Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. Na bogato !!! Spoko zła passa minie Tylko niech nie czeka za długo
  2. Dokładnie o tą naklejkę Następnie wchodzisz np na stronę: http://www.audiklub.org/silniki.html i tam wpisujesz kod silnika i wszystko się wyjaśni
  3. Polecam opcję http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t46512.0.html;highlight=przyciski+klimatronik
  4. Oznaczenie silnika powinieneś mieć na naklejce z kodami wyposażenia wewnątrz koła zapasowego lub wpiętą w książce serwisowej
  5. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  6. Kocky odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w Audi A4 B5
    jak coś piszczy to na 99% paski - powinieneś posprawdzać je. W moim poprzednim aucie paski piszczały jak po większej kałuży przejechałem
  7. Vag nic nie pokazał? Sprawdzałeś w momencie świecenia się kontrolki? Jakoś mało prawdopodobne, żeby żaden błąd się nie zapisał
  8. Chyba powinieneś sprawdzić geometrię autka
  9. Witaj na forum Popraw profil bo w 2004 to model B6 był Zapraszam na spoty trójmiejskie
  10. Witaj na forum Zapraszamy na spoty trójmiejskie
  11. Nie będę wyjątkiem - propozycja 1 najlepsza
  12. Jak uda mi się dziś być to będę bardzo spóźniony
  13. Kocky odpowiedział(a) na witia temat w 1.9TDI
    Zapewne czeka Cię wymiana zaworu.
  14. Witam na forum
  15. A w jaki sposób to robiłeś??? Miernik oraz przesuwanie na na bacie anteny jednego elementu w celu uzyskania odpowiedniej wartości. Ale samo mi się przesuwać nie chciało
  16. Witamy na forum Zapraszamy na spoty trójmiejskie
  17. Tak jak kolega piotrcar napisał jest to ogrzewanie przedniej szyby... tylne ogrzewane są elektrycznie a przednia nawiewem z klimy. U mnie nawet to sprawnie działa (choć nie tak jak ogrzewanie tyłu).
  18. Da się... poszukaj na forum opisu jak to włączyć i będziesz wiedział co zrobić
  19. Witam na forum osobę z okolic rodzinnej miejscowości
  20. Witamy na forum
  21. Witamy na forum
  22. Kocky odpowiedział(a) na macieek temat w 1.9TDI
    Dokładnie - pamiętaj, że instrukcja obsługi jest jedna dla każdego silnika. Ja 505.00 bym nie lał. Ostatnio też miałem wymianę i szukałem 505.01. Lepiej trzymać się zaleceń producenta dla PD.
  23. W jaki sposób antena sama się zestraja???? Mam floride i jakoś trzeba było samemu stroić. W sumie lepiej montować antenę na dachu w przypadku krótkiej anteny a długą można też i na bagażniku. Im antena wyżej tym lepszy odbiór i nadawanie. U mnie z oczywistych powodów (avant) antena jest na dachu.
  24. Witamy na forum Zapraszamy na trójmiejskie spoty!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.