Treść opublikowana przez Kocky
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie może być... i 18 i inna także
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O której jutro się spotykamy? Miejsce to pod salonem Gajosa Przemek zaproponował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja muszę znaleźć chwilę czasu i "firmowe" ramki założyć Paczka z naklejkami w poniedziałek została wysłana, więc jest jeszcze szansa, że do soboty dojdą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeszcze nie mam czekam kalendarzyki od Prezesa szły prawie 2 tygodnie mam nadzieję, że tym razem będzie szybciej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi także pasuje... nawet tym razem godzinowo się dostosuję
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakiś spot w tym tygodniu? (i tak pewnie wyjdzie jakiś spontan - bo najlepiej wychodzą takie spoty )
-
jak sciagnac obudowe z nokii 6280???
jak kiedyś musiałem zmienić to korzystałem z: http://www.instructables.com/id/Nokia-6280-display-cover-removal-for-dust-cleaning/#
-
prosze o klikniecie w link.
Mi 7 zabrał
-
[B5 ADR] Poszukuję kogoś z VAGiem kto pomoże [Kłobuck/Częstochowa]
Proponuję poczytać o netykiecie: np tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta ale proponuję inne linki wyszukane w googlach Pisanie dużymi literami oznacza krzyk.
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
Opinia rzeczoznawcy i będzie wiadomo czy pojazd jest dokładnie zgodny z nieprzekładanym. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystko zostało zrobione tak jak powinno być w aucie z kontynentu (duże koszty = nieopłacalność takiego czynu). A wtedy wg. mnie to już nie jest pełnowartościowy pojazd. Inna sprawa jak wygląda umowa K-S auta. To, że auto ma przegląd techniczny zrobiony w tym naszym pięknym kraju nie ma dla mnie żadnego znaczenia - każdy wie, że można mieć pieczątkę w dowodzie bez kontroli pojazdu... znam przypadki, że nawet bez oglądania. (nie twierdzę, że jest tak w przypadku tego samochodu).
-
B6 AWX jak to możliwe
to jest właśnie przykład na to, żeby sprawdzać ceny części w różnych sklepach i nie skreślać z miejsca ASO jako jedną z możliwości
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
lepiej to wiedzieć co się kupuje... w tym przypadku ewidentnie zatajono ważny aspekt stanu technicznego pojazdu... wg mnie oddać poprzedniemu właścicielowi a jak nie chce to jednak droga sądowa
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
na jakiej zasadziebo to mój pierwszy zakup Ukrycie stanu auta? To chyba jedyne co mi do głowy przychodzi... a jakie papiery dostałeś do auta? Nie było niczego mówiącego o tym, gdzie poprzedni właściciel go kupił?
-
[ALL]Jak sprawdzic ile spala audi A4 b6 na 100km?
Nawet jak masz pełną wersję kompa to policz jak wyżej i porównaj jak wynik się ma do wskazań przez komputer. Komp może również przekłamywać. Za pomocą VAG'a można poprawić dokładność wskazania w jakiejś tolerancji (chyba 15% - poprawcie mnie jak się tu mylę). Ale żeby wiedzieć w którą stronę ewentualnie trzeba poprawić to należy samemu policzyć.
-
[ALL B5] pomóżcie w zakupie felg
Felgi żadna rewelacja... więcej cierpliwości a na pewno znajdziesz coś ciekawego w założonej cenie
-
[ALL] Srebrne A3 2.0TDI Ma1ika :)
Ładna A3 Zmiany obiecujące
-
Niemcy czy Hiszpania.Obstawiamy wynik
Hiszpania 3:2
-
[ALL B7] Poradźcie jakie felgi wybrać...
wg mnie najładniejsze z felg warto się pojawiać na spotach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:oklaski: dobrze gada - wódki mu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to chyba nie mam sie po co pokazywać.... bo naklejek nie mam jeszcze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok. to do zobaczenia mogę być chwilę po 20
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w którym miejscu na skwerze? (dawno tam nie byłem)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a w Gda nie padało jeszcze dziś :> daleko trochę na skwer może będę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dla mnie może być... godzina coś ok 20 a miejsce to chyba jakieś zadaszone... padać ma tylko jak pozostali?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakoś chęci na spotowanie się chyba skończyły. Znajdziemy jakiś termin, który wszystkim będzie pasował??