękowy, syrena z własnym zasilaniem. Ma ktoś może taki alarm u siebie i miał podobny problem? Lub jakieś pomysły jak to sprawdzić dlaczego on się włącza. Baterie w pilocie wymieniłem na nową. Napięcie akumulatora po nocnym postoju w garażu to 12.28V. Próbowałem też go zamknąć kluczykiem alarm się uzbraja i działa jednak nie zmienia to tego że potem jak zamknę pilotem sytuacja się powtarza. Te czujniki w słupkach wewnątrz co śą nie wyglądają na zabrudzone, nie ma ma tam kurzu itp... są ładne i czyste. Dodam że w Instrukcji obsługi w polu (Informacja o Próbie Włamania) jest napisane... Ze jeżeli podczas nieobecności właściciela nastąpiło wzbudzenie alarmu to po otwarciu zasygnalizuje to on 4 - razy syreną i oznacza to - (wzbudzenie czujników). No i ki uj...
  13. Ktoś to wymieniał... Nie wiem czemu inżynierowie połączyli bieg silniczka metalowy z metalowym wieńcem za pomocą plastikowego trybu... Ale chętnie bym taki tryb przytulił. Dla ułatwienia. To tryb w lusterku... A4 S4, B6, B7 i inne nawet nie z grupy VAG.
  14. Zamawiałem z serwisu około 3 lata temu. Sam musisz oprawić. Przyślą w najdrobniejszych częściach. Niewdzięczna praca. Jeżeli rozmawiamy o kostkach przy cewkach. A... źle zrozumiałem... Spinki do wiązki dobierasz po fi otworu w który mają pasować. Wtedy pasują elegancko. Zazwyczaj jednorazowo. Są też takie pod odpowiednim otwór i na pasek zaciskowy. I to rozwiązanie bym Ci polecał. allegro.pl ALLEGRO.PL
  15. Ja mam u siebie inny moduł. Nie z forum. Jak wyłączę auto i wyjmę mu kluczyk a następnie otworze drzwi włącza mi to co pisałem wyżej i sieci się. Zamykam pilotem i dalej się wszystko świeci. Lusterka zaraz po zamknięciu się składają ale że świecącymi diodami. Potem jeszcze tak wszystko chwilę świeci bo mam ustawione chyba na 2min i dopiero gaśnie.
  16. I jest to bardzo dobre rozwiązanie. ? Które się sprawdza już lata. Przynajmniej w moim dziadku. Podczas otwierania włączają mi się halogeny diody lusterek podczas ich rozkladania i tylna pozycja plus tablica. Po otwarciu drzwi wszystko gaśnie.
  17. W B7 nie mam. Miałem w Seacie swego czasu ale w słupku lewym i 3 sztuki. Osobiście bym nie zamontował w B7 w tym miejscu. Mało wygodne (czytelność) - po lewej stronie... Wolę po prawej no i sam fakt zabrania nawiewu. I w ogóle to wygląda to jakby ktoś wyciął dziurę wsunał budzik i jeszcze nie do końca mu się udało go schowac. Ale to moje odczucia. ?
  18. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    Kluczyk Mechanizmu Zabezpieczenia Kuli ACS-KL– DobreHaki.pl | DOBREHAKI.PL DOBREHAKI.PL Sprawdź na DobreHaki.pl! Kluczyk mechanizmu antykradzieżowego kuli haka ACS AUTO-HAK ACS-KL -...
  19. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    U mnie jest tak że musisz mieć numer kluczyka... Lecz oglądałem wiele haków i podobno... Da się dorobić kluczyk lecz trzeba wysłać kule. Nie wiem... Tylko pisze co czytałem. Chodzi chyba o ten kod na kluczyku.
  20. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    @Muskel1 dziękuję bardzo za pomoc i Twój czas. Można montować bez przeszkód jeszcze pokaże tylko jak wygląda sam modul. Jest naprawdę ładny.
  21. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    Super czyli wiązka była dobrze założona do B7. Hak niby ma pasować do B7.
  22. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    ? ten sam co pin 15... Łączy się z nim w module haka. Zadałeś dobre pytanie jednocześnie mnie upokarzające ? czyli to STOP drugiej lampy... Tak sądzę....
  23. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    Ktoś go wypiął z ori kostki i dał pod moduł. Chodzi mi o to czy tak ma być żebym czegoś nie popsuł. Gość od którego kupiłem nie wie... Co najlepsze... Zadzwoniłem i podziękowałem za uczciwość. Demontażu itp. I poprosiłem żeby człowiek który w ten sposób rozbiera auta dostał premie na święta Wielkanocne. Gość się mi zaśmiał do tel. i powiedział mi " to ja wyjmowałem hak "...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.