Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miron tyś ze śląska , więc wypad z małoplskich śmiecisz tu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale co on tak manewrował, nie mógł wyjechać z ronda :?: zmieniał pasy co by być pierwszym na wyjeździe z ronda :> zawsze pierwszy :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:53_________________________________________________trzeba było trąbić no glupio , bo wyszlo by ,że trąbie na kogoś innego , na kogo bym chciał ... ,,,, a tak jak mówie..... jechałem VW T5 i bede jezdzil nią chwile , więc pewnie byś mnie nie dostrzegł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale co on tak manewrował, nie mógł wyjechać z ronda :?: zmieniał pasy co by być pierwszym na wyjeździe z ronda :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos poważnie napisać , a tu se jaja robią Ps... tru ogr ostatnio( chyba w czwartek ) widzialem cie jak manewrowales na grzegórzeckim , ale mnie nie dojrzales, poznałes, bo jechałem Vw T5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde piekna sztuka , tylko czemu on ją sprzedaje pablo wiadomo , kto czego szuka , ale zawsze jest moziwosc wyswietlenia tego samochodu , dodatkowo. Wejdź sobie na aukcje motocykli , ktos sprzedaje nsr, alre pisze w aukcji nie cbr, cos tam cos tam , choć tego nie szulkasz to i tak sie wyswietli , ot tyle pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to po to ,by w wyszukiwarce ją znalazło, nawet jakbyś wpisał tdi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema , bylem wczoraj w GK, ale w kinie i nie zdążyłem was odwiedzić , moze uda sie za tydzień.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
auto nie powinno zgasnąć jak ktoś nie umie jeździć , to niech nie jeździ Wiesz w naszym prawie różne cuda się zdarzają , pytam , czy jakiś haczyk jest , chodź sam wątpię , walnąłem w tył , coż moja wina ?? ps... Kto się dzisiaj spoci w GK ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry, boseron jak wstaniesz to pytanko do Ciebie: Jeżeli przede mną na światłach stoi Pani autkiem i nie rusza na zielonym , a ja ruszam i uderzam w jej tył to ewidentnie moja wina ??? Czy da sie coś wynegocjować , bo skoro zielone to powinna jechać ?? Twierdze , że i tak moja wina, ale może jakieś wyjątki.... Na szczęście w nieszczęsciu ;( jechałem VW t5 a nie audiczką
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witka Pany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ZIOMY
-
Opony GISLAVED - szwedzkie zimówki
no w skandynawi to głownie kolce , ale o tych oponach nie slyszalem , wg mnie nie na nasz klimat , u mnie w gorach i tak w 70 % zimy jezdzi sie po asfalcie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam kraków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema wszystkim .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpolsce jest najlepiej , nie narzekajcie hehe , thx
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wnikam... Jutro mam imieniny , ale za granica świeta nie ma, wiec trza pracowac f*ck
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam , nie wszyscy jutro świetują chodż ja powinienem .
- Konkursik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wg mnie lepiej leciec na kato i pozniej gierkowką , ja zawsze tak jezdze do w-wa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od prawej chrzanów , pozniej chyba pablo , i Mad max
-
[ALL] Zimowe opony - 18' - jakie? jak się jeździ?
wg mnie nie sa takie same jak 15 , jezeli chodzi o np o wygrzebanie itp.. ale przy napedzie quattro, mysle , ze spoko, wiec jak skoncze obecne zimowe 16" to na nastepna zime laduje zimowki na letnia felge 18" , [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:41_________________________________________________chyba ze jezdzisz w regionach gdzie snieg jest przez tydzien ,lub , a reszta to czarne drogi i minusowa temp. , to mozna smigac na 18"