Treść opublikowana przez Kocky
-
[ALL B6] Jest czy nie ma alarmu ?
Dioda w drzwiach jedynie sygnalizuje zamknięcie samochodu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na trójmiejskie spoty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[ALL B6] Jest czy nie ma alarmu ?
Oczywiście, że może nie być alarmu. Poszukaj przycisków od alarmu dezaktywujących czujki (wnęka półki w drzwiach kierowcy lub środkowy słupek przy kierowcy).
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Proponuję napisać o problemie w odpowiednim dziale
-
Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?
chyba po bardzo mocnym dzwonie albo same papiery od a5 za podaną wyżej kwotę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zachęcam do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
Koledzy co sadzicie o tych FELGACH
Jak dla mnie drugi wzór
-
[B6 AVB] Numer VIN i wyposażenie
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html Przemas byłeś szybszy (już nie będę Cie o spoty męczył)
-
[B6 AVB] Numer VIN i wyposażenie
Widocznie Kolego nie masz pełnego fisa Jakbyś chciał dołożyć to na forum znajdziesz wątek o tym
-
[ALL B6] Lampy tył
Zdecydowanie można znaleźć ładniejsze lampy... te to dla mnie porażka
-
[B6 AVB] Numer VIN i wyposażenie
Tam są kody wyposażenia. Na forum można bez problemu znaleźć co dany kod oznacza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B6 AVF] ile wchodzi oleju do B6?
W instrukcji jest napisane, że mieści się 3,8 litra - jak dałem do zmiany pojemniki 4 i 1 litr to ten drugi dostałem nieotwarty. Olej powinien być zgodny z normą 505.01, a ja razem z wymianą filtr również zmieniam.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów
17978: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57921.0.html;highlight=17978 Co do tego drugiego chyba nie jest odczytany przez program. Ogólnie polecam użycie opcji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[All] Co to jest DIN 1, DIN 2
DIN 1, DIN 2? czy 1 DIN, 2 DIN - tak najprościej wymiary radia - standardowe radio do samochodu ma rozmiar 1 DIN, a jak radio jest dwa razy wyższe to ma rozmiar 2 DIN.
-
Kupilem Kabel i co dalej...
Co znaczy ze sterownikami? może musisz zmienić ustawienia portu lub uruchomić program jako administrator. Jak użyjesz szukajki to znajdziesz kilka wątków na temat VAG'a pod vistą
-
Moja była A6 1.8T 1998r.
http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rationel - moje byłe miejsce pracy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
Wyciągnięcie radia Audi Chorus z Audi A4
Coś o wyjmowaniu radia możesz znaleźć np tu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_problem_z_glosnoscia_radia_chorus_podgrzewanie_procka-t24032.0.html