Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. Na zdjęcia to trzeba się ugadać któregoś dnia w dzień... bo teraz w czasie spotów to noc już jest
  2. W razie jakbyś znalazł to aby sparować tel z zestawem to pin jest 1234. U mnie zestaw ma nazwę Audi UHV 7129
  3. Akurat ok 20.40 byliśmy w drodze na gokarty - http://www.kartcenter.pl A spoty są w opisanym przez Ciebie miejscu.
  4. Niedawno zmieniłem też na takowe i jak na razie zero problemów. Również mogę polecić
  5. Miałem się poprawić po zeszłej środzie więc dziś będę
  6. Również polecam opony Dunlop SP Sport. Właśnie jedne skończyły żywot w mojej A4 (po zakupie zrobiłem na nich jakies 13 tys km). Na następny sezon będę musiał kupić nowe i jest to poważny kandydat.
  7. Przyjedź to zobaczysz w najbliższą środę też jest spot
  8. Ja również wybrałbym alu zresztą tak zrobiłem - tzn obecne 16 alu zostawiłem sobie na zimę a na lato kupię jakieś nowe 17 cali
  9. Środa aktualna jest cały czas. A co do Cieplejszego miejsca to trzeba rzeczywiście się zastanowić
  10. Jest potrzebna zmieniarka dvd. Czytnik dvd jest chyba jedynie do odtwarzania map.
  11. Pisząc o języku polskim miałem na myśli polonizację całej navi. Do ustawienia lektora wystarczy wybranie English metric jako języka komunikatów. Z drugiej strony jak dla mnie jak jest język angielski w fis i navi to jest
  12. Kolorowa navi między zegarami to o ile się nie mylę ma symbol BNS 4.0. Jeżeli chodzi o mapy to plyty DX, które działają również na Audi Navigation Plus czyli RNS-D Języka polskiego to o ile się orientuję nie można ustawić/wgrać.
  13. Zdjęcie Audi Navigation Plus RNS-D znajdziesz np tu: http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio-b9.0/ a zdjęcie RNS-E np tu: http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
  14. mnie również dziś nie będzie poprawię się za tydzień
  15. Mi dziś ciężko obiecać ale będę się bardzo starał być ok 18 - 18.30. Jeżeli chodzi o godzinę to szanse się zwiększają jak spot będzie bliżej gdańska i będzie mniej przeciskania się w marnych do tego godzinach
  16. polecam użyć opcji wątki o rns i bluetooth: http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html Szczególnie ten drugi przydatny Tobie będzie
  17. 1. kolorowy wyświetlacz między zegarami 2. koło hamulca ręcznego pokrętło i przyciski do obsługi navi 3. w bagażniku po lewej stronie zamykany schowek, w którym jest czytnik płyt z mapami do navi
  18. Za jakiś czas chciałbym mieć podobne zdanie. Niedawno kupiłem takowe. Pod uwagę brałem jeszcze Goodyear'y wymienione w pkt 1.
  19. ja uważam, że jeszcze jest za wcześnie na zakupy... Do momentu, kiedy w każdych wiadomościach (obojętnie czy w tv, radiu czy prasie) co chwilę pojawiają się obok siebie słowa kryzys i rynek finansowy - indeksy giełdowe będą spadały. A najgorsze jest to, że samo się nakręca: ludzie widzą, że kasa ulokowana w TFI się kurczy to sprzedają jednostki - więc TFI musi zamykać pozycje. Następni widzą, że znowu jest czerwono więc też już nie wytrzymują i chcą sprzedawać. Skoro więcej jest sprzedających niż kupujących to ceny lecą w dół. Jedna z zasad grania na giełdzie: graj takimi pieniędzmi, które możesz stracić
  20. jest już na pewno jeden temat o nadajnikach fm na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/transimiter_car_audio_ma_ktos_doswiadczenie-t38059.0.html Jak nie jesteś audiofilem propozycja może być warta rozpatrzenia. Więcej w wątku
  21. Ja również mam nawigacje ale nie mam zmieniarki w schowku... jako, że mam concert'a to audio cd odtwarza jedynie radio... u Ciebie pozostaje albo wymiana radia albo zakup zmieniarki - w każdym razie czytnik w bagażniku jest jedynie do nawigacji
  22. Moja propozycja to intek miałem okazje się nim pobawić trochę. Niezła jakość wykonania, rozmów i łatwa adaptacja do samochodu - posiada w komplecie przejściówkę do podłączenia w aucie (zewnętrzna antena + zasilanie z zapalniczki). Z tego co czytałem w necie to radio zebrało pozytywne opinie od użytkowników i testerów.
  23. czytnik mam do nawigacji jest połączony z radiem? w jak sama nazwa wskazuje jest on do nawigacji... płyty cd z mapami w systemie to on DX odczytuje ale wg z radiem nie ma on nic wspólnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.