Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. znajdziesz od B6? na allegro można znaleźć instrukcje do B6 za 75 zł - jak dla mnie cena ok
  2. Wg mnie najlepsze z tych to RS6
  3. Nic dziwnego... tam nikt nie chwali się swoim autem
  4. :oklaski: i czekamy na zdjęcia
  5. właśnie z powodu pogody spoty będą na matarni bo tam jest parking podziemny ale bez przesady... może się spotkamy a nie pogubimy tam
  6. Temat ostatnio pojawia się często. proponuję skorzystać z opcji np tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_mala_nawigacja-t50785.0.html Jeżeli chodzi o instrukcję to nie spotkałem się z takową w języku polskim. Korzystam z niej na tyle co mi potrzebna i co sam wypróbowałem - zresztą po zmianie języka na angielski jest to o wiele łatwiejsze
  7. No tak jak ustaliliśmy, na końcu parkingu to ja jeszcze proponuję kontakt na cd na kanale 23 - żebyśmy jak coś się znaleźli
  8. Jaka to nawigacja? Duża czy mała (mała to ta między zegarami). Mapy Polski są na płytach cd - jaka płyta to już w zależności, którą wersję navi posiadasz. Język nawigacji jest również kwestią zależną od sprzętu, a komendy można bez problemu ustawić w języku polskim.
  9. wg mnie również opcja 2 jest
  10. Oferty możesz znaleźć na allegro: http://www.allegro.pl/search.php?string=teleatlas+dx&sourceid=Mozilla-search Najnowsza wersja to Teleatlas Polska/Czechy 2008/2009 DX
  11. W okolicach kontrolki airbar'a są trzy w żółtym kolorze: 1. po lewej stronie - elektronika silnika 2. po prawej stronie - elektroniczny immobiliser 3. na dole - kontrolka esp
  12. Moja E65 zazwyczaj współpracuje z BT. Zazwyczaj, gdyż czasami coś nie gra i trzeba zresetować telefon. Również jak Cuber nie mam możliwości przeglądania książki telefonicznej pomimo włączonej opcji "Zdalny tryb SIM", która wg Nokii umożliwia to.
  13. Ja mam 4.1 lub 4.2 (nie pamiętam dokładnie) Płyty DX będą działały. Szukaj Teleatlas Polska/Czechy 2008/2009 DX Najnowsza wersja i najbardziej dokładna.
  14. W BNS 4 wystarczy ustawić jako język English metric i jest polski lektor... Przynajmniej u mnie był zarówno w 07/08 jak i 08/09
  15. Proponuję spotkać się dziś pod Gajosem a najwyżej tam zdecydujemy o zmianie miejsca
  16. Do tej navi są płyty z mapami Polski. Można je kupić np na allegro.pl: http://www.allegro.pl/search.php?string=teleatlas+dx&sourceid=Mozilla-search
  17. Kiedyś padła propozycja parking w centrum handlowym Matarnia. Można tam się przenieść ze spotami. Ja na kręgle się nie piszę
  18. Półka po lewej stronie od kierownicy. Johnny II tam powinien się zmieścić. Ja osobiście wożę pod podłokietnikiem położonego na boku - jak na razie mi to wystarcza. Proponuję użyć opcji temat już był poruszany
  19. Można zmienić język na angielski za pomocą vag'a - sposób opisywany na forum. Komend nie pamiętam, ale po tym "sprehe commando" po jakimś czasie będą wymienione.
  20. Trzeba sprawdzić działanie opcji http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_potrzebuje_opis_bezpiecznikow_pilnie-t17347.0.html
  21. Kocky odpowiedział(a) na Bieniek temat w 1.9TDI
    Program do wyszukiwania części zamiennych dla aut z grupy VW (VW, Audi, Seat itp). Podaje numery części zamiennych, które identyfikują je. Jak udasz się do serwisu autoryzowanego to tam właśnie tego programu używają.
  22. Dokladnie... trzeba z wyczuciem odkręcać śrubkę nie trzeba jej wykręcać do końca. Lampa trzyma się na dwóch bolcach od strony boku auta. Trochę wyczucia i bez problemu można zdemontować.
  23. Kocky odpowiedział(a) na Bieniek temat w 1.9TDI
    Zapewne numer nadwozia + ETKA jest alternatywą do demontażu obecnych
  24. Pewnie... dobry obiektyw + statyw + cierpliwość fotografowanych
  25. Może masz navi BNS - masz może kolorowy wyświetlacz między zegarami? Czytnik do tej navi jest w schowku po lewej stronie w bagażniku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.