Treść opublikowana przez Kocky
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na zdjęcia to trzeba się ugadać któregoś dnia w dzień... bo teraz w czasie spotów to noc już jest
-
[B7 BVG]telefon
W razie jakbyś znalazł to aby sparować tel z zestawem to pin jest 1234. U mnie zestaw ma nazwę Audi UHV 7129
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Akurat ok 20.40 byliśmy w drodze na gokarty - http://www.kartcenter.pl A spoty są w opisanym przez Ciebie miejscu.- [ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
Niedawno zmieniłem też na takowe i jak na razie zero problemów. Również mogę polecić- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Miałem się poprawić po zeszłej środzie więc dziś będę- [ALL] co sądzicie o DUNLOP SP SPORT 9000
Również polecam opony Dunlop SP Sport. Właśnie jedne skończyły żywot w mojej A4 (po zakupie zrobiłem na nich jakies 13 tys km). Na następny sezon będę musiał kupić nowe i jest to poważny kandydat.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przyjedź to zobaczysz w najbliższą środę też jest spot- [B7 BRE] Co lepiej na zime?
Ja również wybrałbym alu zresztą tak zrobiłem - tzn obecne 16 alu zostawiłem sobie na zimę a na lato kupię jakieś nowe 17 cali- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Środa aktualna jest cały czas. A co do Cieplejszego miejsca to trzeba rzeczywiście się zastanowić- [B6 AVF] Problem z odtwarzaniem DVD w NAVI
Jest potrzebna zmieniarka dvd. Czytnik dvd jest chyba jedynie do odtwarzania map.- [ALL B6] navi plus
Pisząc o języku polskim miałem na myśli polonizację całej navi. Do ustawienia lektora wystarczy wybranie English metric jako języka komunikatów. Z drugiej strony jak dla mnie jak jest język angielski w fis i navi to jest- [ALL B6] navi plus
Kolorowa navi między zegarami to o ile się nie mylę ma symbol BNS 4.0. Jeżeli chodzi o mapy to plyty DX, które działają również na Audi Navigation Plus czyli RNS-D Języka polskiego to o ile się orientuję nie można ustawić/wgrać.- [ALL B6] navi plus
Zdjęcie Audi Navigation Plus RNS-D znajdziesz np tu: http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio-b9.0/ a zdjęcie RNS-E np tu: http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie również dziś nie będzie poprawię się za tydzień- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi dziś ciężko obiecać ale będę się bardzo starał być ok 18 - 18.30. Jeżeli chodzi o godzinę to szanse się zwiększają jak spot będzie bliżej gdańska i będzie mniej przeciskania się w marnych do tego godzinach- [ALL] NAvi RNS-E i telefon
polecam użyć opcji wątki o rns i bluetooth: http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html Szczególnie ten drugi przydatny Tobie będzie- [B6 BKE] Jak rozpoznać czy w A4 jest "mała" nawigacja?
1. kolorowy wyświetlacz między zegarami 2. koło hamulca ręcznego pokrętło i przyciski do obsługi navi 3. w bagażniku po lewej stronie zamykany schowek, w którym jest czytnik płyt z mapami do navi- [ALL B5] GY UG7+ vs CONTI WC TS 830 vs DUNLOP SP W S 3D
Za jakiś czas chciałbym mieć podobne zdanie. Niedawno kupiłem takowe. Pod uwagę brałem jeszcze Goodyear'y wymienione w pkt 1.- Inwestowanie na GPW
ja uważam, że jeszcze jest za wcześnie na zakupy... Do momentu, kiedy w każdych wiadomościach (obojętnie czy w tv, radiu czy prasie) co chwilę pojawiają się obok siebie słowa kryzys i rynek finansowy - indeksy giełdowe będą spadały. A najgorsze jest to, że samo się nakręca: ludzie widzą, że kasa ulokowana w TFI się kurczy to sprzedają jednostki - więc TFI musi zamykać pozycje. Następni widzą, że znowu jest czerwono więc też już nie wytrzymują i chcą sprzedawać. Skoro więcej jest sprzedających niż kupujących to ceny lecą w dół. Jedna z zasad grania na giełdzie: graj takimi pieniędzmi, które możesz stracić- [ALL B6] B6 Avant - Audi Navigation vs Audio-CD
jest już na pewno jeden temat o nadajnikach fm na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/transimiter_car_audio_ma_ktos_doswiadczenie-t38059.0.html Jak nie jesteś audiofilem propozycja może być warta rozpatrzenia. Więcej w wątku- [ALL B6] B6 Avant - Audi Navigation vs Audio-CD
Ja również mam nawigacje ale nie mam zmieniarki w schowku... jako, że mam concert'a to audio cd odtwarza jedynie radio... u Ciebie pozostaje albo wymiana radia albo zakup zmieniarki - w każdym razie czytnik w bagażniku jest jedynie do nawigacji- [ALL] CB radio ręczniak - które ??
Moja propozycja to intek miałem okazje się nim pobawić trochę. Niezła jakość wykonania, rozmów i łatwa adaptacja do samochodu - posiada w komplecie przejściówkę do podłączenia w aucie (zewnętrzna antena + zasilanie z zapalniczki). Z tego co czytałem w necie to radio zebrało pozytywne opinie od użytkowników i testerów.- [ALL B6] B6 Avant - Audi Navigation vs Audio-CD
czytnik mam do nawigacji jest połączony z radiem? w jak sama nazwa wskazuje jest on do nawigacji... płyty cd z mapami w systemie to on DX odczytuje ale wg z radiem nie ma on nic wspólnego- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
ode mnie również - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia