Treść opublikowana przez Kocky
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
Pomysł szalony i nieźle kosztowny... ale wykonanie niezłe
-
[B6 AVF] Zapalniczka
W moim roczniku 2004 zapalniczka się chowa
-
[All B5] czy warto zaryzykowac zakup tanich opon 16?
Ja jestem zdania, że oszczędność na oponach może być pozorna... do momentu uszkodzenia auta, które może być spowodowane właśnie brak przyczepności. Lepiej zainwestować w dobre opony niż później tego żałować.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może spot jakiś w tym tygodniu? Są chętni?
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Z tego co ja się orientuję to tak: radia produkowane są przez tą samą firmę - uniden to marka znana w USA a president jest marka na resztę świata. Zewnętrznie radia się nie różnią ale różnice mogą być w podzespołach, z których są zrobione.
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Z tych dwóch linków co podałeś wybrałbym Unidena szczególnie jak nie będziesz przejmował się sprawą homologacji. Sam zdecydowałem się na President JohnnyII (trochę przez homologację U520, a bardziej dla ASC) ale niestety to już inna półka cenowa.
-
[B5 AFN] Szukam
Sprawdzałeś tu: http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie-b39.0/ ??
-
[B6 BFC] AUDI Navigation plus DX
RNS-E http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
-
[B6 BFC] AUDI Navigation plus DX
Znam B6 z 2002 roku, w którym jest ta nawigacja wiec się da zamontować Nie czyta mp3
-
[B6 AVF] Zmiana funkcjonalności sterowania w kierownicy
Jeżeli nie ma zestawu głośnomówiącego to pierwsze od dołu przyciski na kierownicy służą właśnie do przechodzenia pomiędzy zaprogramowanymi stacjami radiowymi. Jednakże u mnie są właśnie od zestawu głośnomówiącego. Niestety jakoś w opcjach radia nie mogę znaleźć możliwości zmiany funkcji przycisków odpowiadających ori za przeszukiwanie częstotliwości. Zawsze jest opcja zmiany na RNS-E ale to może w przyszłości
-
[ALL] Dziwne 'pykanie' na Tok FM
Miałem coś podobnego na radiu zet i powodem właśnie TP było
-
[ALL] Przyciski: "Check" i ten "z kluczykiem"
Sprawdzanie podzespołów auta: ciśnienia oleju w silniku, klocków hamulcowych, poziomu płynu w spryskiwaczu, poziomu paliwa, ustalonych sygnalizacji przekroczenia prędkości itp. (piszę z głowy więc mogłem coś pominąć)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja jeszcze przez dobry tydzień również odpadam
-
[B6 AVF] Zmiana funkcjonalności sterowania w kierownicy
jakby działało tak u mnie to bym tu nie zakładał takiego wątku no chyba, że można to ustawiać w opcjach radia (ConcertII) ale ja nic podobnego nie znalazłem
-
[B6 AVF] Zmiana funkcjonalności sterowania w kierownicy
Czy można zmienić funkcjonalność przycisków sterowania w kierownicy? Obecnie mam tak: lewa strona od góry: przeszukiwanie częstotliwości w górę przeszukiwanie częstotliwości w dół zmiana trybu radio/telefon prawa strona od góry: pogłaśnianie przyciszanie obsługa zestawu bluetooth (odbieranie, kończenie połączeń, komendy głosowe itp) chciałbym mieć zamiast przycisków przeszukiwania częstotliwości przełączanie pomiędzy zaprogramowanymi stacjami w radiu. Ktoś ma doświadczenie/sugestie w tym temacie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi również pasuje
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
Mam transmiter jednakże nie na pendrive'a tylko na minijacka... fakt, że używam go sporadycznie, ale jak na cenę 30 zł jaką zapłaciłem za niego to jest ok. Słychać muzykę i da się odróżnić do gra w mieście czasami występują mocne zakłócenia. Jak jesteś bardzo wrażliwy na jakość muzyki to możesz być rozczarowany... u mnie jakość jest jak przy słuchaniu stacji radiowej z przeciętną jakością sygnału. Kupując transmiter nie spodziewałem się wodotrysków więc rozczarowany nie jestem
-
[B5 AHU] Które felgi wybrać???
Ja również proponuję powyższe
-
[ALL B6] Kasowanie sredniego spalania
Napiszę bazując na pełnym kompie pokładowym. Ma on dwie pamięci: 1 i 2 (przełączanie między pamięciami przyciskiem reset). Pamięć pierwsza kasuje się zawsze automatycznie jeżeli postój trwa powyżej 2 godzin. Pamięć 2 użytkownik kasuje kiedy chce. Aby skasować pamięć należy przytrzymać przycisk reset na dźwigni. Każde wskazanie (tzn prędkość średnia, spalanie średnie itp) trzeba skasować osobno. Może w Twoim aucie jest ta sama historia.
-
Będe miał drugiego syna
Jako, że imię Tomek już kolega zareklamował to podpowiem: Tymoteusz
-
[ALL B6] Wskazania komputera - m/gal na km/l
Zapoznałeś się z tym tematem: http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html ??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Codzienna jazda - Trojmiasto i okolice - 7.5 l/100km (wskazania na fis i obliczenia po wizycie na stacji) trasa - ok 430 km - średnia prędkość wg fis 98 km/h spalania 5.9 (wskazania fis potwierdzone po tankowaniu) ta sama trasa (akurat w przeciwnym kierunku) ze średnią 79 km/h - 5.5 (fis potwierdzone po tankowaniu) trasa z przejazdem przez Warszawę W sumie trasę tą przejeżdżam przynajmniej raz w miesiącu i nie miałem spalania średniego większego niż 6l/100km
-
[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Widziałeś Kolego to: http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html ??
-
[ALL B6] Nowa mapa do małej NAVI?
Istnieć to istnieje http://navigation.teleatlas.com/en/shop/hotitem/czech-republic-poland-major-roads-of-europe-2008-2009-blaupunkt-travelpilot-dx-pr6442.html A czy fake czy nie to już sam się przekonasz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Patrząc pod kątem ostatnich spotów to na wczorajszym frekwencja była większa o 50%