Treść opublikowana przez Kocky
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mogliśmy się nie pytać :gwizdanie: Tylko w takim wypadku trzeba trzymać miejsce dla drużyny strażaków Byłaby lepsza frekwencja na spocie :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy forum Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie a nawet sporo na mieście widać - nawet mam teraz kilka kalendarzyków przy sobie, żeby zostawić za wycieraczką
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tu się jedynie witamy i przedstawiamy - jak masz problem użyj opcji a gdy nie znajdziesz podobnego tematu napisz w odpowiednim dziale
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum Wpadnij na spota - więcej info tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
-
[ALL B5] Ciekawe reflektory ala Audi R8 sprawdzał ktoś ?
Te lampy są okropne - nie lubię takich kombinacji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum Wpadnij na spota - więcej info tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum Wpadnij na spota - więcej info tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
-
Propozycja podniesienia akcyzy
I ponownie kierowcy muszą sponsorować/utrzymywać innych - najłatwiej kasę wyciągnąć od właścicieli samochodów. http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6007680,Rzad_chce_podniesc_podatki_od_aut.html Z jednej strony dobrze, że tylko od pojemności powyżej 2 litrów - ale akcyza na poziomie 18,6%?!?! Zresztą i tak zapewne zmobilizuje to kierowców to kombinacji i omijania płacenia tego podatku.
-
[B6 AWX] Nie zapala mi auto :(
Temat poruszany był już na forum - np: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_jakiej_mocy_akumulator_do_19_tdi-t54342.0.html Jak przejrzysz forum to znajdziesz więcej wątków na temat akumulatorów
-
[B6 AVF] Auto "pływa" po drodze
Wg mnie zużyte amortyzatory. Ps. kod silnika jest niezgodny z tym jak masz uzupełniony profil
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj, Zapraszam na spota - o tym gdzie i kiedy dowiesz się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
-
[B6 AWX] Świece żarowe
To może rzeczywiście przyszła pora na wymianę. Jednakże podpięcie vag'a pozwoli dowiedzieć się więcej co się dzieje.
-
[B6 AWX] Świece żarowe
O wieku nawet nie chciałem pisać, że pasuje Zresztą nie znam historii auta - może już były wcześniej wymieniane więc teoria z wiekiem nie sprawdziłaby się
-
[B5 ARJ] KILKA KODÓW DO PRZETŁUMACZENIA
Tłumaczenia zapewne znajdziesz na forum: http://www.audiklub.org/wyposazenie/6xc/3fe/0yr/t7t/u2b/mt5/c8y/5d0.html
-
[ALL B5] Opony na zime
Ja mam również 16 - kupiłem na ten sezon Dunlop Winter Sport 3D. Jestem zdania, że na oponach (szczególnie na zimowych) nie ma co oszczędzać. Z innej strony każde nowe opony będą dobre - kwestia jak będą służyły w późniejszej eksploatacji. Dunlopy na ostatnim śniegu nieźle dawały radę
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
Wolę głosować niż tu o tym pisać ale tym razem napiszę: 888
-
[B6 AWX] Świece żarowe
W czasie ostatniego przeglądu zagadałem znajomego mechanika na temat świec żarowych: twierdzi, że wymiana średnio raz na 6 lat. Objawami są: oczywiście problemy z uruchomieniem i nierówna praca silnika. Twój opis pasuje do podanych przez niego objawów.
-
[B5 ABC] Pomoc w doborze CB w pólkę po lewej.
Na tej półce z powodzeniem mieści się Uniden (510, 520) np President Johnny (ten posiada homologację - takowego używam jednakże nie zamontowałem go na tej półce, o której piszesz). Uniden jest to nic innego jak President. Uniden to marka o ile dobrze pamiętam przeznaczona na rynek amerykański - wada jak dla mnie U520: nieszczęsna homologacja i brak ASC Temat był już poruszany na forum użyj to dowiesz się więcej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj, Zapraszam na spota - o tym gdzie i kiedy dowiesz się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Popieram... chyba będzie ciężko się wybrać do Słupska w tym roku - przynajmniej dla mnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trzymamy już miejsca na nowe modele naszych