Treść opublikowana przez QuikSilver
-
tuleje w tylnym wahaczu
przy ściągniętych sankach to dojście jest do wszystkiego, 2 dni mi zajęło odkręcanie, teraz robiąc druga stronę na pewno bym szybciej to zrobił, jutro nabicie nowego łożyska i tulei i co niestety ale założenie nowego czujnika ABS, nie chciał wyjść a gdybym wiedział ze tak będzie to bym odpiął kostkę i nie ruszałbym go a tak to się złamał i niestety kolejny niepotrzebny wydatek, ale nie był ruszany od czasu montażu posiadał znaczki audi 16 lal miał prawo się skleić do zwrotnicy. co do tego czarnego drążka kierowniczego, nie chciał sie odłączyć od zwrotnicy dopiero odpięcie wszystkiego od sanek i w garażu na imadle pościł, niestety do wymiany choć tuleje nie wyrobione, tyle ze przy probie wybicia troszkę go zmasakrowałem i do tego guma się przecięła to wole wymienić.
-
tuleje w tylnym wahaczu
ehhh no dokladnie poszedl przecinak w ruch, teraz mordowanie sie z tym czarnym wahaczem bo siedzi w zwrotnicy ktos ma jakis patent na wyciagniecie tego?
-
tuleje w tylnym wahaczu
sanki opuszczone i zrobil sie kolejny problem, bo sruba ruszyla, ale zaczela sie obkrecac nakretka i nie wiem co jest grane bo zaden klucz mi nie chce spasowac do niej, na srubie jest 18 a tu juz sam nie wiem , jaki jest jej numer zeby kupic nowa bo to wszystko nienadaje sie do ponownego skrecenia, do tego czujnik od ABS srubka co go trzyma tez sie objechala a wyczyscilem gniazdo i wbilem bita a i tak ukrecilo, masakra!!
-
tuleje w tylnym wahaczu
śrubę akurat mam bo kiedyś jak brałem łożysko na przód z FAGa to była w pudelku z logiem audi wiec doczekala sie swojego zastosowania, jedynie co to odkręcenie tego wahacza zamówiłem juz tulejki koszt nie jest duży, ściągnę nadkole i będę walczyć, trzymać kciuki
-
tuleje w tylnym wahaczu
pożyczyłem sobie kompresor i klucz pneumatyczny od jutra ciąg dalszy, a orientujesz się czy górny wahacz łatwo odkręcić od sanek i jaka tam tuleja idzie ?
-
tuleje w tylnym wahaczu
Koledzy możne ktoś poradzi, wyciągam zwrotnice z tylu żeby wybić łożysko i mam problem z górnym wahaczem ten na którym jest regulacja zbieżności, nakrętka się odkręciła ale śruba nawet nie drgnie chyba od nowości nie była ruszana i teraz czy jest jakiś sposób na nią czy na tuleje jest wymienna i czy wtedy trzeba odkręcić cały wahacz?
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
czy do skladanych el lusterek mozna wsadzic spodu z ledami z a6, czy lusterko bedzie sie normalnie skladac ?
-
analiza logi 1.8T stage 2
do 1.8T obowiązkowo kompresor w garażu taki urok
-
analiza logi 1.8T stage 2
z używka moze byc roznie jesli masz jakis szrot w okolicy zeby na miejscu podmienic chwila roboty i będziesz wiedział, a zrob tak jak ja kiedys, sciagnij weza co idzie do turbo i zakrec wirnik czy sie kreci czy ma luz itp u mnie pomoglo(opcja padniete turbo) do pierwszego zgaszenia auta, to nic nie kosztuje, a jesli chodzi o przeplywke to bosch niestety cena 350 ja 2 lata temu tyle płaciłem
-
Problem z 1.8T brak mocy
miałem to 2 dni temu, problem nieszczelność w dolocie, logi to podstawa i sprawdzenie szczelności
-
Pytanie o filtr paliwa, ciśnienie oraz pompe
wyciągnij cala listwę z wtryskami tak żeby była w gorze i niech ktos przekręci zapłon moze ktorys wtrysk puszcza i dlatego leci ciśnienie
-
analiza logi 1.8T stage 2
pie%&^#$ piątek 13, opaska pękła i ciśnienie uciekało na jednym sylikonie.
-
analiza logi 1.8T stage 2
kiedyś auto było w automacie wiec mogę śmiało to odłączyć i zaślepić zeby nie leciało tam ciśnienie, jak sprawdzałem szczelność to prócz tego co na zdjęciu to było cicho szczególnie przy turbinie, co myslisz o podpieciu na szybko dv pod kolektor z pominięciem n249, chyba ze zrobiła sie nieszczelność jak wyjechałem z garazu bo dodając gazu to mocno szarplo i mogo sie cos rozczelnic, jutro to sprawdze. albo turbo sie przycina na wirniku ?
