Treść opublikowana przez marcin j
-
Grile
O ile się nie myle to w s4 b5 takie grile montowano.
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
Chyba dużo kaski w nią wpakowałeś, i gratuluje włożonej pracy. Ja nie zdecydowałbym się na taki krok. Wystarczyła by mi poprostu s4. Byłbym happy. Jeszcze raz gratki , bo samochód robi wrażenie.
-
MICHELIN Pilot Primacy
Troche pośmigasz na tych oponkach, ja kupiłem oponki z takim bieżnikiem zrobiłem 20 tys i jeszcze z 15 - 20 tys zrobie. Ale to też wszystko zależy od stylu jazdy.
-
[B5 99->] podgrzewanie kierownicy
bratpit, najlepiej jeżdzić jak miron78, :biggrin:
-
[ALL] głębokie rysy...
Lepiej jak najszybciej, bo zima i chlopy sypią chemią. Więc nie ma co oszczędzać.
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
Właśnie poprzeglądaj troche stronke. i w olsztynie coś zmodzisz.
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
A gdzie jest ta miejscowość Działdowo Jeżeli można spytać. :biggrin:
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
Powtórze, v tech w Krakowie. Był organizowany wyjazd klubowiczów w grudniu i w styczniu, cene mogę podać na PW.
-
Jak obnizyc A4 ????
Też mam założone same sprężyny H&R, i z amorkami jest wszystko w porządku.
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
Ja mam manual i bez quattro, zrobiony programik w v-tech i teraz jest 180 KM i 360 NM.
-
RIEGER do B5 najlepszy i najładniejszy SAM OCEń !
Moim zdaniem, lepiej nie psuć tyłka oooo, i nic nie zakładać.
-
[B5 2.5TDI] Moje QUATTRO - AVANT
Chciałbym mieć takie fotele w skórze u siebie i ten zderzak z s4 i gril, wypasik masz za...bisty. Oczywiście witam kolejne 2.5 tdi na forum. Gratulation.
-
Zdjęcia mojego Avanta:-)
Bajerka , no ale chociarz zawiecha -20, i będzie miód, a komfortu nie stracisz.
-
[B5 1.6] SUPER AUTKO!!
ładne autko, jeszczefoty srodka bym obejrzał
-
5 czy 6 biegów
Mam skrzynie 6 biegową, uważam iż jest super rozwiązaniem. Jadąc sobie delikatnie 160 km/h obroty w granicach 2800-2900. Spalanie mniejsze.Wyższe prędkości przy niższych obrotach w porównaniu z 5 biegową skrzynią. Moim zdaiem lepiej jest wybrać autko z 6 biegową skrzynią, i widzę że użytkownicy tego rozwiązania mają podobne zdanie.
-
Oslona pod silnik
A i w zimie nie dobrze , bo sól się dostaje w zakamarki, a tak zawsze jakaś ochrona.Warto też wspomnieć o kunach , które mogą wiele szkody zrobić przegryzając co nieco.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
to hhacek, stawia , bo ma więcej do pokonania
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Co tam w oooo tyle km to bajka, ja 3 razy w miesiącu jeżdze do Szwecji niunią, mam troche mniej , bo ok 1500km, i jak wypadnie, że bede w Szwecji to 24 godziny zaś w niuni spędze jadąc na zlot. hhacek, szerokiej drogi.
-
[RS4] Moja Czworka...
RS4, " boo to piękne auta są" Cudo
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Hugo, poproszę brate żeby wpłacił kaske, bo pomyliłem hasła na koncie i czekam na odblokakowanie. Pozdr. [ Dodano: 28-01-2007, 11:23 ] Hugo, właśnie kaska poszła na inteligo.
-
[B6 AVJ] Ręczny hamuje z rana po mrozie...
Najlepiej w zimie nie zaciągać ręcznego i nie powinno być problemów, chyba że jakieś jazdy bokiem, to wtedy ewentualnie.
-
URODZIŁA MI SIę CÓRECZKA - Jestem tatuśkiem ;)
Gratulacje. :one: :564:
-
[B5 1Z] problemy z uruchomieniem "na dotyk"
,stacyjka, to może być dla niektórych absurdem, ale u ojca w VW Sharanie to było przyczyną .
-
Chip z Allegro - Wykres (AFN)
Pomiar bez normy, więc z nortmą DIN 70020 troszkę mniej koników będzie i niutków też. Gdyby tak mocno nie opadało to bajka.
-
Polecane opony zimowe
Zobacze jak spiszą się moje "miszelinki" maxi ice tej zimy, nie są już pierwszej nowosci. :one: