Treść opublikowana przez Kocky
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Proponuję zadać pytanie w odpowiednim dziale: http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio-b9.0/ Ten wątek jest tylko do przywitania się
-
[ALL B5] Które felgi wybrać ?
Jak dla mnie ostatnie jakie podałeś będą
-
[ALL B7] Fabryczny bluetooth
W tej wiadomości był link do zweryfikowanych telefonów: http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_a_symbian-t51001.0.html;msg548005#msg548005
-
[ALL B7] Fabryczny bluetooth
Był poruszany nieraz temat moduł bluetooth Audi + telefon z Symbianem i jest z tym różnie. Ja mam e65 i nie mogę wejść do kontaktów zapisanych na karcie sim. Użyj szukajki.
-
[ALL B7] 19-stki, które wybrać ?
do czarnego wg mnie felgi z drugiego linku będą
-
Wrażenia po Transporterze 3.
Transporter zawsze był bajką ale trzecia część jak dla mnie jest już przesadzona. Mam nadzieję, że czwartej już nie będzie
-
ksiażka obsługi(sam naprawiam) do A4 B6 2.0 FSI SE PROSZE POMOCY!
Książka z serii "sam naprawiam" do B6 w języki polskim nie została wydana
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew:
-
[B7 BPW] Po przytrzymaniu check zapalilo sie na wyswietlaczu w kółeczku 1km/h :)
Ostrzeżenie o przekroczeniu ustawionej prędkości... jak przytrzymasz przycisk "check" to zapamiętujesz prędkość z jaką jedziesz i jak ją przekroczysz to jest znaczek i sygnał. Sygnał jest w momencie przekroczenia, natomiast znak na wyświetlaczu jest cały czas jak jedziesz z prędkością większą niż ustawiona. Jest to tzw pierwsze ustawienie prędkości. Można to wyłączyć również poprzez przytrzymanie "check" U mnie jest jeszcze z numerem 2 - które ustawia się w menu komputera pokładowego.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niezłe auto... dawaj nią na testy
-
[ALL] AUDI A4 B6 1.9tdi 131PS vs Opel Vectra (C) 2,2DTI 125PS
chyba mało osób na tym forum odpowie, że vectra lepsza Ja jakoś nie mam wątpliwości:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty w trójmieście
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [B6 AWX] Drgania przy dużej prędkości
Może wystarczy jak obejrzysz koła - czy felga nieuszkodzona, a może na oponie coś się pojawiło, później kontrola wyważenia- [ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Podstawa to dobry akumulator i świece żarowe. Przy temp poniżej -15 odpalił za pierwszym razem.... Czas grzania świec - max 10 sekund- [B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
Można w ASO kupić zestaw naprawczy do mocowania górnego przednich lamp. Cena ok 75 zł (zarówno do B6 i B7 były w takiej cenie)- [ALL B6] Jakie felgi do tej A4?
W tym wątku możesz podpatrzeć felgi na autach użytkowników: http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.0.html- [B5 ARG] ABS - dziwna sprawa
Bez podpięcia vaga i ujawnienia wyników kontroli to ciężko nam będzie wywróżyć :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie przygotował się- [ALL B5] A4 B5 z przodem od B7
Prawie jak Twoj rs 4 i 1/2 :polew: widać podobieństwa... chyba mam jeszcze gdzieś fotki tego rs 4 i 1/2 :polew:- [ALL B5] A4 B5 z przodem od B7
Wg mnie jest to przykład jak można popsuć ładny model B5 - Nowicjusz - wątek powitalny