-
analiza logi 1.8T stage 2
zrobiła się masakra, pewnie dlatego że dziś piątek 13, wymieniłem ezektor i postanowiłem sprawdzić szczelność, i ucieka powietrze przez takie coś i to dość konkretnie. do czego to jest? rurka idzie od tego do serwa hamulców. Druga rzecz to auto straciło moc i wyskoczył błąd 17705 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!) podmieniłem DV i nic bez zmian, jak sprawdzałem szczelność to ciśnienie jakie wtłoczyłem było niewielkie około 1bara, czy coś się mogło uszkodzić zrobiłem jednego loga tak na szybko http://vaglogi.pl/log-002_115_118_V1HR0.html po prostu masakra !!
-
analiza logi 1.8T stage 2
tak pewnie zrobię, jeszcze wymienię ten ezektor i sprawdzę jeszcze raz szczelność i wtedy zabiorę się za kolektor żeby dostać się do sztangi, jeden pełny obr nakrętki by wystarczył ? a co do spalania przy starej DV korekty były bliskie 0 teraz na nowej u góry się robi troszkę ubogo co prawda rzadko tak jeżdżę żeby wskazówka sięgała czerwonego pola
-
analiza logi 1.8T stage 2
no i zrobiłem logi z odpiętą n75 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum a teraz logi z nową DV i podpiętym zaworkiem n75 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum sprawdziłem też szczelność i na pewno do zrobienia jest ezektor bo z niego ucieka powietrze, kamerką inspekcyjną sprawdziłem turbo przez wykręconą sondę lambdę i wygląda okey, zawór upustowy wygląda że ładnie przylega jedynie wirnik ma na dwóch łopatkach małe uszczerbienia ale nie widać było popękań na muszli
-
analiza logi 1.8T stage 2
no a jaką DV polecacie na alledrogo jest ori za 180zl przez ASO sprzedają więc nie chińczyk końcówka 710P
-
analiza logi 1.8T stage 2
zrobię jutro te logi bo dziś już taka mgła że strach szybciej jeździć, a turbo zrobione w Total Turbo Serwis Lubatówka z 1,5 roku temu nic nie robiłem do tej pory nic nie grzebałem przy sztandze, zrobie logi i sprawdze szczelność dolotu i zostanie DV jako ostanie, zastanawiam się czy nie wyciągnąć DV i sprawdzić czy po wciśnięciu tego zaworku i przetrzymaniu jednego z końców będzie trzymać czy opadnie
-
analiza logi 1.8T stage 2
turbo to hybryda k03, która śmigała do tej pory bez zarzutu, to co zrobić loga z odpiętym n75 a które grupy konkretnie ?
-
analiza logi 1.8T stage 2
odpinałem n75 i auto nie jedzie wiec jest sprawny, szukać dalej nieszczelności ? ewentualnie pada DV bo już chwilkę siedzi u mnie w aucie, tyle że nie ma tego typowego dźwięku źrebaka.
-
analiza logi 1.8T stage 2
dziura załatana i zrobione logi co teraz myślicie czy jest lepiej czy podobnie ? Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
analiza logi 1.8T stage 2
zrobione logi 003+020 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 115+118 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum jest jeszcze jedna rzecz dziś zaglądałem pod spód i znalazłem winowajce albo współwinowajce mam nadzieje że tylko to robiło całe zamieszanie, rura co idzie od Turbo do Intercoolera jest przetarta na wylot przez kostkę napięcia pompy SAI, jakieś 3 lata jej zajęło przetarcie
-
analiza logi 1.8T stage 2
jeśli chodzi o gaz to do regulacji, tak turbo to hybryda a jeśli chodzi o to dobijanie to raczej coś nie tak w aucie, od czego by tu zacząć szukać, chce wymienić odmę na nową, zaworek nad postawą filtra i ten grzybek za pokrywą, postaram się zrobić te logi co pisałeś Łukasz jak najszybciej.
-
analiza logi 1.8T stage 2
Wita kolegów, może ktoś zerknie bo, tak jak by auto śmigało okey, ale czasami wyskoczy błąd z doładowaniem. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum ten ostatni na LPG mam do wymiany zawór od odmy bo rano często wypada zapłon przez 2-5s czy może to mieć wpływ na doładowanie ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
nie mam jak wejść pod auto i sprawdzić jaką mam skrzynie jej oznaczenie, może ktoś będzie wiedzieć, 5b quattro dość krótkie przełożenia, dużo było ich rodzajów? muszę pomyśleć o dyferencjale i jakie oznaczenia by pasowały, teraz siedzi stary dyfer z 5b automatu gdzie przełożenia były długie, mam duże luzy ale żeby bawić się w ich kasowanie chciałbym mieć auto na chodzie, dlatego szukam drugiego na podmianke.