Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. marcin j odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Nadwozie i Wnętrze
    O ile się nie myle to w s4 b5 takie grile montowano.
  2. Chyba dużo kaski w nią wpakowałeś, i gratuluje włożonej pracy. Ja nie zdecydowałbym się na taki krok. Wystarczyła by mi poprostu s4. Byłbym happy. Jeszcze raz gratki , bo samochód robi wrażenie.
  3. Troche pośmigasz na tych oponkach, ja kupiłem oponki z takim bieżnikiem zrobiłem 20 tys i jeszcze z 15 - 20 tys zrobie. Ale to też wszystko zależy od stylu jazdy.
  4. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    bratpit, najlepiej jeżdzić jak miron78, :biggrin:
  5. Lepiej jak najszybciej, bo zima i chlopy sypią chemią. Więc nie ma co oszczędzać.
  6. Właśnie poprzeglądaj troche stronke. i w olsztynie coś zmodzisz.
  7. A gdzie jest ta miejscowość Działdowo Jeżeli można spytać. :biggrin:
  8. Powtórze, v tech w Krakowie. Był organizowany wyjazd klubowiczów w grudniu i w styczniu, cene mogę podać na PW.
  9. Też mam założone same sprężyny H&R, i z amorkami jest wszystko w porządku.
  10. Ja mam manual i bez quattro, zrobiony programik w v-tech i teraz jest 180 KM i 360 NM.
  11. Moim zdaniem, lepiej nie psuć tyłka oooo, i nic nie zakładać.
  12. Chciałbym mieć takie fotele w skórze u siebie i ten zderzak z s4 i gril, wypasik masz za...bisty. Oczywiście witam kolejne 2.5 tdi na forum. Gratulation.
  13. Bajerka , no ale chociarz zawiecha -20, i będzie miód, a komfortu nie stracisz.
  14. ładne autko, jeszczefoty srodka bym obejrzał
  15. Mam skrzynie 6 biegową, uważam iż jest super rozwiązaniem. Jadąc sobie delikatnie 160 km/h obroty w granicach 2800-2900. Spalanie mniejsze.Wyższe prędkości przy niższych obrotach w porównaniu z 5 biegową skrzynią. Moim zdaiem lepiej jest wybrać autko z 6 biegową skrzynią, i widzę że użytkownicy tego rozwiązania mają podobne zdanie.
  16. A i w zimie nie dobrze , bo sól się dostaje w zakamarki, a tak zawsze jakaś ochrona.Warto też wspomnieć o kunach , które mogą wiele szkody zrobić przegryzając co nieco.
  17. to hhacek, stawia , bo ma więcej do pokonania
  18. Co tam w oooo tyle km to bajka, ja 3 razy w miesiącu jeżdze do Szwecji niunią, mam troche mniej , bo ok 1500km, i jak wypadnie, że bede w Szwecji to 24 godziny zaś w niuni spędze jadąc na zlot. hhacek, szerokiej drogi.
  19. RS4, " boo to piękne auta są" Cudo
  20. Hugo, poproszę brate żeby wpłacił kaske, bo pomyliłem hasła na koncie i czekam na odblokakowanie. Pozdr. [ Dodano: 28-01-2007, 11:23 ] Hugo, właśnie kaska poszła na inteligo.
  21. Najlepiej w zimie nie zaciągać ręcznego i nie powinno być problemów, chyba że jakieś jazdy bokiem, to wtedy ewentualnie.
  22. ,stacyjka, to może być dla niektórych absurdem, ale u ojca w VW Sharanie to było przyczyną .
  23. Pomiar bez normy, więc z nortmą DIN 70020 troszkę mniej koników będzie i niutków też. Gdyby tak mocno nie opadało to bajka.
  24. Zobacze jak spiszą się moje "miszelinki" maxi ice tej zimy, nie są już pierwszej nowosci. :one:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.