Treść opublikowana przez Kocky
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy na spoty trójmiejskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A RS'a 4 i pół już przyszykowałeś?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy na spota!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tu są wszystkie informacje: http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zapraszamy a spoty trójmiejskie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Kocky + Dorota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bo Przemasa też wieki nie było... razem się zmówiliście czy co??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum i na spotach - więcej info tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
955
-
[B6 AVF] Ustawienia FIS
Dokładnie - komputer pokazuje 2:00, 4:00 itp po odpowiednio 2, 4 itp godz jazdy. Po dwóch godz należy zrobić przerwę ok 10 - 15 min (kluczyk musi być wyjęty ze stacyjki) można również skasować wyświetlanie wartości przyciskiem, jednak po upływie kolejnych 2 godzin pojawi się np 4:00 itp.
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
Musisz wyjąć całą lampę. Jak otworzysz bagażnik to masz zaślepkę za którą jest śruba - wykręcasz tą śrubę (nie ma potrzeby całkowitego wykręcenia bo wpadnie i nie będziesz mógł jej wyjąć). Lampa trzyma się na dwóch bolcach na przeciwnej stronie niż wspomniana śruba. Wyciągasz lampę wymieniasz co trzeba i montujesz ponownie. Ot cała operacja wymiany żarówki w tylnych światłach
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Pierwszy mi się nie podoba wygląda jak jakaś uszczelka przyklejona na klapę bagażnika Już drugi lepszy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
Wzór super - ciekawe jak jakość wykonania felgi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum i na spotach - więcej info tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy na spoty trójmiejskie. Więcej info tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
-
[ALL] 1 KLIKNIĘCIE = 1 CZEKOLADA DLA DZIECKA - zostań Mikołajem
Poszło
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Dla mnie zdecydowanie lepiej bez tego spoilera zresztą jak dla mnie to jakiś dziwny ten spoiler - wg mnie nic nie dodaje do wyglądu auta
-
[ALL B6] Wymiana żarówek mijania
Ja też nie dałem rady wymienić bez demontażu lampy zresztą przydało się wyciągnięcie bo miałem popękane zaczepy reflektora to od razu naprawiłem. Bo firma musi z czegoś żyć - nie sztuka sprzedać komuś samochód sztuką jest żeby nabywca wracał na serwis (tam się dopiero zarabia kasę)
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
Poszło