Treść opublikowana przez Kocky
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
[ALL B7] Montaż ori czujników cofania
Mam czujniki cofania ori i jest jedynie w nich dźwięk. Mi zdecydowanie wystarcza bo i tak patrzę do tyłu jak cofam i nie patrzyłbym na wskaźnik. Zresztą czujniki to przydatna rzecz i szybko się człowiek przyzwyczaja
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Średnie spalanie z ostatnich 1120km to 5,8 l/100 km przy średniej prędkości 56km/h Jednakże dzisiejsza poranna jazda w korkach - 14 l/100 km przy średniej prędkości 8km/h
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
Wg mnie najlepsza to opcja 1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B7 BRE] Co to za nawigacja ?
Navi między zegarami to BNS versja 4. Można bez problem znaleźć mapy do niej - Blaupunkt Teleatlas DX Polska/Czechy 2008/2009 to ostatnia wersja. W mojej B6 nie trzeba było nic rozkodować - nowa mapa do czytnika i działa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
[ALL] CO OZNACZA TEN KOMUNIKAT na wyświetlaczu????
Zaraz wyjdzie OT... Masz przyciski menu koło hamulca ręcznego? Ja mam małą navi i tam zmienia się ustawienia kompa pokładowego a w tym m.in. języka komputera. Ja nie masz to pewnie pozostaje jedynie podłączenie vag'a.
-
[ALL] CO OZNACZA TEN KOMUNIKAT na wyświetlaczu????
Miałem kiedyś podobną sytuację z tym, że chodziło o prawe światło pozycyjne z przodu. Też raz świeciła a raz nie - zależnie od jakości drogi po, której jechałem Jednakże, po kilku dniach i tak się przepaliła na dobre. Może jest u Ciebie podobna sytuacja Jak pokazała się kontrolka od światła tylnego to wystarczyło jedynie styki oczyścić i problem usunięty. To dla mnie będzie znaczne ułatwienie
-
[ALL] CO OZNACZA TEN KOMUNIKAT na wyświetlaczu????
A świecą się wszystkie?
-
[ALL] CO OZNACZA TEN KOMUNIKAT na wyświetlaczu????
pozostaje kwestia rozszyfrowania która dokładnie - wydaje mi się ze któraś z przednich
-
[ALL B6] Instrukcja obsługi A4 B6
Wersję drukowaną bez problemów znajdziesz na allegro. Chodzą po jakieś 70 zł. Jest na forum wątek odnośnie skanowania instrukcji do B6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B6 AWX] Jak sie dostać do żarówek w lampie tylnej ?
Odgrzałeś jakiś stary wątek. Były już następne w tym temacie. Jest w nich napisane, że nie trzeba wykręcać tej śrubki do końca. Kilka jej obrotów wystarczy do bezproblemowego wyjęcia lampy. I nie ma problemów z szukaniem lub wyciąganiem śrubki jak wpadnie za osłonę.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Jak poczytasz forum to zapewne znajdziesz odpowiedzi na swoje wątpliwości tak więc zapraszam do lektury
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam do uczestnictwa w spotach w Twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
Ile jest warta.... ?
Zawsze ciężko będzie "odzyskać" zainwestowane w samochód pieniądze przy odsprzedaży. Jedyna opcja wtedy to duża doza cierpliwości: zarówno w czekaniu na kupca jak i słuchaniu "eee Panie za drogo... taką to można za 6 tyś taniej kupić". Musi być kupiec, który mówiąc krótko doceni dotychczasową pracę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z drugiej strony każdy szuka auta z małym przebiegiem, dziesiątego w rodzinie i użytkowanego jedynie w niedzielę - a przecież tylko takie są w PL
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak tak dalej będzie to będziemy wino do Francji eksportować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Auto ma atrakcyjny wygląd. Przez 4 lata zrobione 147 tys km a przez ostatni rok tylko 17 tyś. Pomijam przebieg, który często w ogłoszeniach się pojawia. Xenony ma ewidentnie nie są ori. Twierdzisz, że ogłoszenie jest od dwóch miesięcy (wydaje mi się, że ktoś się pytał na forum o to auto) - coś długo. Ciekawe ile osób już je obejrzało i czemu nikt nie kupił
-
Kradzież Nawigacji!
Tak się zastanawiam po co ADAC awaryjne otwieranie aut? Czy jeżeli takie klucze (wg mnie nie bardzo) istnieją to jaki ma w tym interes producent dawania takich kluczy innym firmom??