Treść opublikowana przez jaccov6
-
B6 DIVISION
Testowałem różne żarniki od 10 zł i żaden w golfie czy audi nie narobil u mnie biedy.
-
Auto Moto Arena
Bylem zwiedzalem w sobotę.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Rocznikiem się nie jezdzi. Trzeba trafić w kupującego sprawa prosta
-
Spoty Olsztyńskie
Stępień jest dobry ale wolny termin ma dopiero listopadzie no chyba ze na ubezpieczalnie to znajdzie termin, mówię o grubszej robocie
-
Malowanie felg
brokat mieni się w słoncu
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Bralem to pod uwagę
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
poleci ktoś alegrowe błotniki? te w kolor mnie nie interesuja bo maluje cale auto
-
Malowanie felg
Odebrane, koszt 720+ montaż, demontaż i inne zabawy, całość 840zl. Jednym słowem koła nowe.
-
Chłodnica wody ASN automat
Czy chłodnica do 3.0 tip podejdzie od jakiegos a4 z innym sillnikiem .?
-
Malowanie felg
Stawiguda ul. Mazurska tel.502157605. Swoje odbieram w piatek to zdam relacje
-
Malowanie felg
ja swoje oddalem 18" do stawigudy. Piaskowanie,uzupełnianie ubytków, malowanie proszkowe 180 zł/szt
-
Spoty Olsztyńskie
Blotniki przednie B6 ktos cos wie,zdrowe.
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
powiem ci że na samych rurach też jest cicho. Zona nawet nie zauważyła róznicy że było coś grzebane
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
postaram sie coś zorganizować. Ogólnie jeżdżą zemną dzieci w wieku 1rok i 3, żadne się nie skarży że usnąć nie może.
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
Rok temu wywaliłem dolne katy, sprzedałem chyba za 600. Check zapalal się przed wycięciem jak i po. Miesiąc temu zdecydowałem się na wycięcie górnych. Duże moje zdziwienie było jak się okazało że są puste. Niewiem czy ktoś wcześniej je wywaliłem czy aż tak się wypaliły. Sondy wykluczone za 400zl. W miejsce kątów wystawiony kwasiak u tlumikarza za 350. I teraz mogę powiedzieć że jakoś to brzmi te v6. Bo wcześniej byłem zdziwiony dźwiękiem , co było spowodowane pusta pucha górnego kata.
-
B6 DIVISION
A sam błotnik nie jest taki że strach się o niego oprzeć, znaczy cienka blacha.
-
B6 DIVISION
ktoś poleci jakieś zamienniki przednich błotników czy szukać w używce?
-
31.07-02.08.15 VwMania
Pojechali Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
31.07-02.08.15 VwMania
oczekiwałeś wjazdu za 20zł na 3 dni?
-
Spoty Olsztyńskie
next tajm
-
05.07.15 Welovecars
ja raczej też
-
31.07-02.08.15 VwMania
jak by co ja już ruszam w piątek.
-
31.07-02.08.15 VwMania
Ja jadę, może nie jest klimat jak kiedyś, ale tego roku już sobię nie odpuszczę. https://www.facebook.com/events/929133603764767/ kto chętny na wyjazd?
-
05.07.15 Welovecars
https://www.facebook.com/welovecarspoland Jadą Pany? Kto wysyłał zgłoszenie i dostał akceptacje.? Mi porawkę przełożyli więc bym pojechał, chociaż odpowiedzi nie dostałem na zgłoszenie
-
AKCJA SERWISOWA AUDI
wystarczy zadzwonic i podac vin