Treść opublikowana przez Kocky
-
[ALL B7] Tacho na FISie ??
też tak mam. Wystarczy reset wcisnąć i znika. Również zniknie jak po 2 godz jazdy zrobisz 10 min przerwy, w czasie której wyjmiesz kluczyk ze stacyjki. Po pokazaniu 4, 6 itd godz należy robić coraz dłuższe przerwy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to we środę oglądamy
-
[ALL] LEDy przód obok halogenów
Wczoraj widziałem coś takiego na ostatnim modelu A6. Po jednej na stronę przy halogenach i wydawało się ze lampki od choinki powiesił (dobrze, że białe ). Jak dla mnie takie rzeczy jedynie psują wygląd. Tak jak toyota avensis ze ledami w przednich lampach w Gdańsku już kilka razy widziałem Mówiąc krótko allegro rządzi w tuningu aut
-
[B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
Rozwiązanie ciekawe, udokumentowanie zmian i opis Wg mnie jedno zastrzeżenie: z miejsca kierowcy zmiana kanału do wygodnych chyba nie należy. Oczywiście problem nie istnieje gdy korzysta się tylko z "19" Masz na gruszce zmianę kanałów? Zdjęcia opisane są na serwerze hostującym
-
RNS-D
Może już się pojawiła ale jakiś czas temu nie udało mi się znaleźć polskiej instrukcji do RNS-D
-
[B6 AWX] Półki w kokpicie
Musisz zmienić kilmatronik na 2din oraz kosz 2din Podobnie należy postąpić, aby zamontować RNS-e więc możesz skorzystać z tego wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszam na spoty trójmiejskie
- [B6 AWX] Pare pytań po zakupie
-
[B6 AWX] Pare pytań po zakupie
na temat oleju jest tu wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t15435.0.html Chodzi o to, żeby olej spełniał normę VW 505.01. Jest to olej do silnika z pompowtryskiwaczami, a właśnie takowy posiadasz.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no pewnie, że mam... a co Ty masz za pracę, że nie masz???? nie pamiętam kiedy ostatnio byłem na chorobowym więc można uznać, że mam zaległe i może czas skorzystać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
grypa panuje - a może trza iść na zaległe zwolnienie :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czemu golfa... a3 też ma swój klub - nawet widać w trójmieście oznakowane auta
-
[All] Jak się nazywa ta navi ? Jakie płyty do niej pasują ?
Do Automapy nie ma porównania. Chociażby, że numeracja budynków w teleatlasie dx 2008/2009 to rzadkość niestety ale zapewne w nowszych wersjach to będą najbardziej uaktualniać
-
Laptop do 1600zl
W pełni popieram - za takie pieniądze również szukałbym używanego IBM serii T
-
[All] Jak się nazywa ta navi ? Jakie płyty do niej pasują ?
Warto pod jakim względem? Mapa 2008/2009 jest już całkiem niezła. Może niedługo pojawi się nowsza wersja. Na tyle co jej używam to mi wystarcza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B7 BLB] Pytanie o zestaw głośnomówiący
Rozmowę można odebrać przyciskiem na telefonie - nie jest to byt wygodne ale można. Co do braku dźwięku to może masz wyciszony zestaw. U mnie mogę pogłosić/przyciszyć głos z telefonu pokrętłem od głośności radia.
-
[B7 BLB] Pytanie o zestaw głośnomówiący
Właśnie i z tego powodu często przy pytaniach na forum o ten uchwyt pada stwierdzenie - "sprawdź czy nie masz w aucie bluetooth'a" Ale niestety symbian i ori bluetooth jak współpracują to można w wielu wątkach na tym forum poczytać
-
[B7 BLB] Pytanie o zestaw głośnomówiący
To jest podstawa pod uchwyt. Na tą podstawie montujesz uchwyt dedykowany do danego telefonu. Poszukaj uchwytów firmy Cullmann
-
[B7 BLB] Pytanie o zestaw głośnomówiący
Mi nie pomógł - mam nokie E65 i nadal nie mogę wejść do książki na karcie sim
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To chyba jakiś handlarz. jak szukałem swojej A4 to w Skarszewach była B6 przez dłuższy czas (chyba taka sama sceneria zdjęć) - nie była na tyle interesująca, żeby tam podjechać