Treść opublikowana przez Kocky
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Na bogato !!! Spoko zła passa minie Tylko niech nie czeka za długo
-
[INNE] Jaki mam silnik w mojej audiczce???
Dokładnie o tą naklejkę Następnie wchodzisz np na stronę: http://www.audiklub.org/silniki.html i tam wpisujesz kod silnika i wszystko się wyjaśni
-
[INNE] Jak obsługiwac klimatronik w mojej audi a4 1,8??Mam ja od niedawna.
Polecam opcję http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t46512.0.html;highlight=przyciski+klimatronik
-
[INNE] Jaki mam silnik w mojej audiczce???
Oznaczenie silnika powinieneś mieć na naklejce z kodami wyposażenia wewnątrz koła zapasowego lub wpiętą w książce serwisowej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
[B5 APT] Pisk spod maski
jak coś piszczy to na 99% paski - powinieneś posprawdzać je. W moim poprzednim aucie paski piszczały jak po większej kałuży przejechałem
-
[B5 AFN] Kontrolka oleju świeci się w czasie jazdy
Vag nic nie pokazał? Sprawdzałeś w momencie świecenia się kontrolki? Jakoś mało prawdopodobne, żeby żaden błąd się nie zapisał
-
[B5 ADR] Tył auta "pływa"
Chyba powinieneś sprawdzić geometrię autka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Popraw profil bo w 2004 to model B6 był Zapraszam na spoty trójmiejskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszamy na spoty trójmiejskie
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
Nie będę wyjątkiem - propozycja 1 najlepsza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak uda mi się dziś być to będę bardzo spóźniony
-
[B6 AWX] nieszczelnosc zaworu EGR
Zapewne czeka Cię wymiana zaworu.
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Auto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
A w jaki sposób to robiłeś??? Miernik oraz przesuwanie na na bacie anteny jednego elementu w celu uzyskania odpowiedniej wartości. Ale samo mi się przesuwać nie chciało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy na spoty trójmiejskie
-
[ALL B6] Nawiew przedniej szyby
Tak jak kolega piotrcar napisał jest to ogrzewanie przedniej szyby... tylne ogrzewane są elektrycznie a przednia nawiewem z klimy. U mnie nawet to sprawnie działa (choć nie tak jak ogrzewanie tyłu).
-
[ALL] Automatyczna Blokda C.Zamka
Da się... poszukaj na forum opisu jak to włączyć i będziesz wiedział co zrobić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum osobę z okolic rodzinnej miejscowości
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B6 AVF] 505.00 i AVF
Dokładnie - pamiętaj, że instrukcja obsługi jest jedna dla każdego silnika. Ja 505.00 bym nie lał. Ostatnio też miałem wymianę i szukałem 505.01. Lepiej trzymać się zaleceń producenta dla PD.
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
W jaki sposób antena sama się zestraja???? Mam floride i jakoś trzeba było samemu stroić. W sumie lepiej montować antenę na dachu w przypadku krótkiej anteny a długą można też i na bagażniku. Im antena wyżej tym lepszy odbiór i nadawanie. U mnie z oczywistych powodów (avant) antena jest na dachu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy na trójmiejskie spoty!