Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. Mogliśmy się nie pytać :gwizdanie: Tylko w takim wypadku trzeba trzymać miejsce dla drużyny strażaków Byłaby lepsza frekwencja na spocie :>
  2. Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  3. Witamy forum Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  4. Właśnie a nawet sporo na mieście widać - nawet mam teraz kilka kalendarzyków przy sobie, żeby zostawić za wycieraczką
  5. Tu się jedynie witamy i przedstawiamy - jak masz problem użyj opcji a gdy nie znajdziesz podobnego tematu napisz w odpowiednim dziale
  6. Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  7. Witam na forum Wpadnij na spota - więcej info tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
  8. Te lampy są okropne - nie lubię takich kombinacji
  9. Witam na forum Wpadnij na spota - więcej info tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
  10. Witam na forum Wpadnij na spota - więcej info tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
  11. I ponownie kierowcy muszą sponsorować/utrzymywać innych - najłatwiej kasę wyciągnąć od właścicieli samochodów. http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6007680,Rzad_chce_podniesc_podatki_od_aut.html Z jednej strony dobrze, że tylko od pojemności powyżej 2 litrów - ale akcyza na poziomie 18,6%?!?! Zresztą i tak zapewne zmobilizuje to kierowców to kombinacji i omijania płacenia tego podatku.
  12. Temat poruszany był już na forum - np: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_jakiej_mocy_akumulator_do_19_tdi-t54342.0.html Jak przejrzysz forum to znajdziesz więcej wątków na temat akumulatorów
  13. Wg mnie zużyte amortyzatory. Ps. kod silnika jest niezgodny z tym jak masz uzupełniony profil
  14. Witaj, Zapraszam na spota - o tym gdzie i kiedy dowiesz się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
  15. Kocky odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w 1.9TDI
    To może rzeczywiście przyszła pora na wymianę. Jednakże podpięcie vag'a pozwoli dowiedzieć się więcej co się dzieje.
  16. Kocky odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w 1.9TDI
    O wieku nawet nie chciałem pisać, że pasuje Zresztą nie znam historii auta - może już były wcześniej wymieniane więc teoria z wiekiem nie sprawdziłaby się
  17. Tłumaczenia zapewne znajdziesz na forum: http://www.audiklub.org/wyposazenie/6xc/3fe/0yr/t7t/u2b/mt5/c8y/5d0.html
  18. Ja mam również 16 - kupiłem na ten sezon Dunlop Winter Sport 3D. Jestem zdania, że na oponach (szczególnie na zimowych) nie ma co oszczędzać. Z innej strony każde nowe opony będą dobre - kwestia jak będą służyły w późniejszej eksploatacji. Dunlopy na ostatnim śniegu nieźle dawały radę
  19. Wolę głosować niż tu o tym pisać ale tym razem napiszę: 888
  20. Kocky odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w 1.9TDI
    W czasie ostatniego przeglądu zagadałem znajomego mechanika na temat świec żarowych: twierdzi, że wymiana średnio raz na 6 lat. Objawami są: oczywiście problemy z uruchomieniem i nierówna praca silnika. Twój opis pasuje do podanych przez niego objawów.
  21. Na tej półce z powodzeniem mieści się Uniden (510, 520) np President Johnny (ten posiada homologację - takowego używam jednakże nie zamontowałem go na tej półce, o której piszesz). Uniden jest to nic innego jak President. Uniden to marka o ile dobrze pamiętam przeznaczona na rynek amerykański - wada jak dla mnie U520: nieszczęsna homologacja i brak ASC Temat był już poruszany na forum użyj to dowiesz się więcej
  22. Witaj, Zapraszam na spota - o tym gdzie i kiedy dowiesz się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
  23. Popieram... chyba będzie ciężko się wybrać do Słupska w tym roku - przynajmniej dla mnie
  24. Trzymamy już miejsca na nowe modele naszych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.