Treść opublikowana przez Kocky
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Nie będę wyjątkiem jak to napiszę: te lampy co pokazałeś wg mnie popsują wygląd Twojego auta. Rzeczywiście poliftowe lampy są zdecydowanie lepsze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B6 AWX] Problem z Cd
Próbowałeś przeczyścić laser?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zachęcamy do aktywnego udziału na forum i na spotach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy na spoty trójmiejskie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mogę być dziś chwilę później.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie nie, bo postawił go z boku. Przestawiał go w kąt jak jeszcze był przed rezaniem - później już nie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pewnie gdzieś jakieś macie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oby była chociaż połowa tej 50-tki ludków
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL] felgi oz
Dobra i znana firma - tylko żebyś na jakieś podróby nie trafił
-
[B5 AVV] Proszę o analizę błędów
17824 - http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41611.0.html;msg464399;highlight=17924#msg464399 18001 - http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t38523.0.html;msg440729;highlight=18001#msg440729 17834 - http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21596.0.html;msg251466;highlight=17834#msg251466 Może tu znajdziesz wskazówki
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
To do takich można było dokupić ubezpieczenie - to chyba najszybciej zrobisz w jeden dzień. Ja na tłumaczenie czekałem dwa dni - jak już wszystko było to zarejestrowanie odbyło się dosłownie w 4 godziny
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
Nie napisałeś na jakich blachach masz auto (niemieckie wywozowe?). Jeżeli tak to jeszcze w kwietniu tego roku do tych tablic można było kupić w PL ubezpieczenie - chyba PZU coś takiego oferowało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam forumowicza z okolic moich rodzinnych stron Spota trzeba tam zorganizować!